lekarz Małgorzata Sporna

2,5
2,7
2,7
2,1

Jest nie poważnym lekarzem każe chodzić do rodzinnego lekarza a przecież to jej obowiązkiem jest wypisać receptę i tylko czeka na kasę na wizycie na kasę chorych tylko krew pobierze i nic więcej a potem tylko kasę ściąga od ludzi i przeciąga leczenie w czasie

Odradzam, nieuprzejmość tej pani przekracza wszelkie granice. Brak kompetencji i obrażanie pacjentów zniechęciły mnie do dalszej współpracy. Polecam poszukanie innego lekarza, z którym spotkanie nie kosztuje tyle stresu.

pani dr Małgorzata Sporna, jest miłą,ładną dziewczyną, a nadto to osobą o wielkiej wiedzy, budzącej zaufanie, czyli jest tak,super ładna Pani dr budząca zaufanie!!!!

Totalny koszmar. Ta pani świadczy dla mojej firmy usługi jako lekarz medycyny pracy. Jest nieuprzejma, wścibska- zadała mi pytanie, czy mam męża, bo jak będę chciała mieć dziecko to będzie problem (ciekawe jaki to ma związek ze stanowiskiem pracy); kazała mi "leczyć" nadciśnienie, którego jeszcze nie mam (wykonuję pomiary kilka razy w tygodniu, bo fakt mam problem tzw. "białego kitla", który kiedyś doprowadzi do nadciśnienia, ale jak na razie moje ciśnienie utrzymuje sie na poziomie ok. 115/75)- ciekawe czy ta pani weźmie odpwiedzialność, jeśli dostanę zapaści przy braniu leków na nadciśnienie- pewnie nie. Tak samo jak kiedyś inna "lekarka" stwierdziła mi nadczynność tarczycy, przepisała jod, podczas gdy przez te kilkanaście lat miałam niedoczynność- diagnoza postawiona tylko na podstawie badania wola!!!!! Ta pani wygląda mi właśnie na taką "lekarkę", która po wystąpieniu jednego objawu, stawia diagnozę i każe brać "leki", które nigdy nie pomogą a spowodują skutki uboczne. Mam dość takich lekarzy,ale jestem na tę panią skazana, bo moja firma ją wybrała. Trzęsę się cała na samą myśl o badaniach okresowych- już sobie obmyślam odpowiedzi na jej głupie komentarze, bo na 100 % się pojawią. Może wezmę leki na uspokojenie, bo nie wiem, czy będę w stanie się powstrzymać. Nie lubię tej kobiety- jest najbardziej irytującym "lekarzem" jakiego znam.

Super jak widza kase za prywatne leczenie. Potrafi nawet wyprosic pacjenta z gabinetu jak jej cos nie pasuje.

Po otrzymaniu wyniku pepyt-c postawila diagnoze ze mam duzo insuliny i nie potrzeba insuliny podawać!!! Poziom cukrów w granicach 200-250. Lekarz pomyłka nie diabetolog. nie polecam.

Lekarz pomyłka nie diabetolog. nie polecam.

Nie polecam szkoda czasu. Wdrożenie terapii odciaga do następnej wizyty a co za tym rosną koszty.

jeździłam parę razy do tej lekarki,odradzam wszystkim!!!!"dzięki"zamianie mi insulin przez nią wpadałam w śpiączkę.umie tylko wypisać recepty,nic więcej.

Pani doktor jest znakomitą lekarką. Jest osobą bardzo uprzejmą, sympatyczną i kompetentną. Lokalizacja przychodni fatalna, bez możliwości wygodnego dojazdu autobusem.

Pani doktor jest znakomitą lekarką. Jest osobą bardzo uprzejmą,
sympatyczną i kompetentną. Lokalizacja przychodni fatalna, bez
możliwości wygodnego dojazdu autobusem.

Nie polecam tego lekarza, szkoda czasu i własnego zdrowia. W ogóle nie interesuje ja zdrowie pacjenta