lekarz Małgorzata Smyczyńska

Neurolog

Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną, poza tym jest realnie zainteresowana pacjentem, co dziś wcale nie jest takie oczywiste, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i potwierdzam wypisanie skierowania na badania nie jest problemem u Pani Doktor. Po pierwszej wizycie już mogę powiedzieć, że to dobry specjalista! Polecam!

Pani Doktor nie bagatelizuje żadnych objawów opisywanych przez pacjenta. Wyjaśnia przyczyny dolegliwości i proponuje jak najlepsze rozwiązania. Prowadzi bardzo dokładną diagnostykę pacjenta kierując go na szereg badań. Mam do Pani Doktor pełne zaufania. Wchodząc do gabinetu pacjent czuje się zaopiekowany.