lekarz Małgorzata Rumieniecka

Nefrolog dziecięcy

Wspaniały lekarz. Byłam bardzo mile zaskoczona dociekliwością Pani doktor, dokładnością, właściwym podejściem do pacjenta.

Wspaniały lekarz, bardzo serdeczna, miła, dokładna i skrupulatna. Jedyny lekarz, który nie zbagatelizował problemu u mojej córki i na szybko (na szczęście) trafiłyśmy do szpitala. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy, zwłaszcza pediatrów.

Wspaniała kobieta ,tyle serdeczności w relacjach z pacjentami.Fachowiec w dziedzinie nefrologii. Gorąco polecam Panią doktor.

Wspaniała kobieta ,tyle serdeczności w relacjach z pacjentami.Fachowiec w
dziedzinie nefrologii. Gorąco polecam Panią doktor.

wybitny lekarz ! Pani doktor jest niezwykle rzeczowa, profesjonalna a przy tym ciepła i wrażliwa. Gdyby w słuzbie zdrowia choć połowa lekarzy miałaby choć małą część cech Pani dr Rumienieckiej, pacjenci mogliby spać spokojnie.

Pani Doktor bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Pani Małgorzata leczyła mnie przez 8 lat.Dzięki Niej nie usunięto mi nerki, gdyż okazało się że to wada wrodzona, a nie że jest martwa nerka (tak twierdził inny lekarz)gdyż mam mała nerkę. Teraz mam 23 lata, nic mi nie dolega, co prawda dietę stosuję. Także polecam lekarza :) Pozdrawiam Paulina

Teraz mam 23 lata, nic mi nie dolega, co prawda dietę stosuję.
Także polecam lekarza :)

Pozdrawiam Paulina

Wspaniały lekarz, nic dodać, nic ująć.

Wspaniały lekarz, nic dodać, nic ująć.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, bardzo sie przejmuje każdymi objawami. Polecam.

Jeden z najlepszych lekarzy zawsze ma czas dla małych pacjentów,potrafi przedłużyć godziny dyżuru aby przyjąść chorego gdy ten wymaga konsultacji.