prof. dr hab. Małgorzata Samborek

Zdecydowanie polecam panią doktor. Czytam niektóre negatywne opinie i zastanawiam się czy o tej samej lekarce mówimy. być może ktoś akurat trafił na jakiś jej gorszy dzień albo sam ma inne oczekiwania wobec lekarza. Ja szczerze polecam, każdej kobiecie, która chce się czuć komfortowo na wizycie. W razie potrzeby zleca dodatkowe badania, można do niej zadzwonić z wynikami, upewnić się czy wszystko jest w porządku. POLECAM!!!

Zgadzam się, jest bardzo dobrym lekarzem, ciężko było w medicoverze dostać się do Pani doktor. Prowadziła moją ciąże i przyjmowała mnie do szpitala gdzie pracuje, taktowna i rzeczowo wszystko tłumaczyła, gdy byłam a badaniach prenatalnych. Po mimo późnej godziny bardzo dokładnie wykonała badanie, choć było widać już zmęczenie na twarzy

Pani doktor to przemiła i bardzo kompetentna osoba. Pomimo wielkiego obłożenia wizytami zawsze znalazła dla mnie czas podczas gdy prowadziła moją ciążę. Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Polecam wszystkim Panią doktor Samborek!!!!

Zdecydowanie polecam panią doktor. To bardzo mila i młoda lekarka, która po 2 latach starania sie o dziecko doprowadziła do mojej pierwszej ciąży a teraz i drugiej. Potrafi uspokoić pacjętkę, jest także osiągalna na telefonie komorkowym. Jedynym minusem pani doktor jest to, ze przy kontakcie smsowym trzeba zaznaczyć, ze jest się jej pacjentką :) polecam z czystym sumieniem panią doktor szczegolnie parom starającym się o dziecko.

Beznadziejna, udaje miłakoleżankę, mnie odmówiła wizyty jako ciężarnej, mimo,że wczesniej powiedziała,ze mam przyjsc, to działo sie w medicoverzw w katowicach gdzie szanowna Pani dr przyjmuje, musiałam w połowie ciązy znależc innego lekarza prowadzącego, byłam w ciężkim szoku!!!

Uważam, że Pani doktor jest jak najbardziej odpowiednią osobą, prowadziła moją ciąże i byłam zachwycona nigdy nie było z niczym żadnego problemu! Polecam :)