dr n. med. Małgorzata Świątkowska-Freund

Do Profesor trafiłam z powodu ciąży bliźniaczej. To świetny, doświadczony fachowiec i profesjonalistka. Przez całą ciążę czułam się zaopiekowana. Profesor podczas wizyt w spokojny sposób wszystko wyjaśniała, odpowiadała na pytania. Czuć, że pewnie podejmuje swoje decyzje i dzięki temu przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. W związku z dużym zaufaniem, którym darzę Panią Profesor, zdecydowałam się nawet na poród w szpitalu w innym mieście (w którym Profesor pracuje) i był to świetny wybór. Profesor w odpowiednim momencie zadecydowała o zakończeniu ciąży, osobiście wykonała zabieg i dzięki temu mamy dziś dwójkę zdrowych dzieci! ; )) Dziękuję i zdecydowanie polecam!!

Dziś syn ma 17 lat . Miałam 45 lat. Doktor służyła pomocą i wiedzą. To była bezpieczna i spokojna ciąża. Polecam gorąco

Gorąco polecam. Lekarz z powołania!!Kompetentna, skromna i rzeczowa. Panią Profesor uratowała moje córeczki w 20 tc wykonując zabieg fetoskopi (17.02.2020). Lekarz ze Starynkiewicza zaniedbali temat, tylko dzieki Niej moje córcię maja już 4 mc urodzeniowe i cieszą się zdrowiem/ a my razem z nimi/. Będę Jej wdzięczna do konca życia i dłużej. Gdyby nie Pandemia to nawet trudy podróży /Warszawa/nie zraziłyby nas przed kolejnymi konsultacjami .

Gorąco polecam. Lekarz z powołania!!Kompetentna, skromna i rzeczowa.
Będę Jej wdzięczna do konca życia i dłużej.

Niestety, nie polecam. Jechaliśmy, aby ratować jedna z córek, ciaza blizniacza, zagrożona. Pani doktor, nastawiona na sukces, wykonała zabieg nie prawidłowo. TAK powiedziała Pani ordynator oddziału. Pani dr pomimo próśb unikala kontaktu. Dla matki spodziewajacej się dziecka/dzieci, to koszmar.

Lepszego profesjonalisty chyba w promieniu wielu km nie ma. Jeśli ktoś chce być pod opieką dobrego fachowca to polecam. Do Pani doktor trafiłam w 2007 roku i nie żałuję. Dwie ciąże pod kontrolą. Pewność, zaufanie. Do tej pory jestem pacjentką i polecam. Warto.

Być może pani Świątkowska nie bije rekordów rozmowności, ale do lekarza nie chodzi się na ploteczki. Bardzo spokojna, rzeczowa i przede wszystkim kompetentna w diagnostyce usg. To co ona stwierdziła i zmierzyła w ciągu 5 minut, ordynatora oddz. Położniczego innego szpitala po prawie godzinnym badaniu przerosło. Mimo iż dojeżdżam na wizyty z drugiego końca województwa i taka wyprawa za każdym razem kosztuje mnie w sumie 500 zł, nie mogę pozwolić sobie na rezygnację z fachowej oceny stanu mojej ciąży przez Panią Doktor. Amen.

Jesteśmy zachwyceni :) nie wiem od czego zależą negatywne komentarze,ale nie ukrywam, że nie nastawiają pozytywnie przed wizytą i niepotrzebnie je czytałam- jestem bardzo zadowolona z wizyty-specjalista w swojej dziedzinie :) jak dla nas warta każdych pieniędzy :)

Znakomity fachowiec, a przy tym dobry i ciepły człowiek, do którego czuje się zaufanie. Pani Doktor emanuje niesamowitą, uspokajającą energią. Uśmiechnięta, a przy tym rzeczowa i dokładna, nigdy nie spieszy się z USG, zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy. Pamięta o zlecaniu badań, nie tylko tych podstawowych. Żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim polecamy Dr Świątkowską.

Pani docent jest super specjalistą, a jednocześnie ciepłą i przesympatyczną osobą. Idealnie poprowadziła mi całą ciąże i poród, mimo wielu problemów jakie napotkaliśmy. Bardzo polecam!

Profesjonalne podejście do pacjentki.Mało mówi podczas badania ale moim zdaniem to zaleta świadczy o koncentracji i skupieniu podczas wykonywanej pracy. Po badaniu usg Doktor wszystko wyjaśniła szczegółowo, do tego tego stopnia że kazała na kolejny dzień w razie wątpliwości dzwonić. Dla mnie super oaza spokoju, do tego to skupienie i profesjonalizm.Czekam na kolejną wizytę.