Małgorzata Smorawska-Kukuła

Alergolog, Pediatra

Opinii23
3,9

21.07.2015

super lekarz,chodzi do niej moja córka z wnuczką,naprawdę wysłucha,zrozumie,doradzi.I co bardzo istotne ma podejście do dzieci

21.09.2014

Polecam p.doktor,jest lekarzem znajacym sie na chorobach,ma duzo pacjetow a za malo czasu.Mojemu synowi pomogla,bardzo mila,sluzy pomoca takze przez telefon.Lekarz z prawdziwego powolania.Polecam

19.07.2014

13 lat temu trafiłam do Pani Doktor po raz pierwszy... Byłam chorowitym dzieckiem i nikt nie umiał tego wytłumaczyć. Dopiero Pani wyprowadziła mnie na prostą. Co prawda byłam odczulana 8 lat, co było spowodowane naprawdę silną alergią, na którą do dziś muszę uważać, ale obecnie moją najpoważniejszą chorobą jest lekkie przeziębienie ;) wcześniej tylko antybiotyki i antybiotyki... Polecam!

25.04.2013

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania

13.12.2012

Bardzo kompetentny lekarz bardzo uczciwe podejście do pacjenta wszystko sprawnie bez naciągania tlumaczeni choroby super wszystko zapisuje na wizytownikach .bardzo polecam wyleczla dwójkę moich dzieci Jadwiga

Jadwiga

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Strzelno"?

Klonowa 1c/3

Michelsona 21 lok. 38