dr n. med. Małgorzata Rychwalska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Pani doktor jest najlepszą profesjonalistką jaką znam oprócz tego jest wspaniałym człowiekiem. W dzisiejszych czasach trudno spotkać takich ludzi jak Ona. Zdecydowanie polecam.

U Pani Doktor byłam z moją 3 letnią córką. Dr zebrała szczegółowy wywiad i przebadała ją, a następnie zleciła USG. Wszystko było przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze przyjaznej dziecku. Uważam że Pani Doktor to bardzo dobry specjalista z super podejściem do dzieci. Polecam

Wspaniały specjalista, lekarz z powołania, pomogła bardzo mojemu synowi. Gorąco polecam osoba szukającym dobrego nefrologa dziecięcego.

dr.Małgorzatę Rychwalską znam 22 lata ,bo taki wiek osiągnęła w tym roku moja córka.Jest to prawdziwy lekarz z powołania,który swoje życie osobiste w dużej części poświęcił dzieciom i medycynie.Dla mnie i moich dzieci to lekarz bardzo kompetentny.wspaniały ,szlachetny i pełen życzliwości człowiek.Cała nasza rodzina uwielbia Panią Doktor.

Pani dr.Rychwalska nie tylko jest lekarzem!Oprócz tego że URATOWAŁA moją córcie,zasługuje na Najwyższe słowa

Dziękuję niebiosom za Panią doktor.Uratowała mojego synka. Owszem ,zleca szereg badań ale wszystko to aby postawić dobrą diagnozę i wyleczyć z choroby.Wcześniej byłam u kilku lekarzy i każdy "odesłał mnie z kwitkiem" ponoć nic nie dolegało mojemu synowi.Pani doktor uratowała go przed kalectwem.Teraz mój syn jest całkowicie zdrowy.Doktor Rychwalska jest wspaniałym lekarzem.Pani doktor DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ

Dzień w którym trafiliśmy z synkiem do Pani dr Małgosi Rychwalskiej był najlepszym dniem w moim życiu !!! Jest to cudowny, kompetentny i szalenie dociekliwy lekarz, oraz wspaniały człowiek, wykorzysta wszystkie możliwości żeby ratować swojego pacjęta, a moje dziecko jest na to żywym dowodem! Ludzka, ciepła... cudowna kobieta, Pani dr jest Pani Naszym ANIOłEM...DZIĘKUJEMY!!!

mam bardzo duże wątpliwosci co do kompetencji tej lekarki zleca badania nawet bardzo traumatyzujace dziecko i zdecydowanie niepotrzebne

mam bardzo duże wątpliwosci co do kompetencji tej lekarki
zleca badania nawet bardzo traumatyzujace dziecko i zdecydowanie niepotrzebne

Najlepszy pediatra na Swiecie, uratowała moje dziecko od śmierci, cudowny Człowiek, wspaniały diagnosta, kocha Dzieci, budzi zaufanie, zawsze pomoże, oszczędza antybiotyki, mądra, serdeczna, bardzo mądra, wyleczy każdy przypadek, nie oszczędza na badaniach, jest najcudowniejsza!pomoże też dorosłym, suuuuuuuuuuuuuuper

BARDZO DOBRY PEDIATRA I NEFROLOG DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECI POLECAM POLECAM POLECAM