dr n. med. Małgorzata Sieczkowska

Neurolog

Pani Dr Małgorzata Sieczkowska jest bardzo dobrym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Jest kompetentna, pomocna ,i bardzo mila.Potrafi postawić diagnozę juz na pierwszym spodkaniu

Bardzo kompetentna i znająca się na swojej profesji pani doktor .Nie dość że zajęła się profesjonalnie moim kręgosłupem to jeszcze i zauważyła mój kaszel i skierowała mnie do pulmonologa gdzie stwierdził astmę .Dziękuję Pani doktor.(: .

Bardzo cenię Panią Doktor z uwagi na Jej trafne diagnozy i skuteczną pomoc-leczenie.Polecili mi Panią Doktor znajomi i rzeczywiście uzyskałam pomoc,za którą jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam

Z powodu dolegliwości bólowych leczę się od pewnego czasu u P. dr Sieczkowskiej. Z problemem zmagałem się już od pewnego czasu, ale jak dotąd wizyty u kilku specjalistów nie wiele mi pomogły. Pani dr Sieczkowska podczas pierwszej wizyty zadawała bardzo szczegółowe pytania dotyczące mojego problemu, dokładnie mnie przebadała i są już widoczne efekty. Dolegliwości praktycznie całkiem ustąpiły, Dla mnie, jako dla pacjenta dodatkowo jest bardzo ważne to, że Pani Doktor bardzo szczegółowo wyjaśnia istotę problemu. Naprawdę polecam.

Bardzo dobry specjalista, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, kompetentna i uprzejma. Polecam

Cenię Panią Doktor za profesjonalne, kompleksowe podejście do pacjenta, życzliwość i uprzejmość. Polecam

Na podstawie zdjęcia bez opisu rozpoznałam moją dyskopatię. Jest bardzo sympatyczna i bardzo fajnie, ludzkim językiem tłumaczy w jakim stanie jest mój kręgosłup i co z nim robimy.

Bardzo dobry lekarz. Cenię bardzo Panią dr za wiedzę, umiejętności i podejście do pacjentów-polecam

Jest świetna. Wspaniały lekarz dla faktycznie chorych, dla udawaczy i symulantów jest po prostu szczera do bólu.

Wspaniała lekarka! Przez 4 lata neurolodzy nie rozpoznali u mnie stwardnienia rozsianego, przypisywali nieskuteczne leki i naciągali na kasę. Pani Sieczkowska na pierwszej wizycie postawiła dobrą diagnozę i wypisała skierowanie do szpitala z magicznym sformułowaniem "przypadek pilny". Dzięki tej kobiecie przyjęto mnie na oddział i udzielono pomocy. Do końca życia będę jej wdzięczna. Lekarka nie jest miła, nie podlizuje się pacjentowi jałową rozmową za kasę na prywatnej wizycie, ale jest skuteczna. Pozornie w obejściu kaktus, a tak naprawdę cudowny, wartościowy kwiat.