lekarz Małgorzata Raczyńska

Bardzo dobry lekarz, stawia prawidłowe diagnozy. Po kilkunastu latach regularnych wizyt moje dzieci nareszcie przestały chorować. Pełny szacunek dla Pani Doktor. POLECAM

leczy mi dwóch synków, pomoże wytłumaczy i co najważniejsze WYLECZY!!! DIAGNOZY TRAFIONE, LEKI DOBRANE ODPOWIEDNIO BEZ PRZESYTU i gdybań... POLECAM POLECAM POLECAM!!!

Od 6 miesiąca życia mojego syna i pobytu w szpitalu pani doktor jest u nas regularnie ,ponieważ bardzo często choruje i z każdą wizytą darzymy ją większym zaufaniem,bardzo duże doświadczenie i nie zwykle trafione diagnozy i decyzje,polecam w 100%

zdecydowanie polecam.pomijajac ,ze bardzo to bardzo zyczliwa osoba,to w 100% bardzo dobry lekarz.

Super lekarz. Bardzo sympatyczna i kompetentna

Super lekarz. Bardzo sympatyczna i kompetentna

Super lekarz,marnuje się w Legnicy.Leczyłam córkę ,kompetentna miła rzeczowa.Zawsze jej diagnoza potwierdzana była we Wrocławiu.

Jest lekarzem któremu można zaufać po pierwszej wizycie

Jest lekarzem któremu można zaufać po pierwszej wizycie

opieka pani doktor w szpitalu nad moim dzieckiem była znakomita/oddział pediatryczny/.nie mam żadnych zastrzeżeń do jest fachowości i kompetencji.