Małgorzata Smorawska-Kukuła

Alergolog, Pediatra

28.05.2016

Pani doktor jest uprzejma tylko wtedy gdy się chodzi do niej prywatnie, a chodząc na NFZ lekceważy pacjentów

21.07.2015

super lekarz,chodzi do niej moja córka z wnuczką,naprawdę wysłucha,zrozumie,doradzi.I co bardzo istotne ma podejście do dzieci

21.09.2014

Polecam p.doktor,jest lekarzem znajacym sie na chorobach,ma duzo pacjetow a za malo czasu.Mojemu synowi pomogla,bardzo mila,sluzy pomoca takze przez telefon.Lekarz z prawdziwego powolania.Polecam

19.07.2014

13 lat temu trafiłam do Pani Doktor po raz pierwszy... Byłam chorowitym dzieckiem i nikt nie umiał tego wytłumaczyć. Dopiero Pani wyprowadziła mnie na prostą. Co prawda byłam odczulana 8 lat, co było spowodowane naprawdę silną alergią, na którą do dziś muszę uważać, ale obecnie moją najpoważniejszą chorobą jest lekkie przeziębienie ;) wcześniej tylko antybiotyki i antybiotyki... Polecam!

25.04.2013

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Strzelno"?

Klonowa 1c/3

Michelsona 21 lok. 38