lekarz Małgorzata Pytko

Ginekolog, USG

Nie polecam Pani Doktor, wyniki cytologii "przekazane telefonicznie" były dobre, natomiast odebrane już osobiście były z pewnymi wskazaniami medycznymi, o których nie zostałam już poinformowana. Musiałam szukać odpowiedzi u innego lekarza.. Ponadto niewłaściwie postawione diagnozy. Wyszłam z gabinetu z informacją, że mam niepłodny cykl z wynikiem USG - torbiel na jajniku, a po tygodniu okazało się, że nie ma żadnej torbieli i że, jestem w ciąży, gdzie zdaniem Pani Pytko przez najbliższy cykl nie było to możliwe, ze względu na "niepekniety pęcherzyk", który nie pękł i nie pęknie, tylko się wchłonie.. Brak słów, cieszę się, że w dobrym momencie zmieniłam lekarza ginekologa!

Odradzam. Do Pani dr trafiłam kontrolnie. Stwierdziła u mnie nieregularne miesiączki (23,25,27,24) oraz nadmiar testosteronu (na oko). Kazała zrobić wyniki których nie potrafiła odczytać (labolatorium usk), kazała zrobić w innym labolatorium które ma europejskie normy ale już biorąc duphaston który jak stwierdzila jest mi bardzo potrzebny bo bez niego mogę mieć trudności z zajsciem w ciążę albo mogę poronić. Wyregulowała mi miesiączki do 26 dni. Zaniepokoiło mnie plamienie które miałam przed każdą miesiączka. Zbywała mnie, zrzucała na antybiotykoterapię, stres itd. Zmienilam ginekologa a nawet odwiedziłam endokrynologa. Obaj lekarze stwierdzili ze mój testosteron był w normie, że testosteronu nie zbija się duphastonem, że te hormony sztucznie wydłużały mi cykle, że takich badań typu LH oraz testosteron nie robi się na końcu cyklu jak twierdziła pani dr tylko na początku oraz usg ginekologiczne wykonuje się w pierwsze dni po miesiączce żeby było widać endometrium czy nie ma żadnych polipow itp. Cytologia została źle pobrana, 1 to mają noworodki a nie mężatki. Jestem w trakcie badań i nie wiem jeszcze na ile dr Pytko mogła mi zaszkodzić. Przestrzegam kobiety którym obiecuje ciążę po duphastonie i przepisuje go latami. Polecam wizyty u endokrynologow i konsultacje ginekologiczne z innymi lekarzami zanim zażyje się hormony.

Byłam u tej Pani zrobić badanie połówkowe. Wszystko mi pięknie pokazała, opisała ale nie dostałam żadnego zdjęcia 3D ani nagrania. Cena spora ALE nie żałuje, dowiedziałam się tego czego nijak nie mogłam się dowiedzieć od swojej obecnej gin. Pani Pytko bardzo miła, sympatyczna, ładny gabinet. Fajnie, szkoda tylko że prywatnie.

Nie polecam. Poszlam razem z kolezanka(20 lat) w celu zwyklej kontroli i okazalo sie ze obie mamy nadzerki. Oczywiscie zabieg za 300 zl... Ja dla swietego spokoju zdecydowalam sie na zabieg, teraz zaluje,bo wiem,ze nigdy nie mialam nadzerki. Kolezanka byla madrzejsza, poszla do innego ginekologa, ktory stwierdzyl,ze zaden zabieg nie byl potrzebny. Nic dziwnego,ze Pani doktor ma taki ladny gabinet.. $$

jestem rozczarowana...Pierwsza wizyta u dr Pytko była dla mnie zaskoczeniem. Profesjonalizm, mila kobieta itp.gabinet naprawdę o wysokim standardzie. Jestem bardzo delikatna, ale badanie mnie nie bolało. Również miłym zaskoczeniem było badanie piersi. Jednak patrząc z perspektywy czasu takie bajery to nie wszystko.. wyuczone zwroty, gesty. Jestem studentka uniwersytetu medycznego i bardzo chciałam dowiedzieć się podstawowych rzeczy o mojej dolegliwości. Jednak szczerze powiem,że nie uzyskałam odpowiedzi, która by mnie zadowoliła. Takie informacje mogłam zdobyć przeglądając internet.. Nie potrafiła wręcz odpowiedzieć na moje pytania niektóre . ciągle używała komputera aż poprosiłam,żeby mnie wysłuchała. Niestety wracałam parę razy do tej dr i mam wrażenie, że tylko chciała ściągnąć kasę. Kontakt z nią też był coraz gorszy bo w ogóle nie słuchała mnie. ciągle patrzyła w ten komputer, badania też bolały. i jest coraz drożej. po prostu. patrzę okiem przyszłego pracownika służby zdrowia i chodzi tutaj po prostu o wyciągniecie pieniędzy od pacjenta, który zaufa lekarzowi licząc, że zostanie wyleczony. raczej bym bardziej przyjrzała się tutaj skuteczności leczenia, niż tylko bazowaniu na miłej atmosferze.( która też jest ważna, ale choroby nie wyleczy)

Dziś byłam na USG i tej wspaniałej Pani;) Polecam ją każdemu;) wszystko wyjaśnia, daje śliczne zdjęcia a nie jakieś pierwsze lepsze ;) PO PROSTU WSPANIAŁA KOBIETA. Żałuje jednej rzeczy:( że to nie jest moja Pani prowadząca ciążę,bo chodzę na NFZ i nie zawsze mam pieniądze na prywatnego lekarza.Ale jak tylko będę mogla będę do niej chodziła na USG:)))

Pani Małgorzata to lekarz godny zaufania w 100%. Prowadzi moją ciążę i jestem z niej ogromnie zadowolona. Polecam wszystkim Paniom :)

Pani doktor Małgorzata Pytko, to lekarz godny zaufania i każdych pieniędzy. Od kilku lat, odkąd rozpoczęłam studia 200 km od domu, chodzę do Pani doktor i nie żałuję, wyleczyła mi przydatki, wyciągnęła z ogromnego zagrożenia ciążę, w którą wg innych lekarzy miałam nie zajść, a jeśli już to metodą in vitro. Jest po prostu świetna, fachowa, mądra, uprzejma i można się 'zaprzyjaźnić'. Z pewnością nie zależy jej na pieniądzach!!! Co uważam, za bardzo ważny aspekt. Ogólnie rzecz biorąc wystawiam Jej 5 chodź gdybym mogła,byłoby wyżej.

Bardzo sympatyczna Pani dr. indywidualnie podchodzi do kazdej pacjentki polecam

Bardzo sympatyczna Pani dr. indywidualnie podchodzi do kazdej pacjentki polecam

Witam Do Pani doktor chodzę już kilka dobrych lat, dzięk niej mam śliczną zdrową córeczkę, wyleczyła mnie z powracających torbieli bez konieczności zabiegu, przed dobraniem tabletek szczegółowe badania, badanie piersi - z czystym sumieniem polecam w 100%

Witam