dr n. med. Małgorzata Pukal

Reumatolog

Pani Doktor to wspaniały lekarz i doskonały diagnosta. A do tego bardzo dobry człowiek, Poświęca każdemu tyle czasu i uwagi ile jest konieczne.Polecam z całego serca

jest godna polecenia,kompetentna,poświęca czas w zależności od potrzeby bada i tłumaczy wystarczająco i uprzejmie. Ma szeroką wiedzę i stara się problemy rozwiązywać kompleksowo.

Dużo by pisać o Pani doktor ,ale nie o to chodzi. Pani doktor jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który budzi zaufanie. Jest lekarzem z powołania, który cały swój czas poświęca leczeniu i ciągłemu dokształcaniu się. Jest super fachowcem nie tylko w swojej dziedzinie tj. reumatologii, a przede wszystkim immunologii , ale jest lekarzem o wszechstronnej wiedzy , cierpliwa, skrupulatna, dociekliwa w każdym przypadku. Otwarta na człowieka i jego problemy, każdego traktuje jak najważniejszy przypadek. Jestem bardzo wdzięczna losowi za to, że trafiłam pod opiekę Pani doktor.

Pani doktor jest osobą bardzo miłą w kontakcie z pacjentem,tłumaczy dlaczego tak się stało chce dotrzec do przyczyny choroby a przy tym stara sie przedstawic stan jaki jest w dniu wizyty i przedstawia jak Ona ze swej perspektywy widziałaby przebieg leczenia jadnoczesnie podajac rokowanie lub uwagi dotyczace stanów przebiegu leczenia i nie obiecuje gruszek na wierzbie a bardzo realnie podaje stan medyczny naszego organizmu.Rozmowa z p.Małgorzatą Pukal jest czystą przyjemnoscią ,mówi językiem zrozumiałym dla pacjenta wykorzystując proste określenia terminologi medycznej.Pani doktor jest godna zaufanie i bardzo polecam jej skuteczność leczenia.Opinię piszę w imieniu żony Krystyny Łabno-byłej i obecnej pacjentki p,Małgorzaty Pukal.

LEKARZ Z POWOLANIA. KOMPETENTNA, DOKLADNA ,DOCIEKLIWA. POTRAFI POSWIECIC PACJENTOWI NAPRAWDE DUZO CZASU, NIE TRAKTUJAC GO JEDYNIE JAKO PRZYPADEK MEDYCZNY, ALE JAK CZLOWIEKA. WSPANIALY LEKARZ I FACHOWIEC.POLECAM.

Super lekarz!.Pani doktor bardzo dokładna.Życzę każdemu być pod jej opieką.

Super lekarz!.Pani doktor bardzo dokładna.Życzę każdemu być pod jej opieką.

Lekarz z powołania.Bardzo kompetentna.Szkoda że przyimuje tylko dwa razy wtygodniu i musi pracować ponad siły .

Nie polecam! Nieprzyjemna i niekompetentna osoba!

Nie polecam! Nieprzyjemna i niekompetentna osoba!

lekarz z powołania,fachowiec w dziedzinie imunologi oraz reumatologi,mogę normalnie pracować i funkcjonować,a bylo bardzo ciężko.Cały czas poświęca się dla pacjentów,jednocześnie zagłębia się w przyczyny tych cholernych chorób,by móc jak najlepiej pomóc chorym.

Dziwią mnie bardzo dobre opinie o Pani doktor. Może moje odczucia są inne ponieważ miałam z nią kontakt w państwowym szpitalu. Arogancka, nieprzyjemna osoba wrogo nastawiona do pacjenta i jego rodziny. Nie wykazała chęci ani kompetencji by mi pomóc bardziej ją interesowało wykształcenie pacjenta i rodziny oraz koligacje rodzinne niż choroba i problem z jaki się do niej zwróciliśmy.