Małgorzata Smorawska-Kukuła

Alergolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz . Można powiedzieć że uratowała nam syna . Przez rok czasu różni lekarze nie mogli pomóc a Pani doktor po pierwszej wizycie już działa w dobrym kierunku ,badania ,diagnoza leczenie. Polecam

Bardzo dobry lekarz .
Można powiedzieć że uratowała nam syna .
Polecam

Proszę omijać tą Panią szerokim łukiem. Pierwsza wizyta była Ok nawet wyszłam z córka zadowolona Pani doktor zleciła badania na co córka jest uczulona badania z krwi które mało nie kosztują. Odebrałyśmy wyniki wskaźniki na niektóre alergeny były wyższe Pani wytłumaczyła że to są silne uczulenia i kazała nawet psa z domu usunąć całe szczęście tego nie zrobiliśmy. Nie podawać jabłka i takie tam jeszcze oczywiście stosowałam się do tego przecież każdy dla dziecka chce dobrze kolejna wizyta tłumacząc że leki nie działają powiedziała że mam jej nie przerywać bo inni pacjenci czekają za drzwiami to już przeszło wszelkie granice płacąc tyle za wizytę. Stwierdziłam że jadę gdzie indziej tym razem na NFZ bo ile można płacić za wypisanie tylko recepty o którą musiałam się prosić telefonicznie. Wreszcie doczekaliśmy się wizyty pokazałam te wyniki innemu specjaliście a on w śmiech kto mi takich głupot nagadal że te wskaźniki owszem wyszły większe ale nie do tego stopnia żeby wskazywały alergie i córka jest zdrowa natychmiast odstawić leki I że ma tak słaba odporność że dlatego te wszystkie infekcje które Pani doktor wzięła za alergie. Oczywiście po czasie zaczęła być bardziej odporna i wszystko jak ręką odjął. Owszem cieszymy się że córka jest zdrowa ale zostaliśmy tak oszukani że ciężko teraz zaufać jakiemuś lekarzowi nie mówiąc o pieniądzach które poszły na prywatne leczenie czegoś czego nie było...

Jak dla mnie jeden z najlepszych lekarzy na których trafiłam 😊 syn jak miał 3 miesiące chorował na atopowe zapalenie skóry które objawiało się sucha skóra na pulikach oraz nie kiedy rany z których leciała ropa. Jeździłam po wielu lekarzach nawet od jednej usłyszałam że " zaniedbuje dziecko " oczywiście nie zostawilam tak tego. I teściowa poleciła Mi Panią doktor która zobaczyła syna i przepisała jedna maść po której w ciągu miesiąca nie było znaku żeby dziecko chorowało do tego lekka dieta i dobrze dobrane mleko 😊

Lekarz godny polecenia wywalczyła mojego 10 miesięcznego syna z zapalenia płuc bez konieczności wizyty w szpitalu. Miła i uprzejma pani doktor dobre podejście do dzieci.Polecam serdecznie

Prywatnie jest tak samo zero podejścia do pacjenta,byłam dzisiaj z córką na wizycie i spotkało mnie wielkie 😞 rozczarowanie,bardzo nie uprzejma bo za drzwiami czeka jeszcze 30 osób i trzeba przecież ich przyjąć liczy się tylko czas a nie zdrowie pacjenta,poprostu zostałam dzisiaj upokorzona z jej strony w taki sposób tylko odstrasza od siebie, nie polecam pod żadnym względem!!! a jeszcze żeby czekać za wizytą np.3 godziny tak być nie może przecież za to płacimy.

Pani doktor jest uprzejma tylko wtedy gdy się chodzi do niej prywatnie, a chodząc na NFZ lekceważy pacjentów

super lekarz,chodzi do niej moja córka z wnuczką,naprawdę wysłucha,zrozumie,doradzi.I co bardzo istotne ma podejście do dzieci

Polecam p.doktor,jest lekarzem znajacym sie na chorobach,ma duzo pacjetow a za malo czasu.Mojemu synowi pomogla,bardzo mila,sluzy pomoca takze przez telefon.Lekarz z prawdziwego powolania.Polecam

13 lat temu trafiłam do Pani Doktor po raz pierwszy... Byłam chorowitym dzieckiem i nikt nie umiał tego wytłumaczyć. Dopiero Pani wyprowadziła mnie na prostą. Co prawda byłam odczulana 8 lat, co było spowodowane naprawdę silną alergią, na którą do dziś muszę uważać, ale obecnie moją najpoważniejszą chorobą jest lekkie przeziębienie ;) wcześniej tylko antybiotyki i antybiotyki... Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza spelnił moje wymagania