Małgorzata Smorawska-Kukuła

Alergolog, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
21 opinii

• 5

13 lat temu trafiłam do Pani Doktor po raz pierwszy... Byłam chorowitym dzieckiem i nikt nie umiał tego wytłumaczyć. Dopiero Pani wyprowadziła mnie na prostą. Co prawda byłam odczulana 8 lat, co było spowodowane naprawdę silną alergią, na którą do dziś muszę uważać, ale obecnie moją najpoważniejszą chorobą jest lekkie przeziębienie ;) wcześniej tylko antybiotyki i antybiotyki... Polecam!

• 5

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania

• 5

Bardzo kompetentny lekarz bardzo uczciwe podejście do pacjenta wszystko sprawnie bez naciągania tlumaczeni choroby super wszystko zapisuje na wizytownikach .bardzo polecam wyleczla dwójkę moich dzieci Jadwiga

• 1

na samo wejscie jak słysze że mam sie pośieszyć to co to za lekarz? Igoruje moje przypuszczenia, ma odmienne zdanie, wszytsko musi opierać się na testach. Ciągle rozmawia przez telefon, bada powierzchownie. Odczułam negatywne nastawienie i niechęć pomocy. Nie byłam zadowolona, szukam dalej.

• 5

Nie mam słów dla Pani doktor . Miła uprzejma kompetentna . Pomogła dójce moich dzieci . Jestem bardzo zadowolona . Bardzo trudno się do niej dostać . Ogromne kolejki z bardzo daleka ludzie przyjeżdżają świadczy to o ogromnej fachowości Pani Doktor . Naprawdę polecam .

• 1

kasa, kasa, kasa... tym kieruje się pani dr. Na 1-szej wizycie testy. Dziecko uczulone na całą masę rzeczy! Przepisane leki (wszystkim takie same, ten sam schemat leczenia a choroby różne) i kolejna wizyta. 2 wizyta ledwo weszliśmy już po wszystkim. Brać leki... I dobrze by było udać się do laryngologa, migdałki. Najlepiej do męża... Przyjmują prywatnie w domu. Korytarzyk tyciuteńki, ludzi ścisk po jednej stronie ona po drugiej mąż. odpuściłam... Zapisałam dziecko na kasę chorych do innego lekarza. Syn jest uczulony jedynie na trawy i krzyżowo na jabłka. Czuje się świetnie. Nie wierzcie w to,że na kasę chorych to mają jakieś lipne odczynniki i mało wychodzi a prywatnie extra super itd. Im więcej wyjdzie, tym dłużej będziecie jeździć i płacić. Nie polecam!!!

• 5

Niewątpliwie dobra lekarka, z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do pacjenta. Niestety, bardzo dużo wizyt odbywa się "na szybcika", co wynika z ogromnej ilości pacjentów. Ponadto p. Kukuła ma małe "alergiczne zboczenie", tzn wiele rzeczy tłumaczy alergią i AZS i leczy w tym kierunku, po czym np. okazuje się, że przyczyną były grzyby lub pasożyty w organizmie (sytuacje rzadkie, ale jednak...). W kwestii leczenia alergii świetna specjalistka, dobrze dobiera leki i sposób leczenia, w razie wątpliwości czy problemów można kontaktować się z Nią telefonicznie. Ogólnie rzecz ujmując - polecam.

• 5

Od kilku miesięcy leczy moją córeczkę, zarówno w Strzelnie jak i w Gnieźnie. Bardzo kompetentna. Widać, że ma szeroką wiedzę. Nie zgodzę się z opinią, że jest rudno dostępna. Jak nie jestem czegoś pewna co dalej z leczeniem, to nie czekając na następną wizytę podpowie telefonicznie co robić. Bardzo pomogła córeczce, zresztą dzieciom kuzynki i dwóch koleżanek również.

• 5

Bardzo dobry lekarz chodzędo niej już bardzo długo bo aż 15 lat jak tylko urodził siemój pierwszy syn Bardzo kompetenyna Zawsze poświęca dużo czasu komleksowo wytłumaczy metody leczenia Lekarz wart polecenia za serce dla pacjęta i czas jemu poświęcony

• 1

Pierwsza wizyta u tego lekarza wrecz swietna w ocenie. Kolejna umowiona na godzine z Pania doktor po stawieniu sie z 5 miesiecznym dzieckiem Pani doktor stwierdza ze nie ma mozliwosci przyjecia bez kolejki tak jak wczesniej mowila przez telefon. Synek dopiero przyjety jak zaczal w nieboglosy plakac bo zduch byl niemilosierny. Gdy wkoncu weszlismy z synkiem i zaczelismy rozmawiac o objawach i co czytalismy na ten temat uslyszelismy: "Prosze Panstwa przeciez nie musicie do mnie przyjezdzac....." i czy ten lekarz leczy faktycznie rowniez sercem tak jak wczesniej pisano?

• 4

Leczy naszego synka od 6 tygodzia życia.Syn ma teraz 7 lat i Pani doktor uchroniła syna od astmy, którą z pewnościa by miał jak byśmy leczyli syna u lekarza rodzinnego.

• 2

Dobra lekarka, ale niestety "trudno dostępna". Nie umawia wizyt na godziny, a przy dużej ilości pacjentów (co chociaż potwierdza jej kompetencje) , czekanie na wizytę w MALEŃKIEJ ciasnej poczekalni wraz z chorymi jest nie tyle uciążliwe i męczące,ale niebezpieczne dla dziecka, szczególnie maleńkiego!!!!A wystarczyłoby tylko wyznaczyć każdemu godzinę wizyty!!!

• 5

Nie zgadzam się z poprzednią opinią bardzo dobry i kompetentny lekarz a wizyta niestety jest do niej ogromna ilość pacjentów.ludzie przyjeżdżają z miejscowości oddalonych nawet o60 ,70 km.tłumaczy wszystko bardzo rzetelnie .bardzo kompetentna. Nie znam osoby której by nie pomogła .potrafi przyjmować do 21 .tak więc bardzo polecam a jeśli ktoś nie zadowolony niech jedzie do lekarza który ma 2 pacjentów dziennie.

• 2

Typowe komercyjne podejście do pacjenta, niby tłumaczy, niby odpowiada na pytania (ale żeby nie za dużo pytać), po 5 minutach czuć, że kończy się czas. Pani doktor każe zrobić badania i skonsultować telefonicznie (ale połączenie się z nią graniczy z cudem 5 dni w wyznaczonych godzinach i się nie udało). Dałem spokój. Poszukam innego lekarza, czego Państwu też życzę. Pozdrawiam Daniel

• 4

Polecam, chodzę już z drugim dzieckiem i nie mam powodu do złej opini

• 5

najlepszy lekarz w okolicy dla dzieci, leczy nie tylko lekarstwami ale i sercem

• 1

bardzo niemiła, niecierpliwa wszystko robi w pośpiechu. jak dziecko zaczęło płakać kazała z nim wyjść bo jest zmęczona i boli ja głowa. wizyta u tego lekarza to koszmar za który trzeba jeszcze zapłacić.

• 5

super,jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia ,myślę że tak będzie po nastepnych wizytach

• 5

Dużo pacjentów,bardzo kompwrentna,miła, dużo tłumaczy .polecam

• 5

super miła ,porządnie wytłumaczy wszystko,szuka przyczyn choroby poświęca sporo czsu na wizytę a nie po łebkach.Jestem zadowolona. A.P.

• 5

Bardzo miła fachowa i sympatyczna Pani doktor tłumacz wszystko super polecam

Gdzie przyjmuję

place 11

Strzelno Miradzka 2a
    Strzelno
    52,62454318,168327601821960/523189663

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat