Małgorzata Szoplik

znakomity stomatolog, ma dużą wiedzę i doświadczenie, poświęca się całkowicie problemowi danego pacjenta

Leczyłam się u Dr Szoplik przez długie lata. Przy każdej wizycie, słyszałam , że mam straszną tendencję do próchnicy, ciągle robiła mi jakieś zęby.Poleciłam ją koleżance, która na wizycie usłyszała, że ma właściwie wszystkie zęby do leczenia ,a jak żyje to takiej próchnicy nie widziała. Żaden inny lekarz niestety tego nie potwierdził. Zmieniłam lekarza i okazało się że wcale nie mam tendencji do próchnicy a od dwóch lat żadnej dziurki do załatania.

Zrezygnowałem bo Pani Doktor chciała mi leczyć to jest rozwiercić coś co inny lekarz określił jako kamień nazębny

Masakra innaczej tej wizyty bym nie oceniła. P.M. niestety ręce sie trzęsą i potrafi ciąć po dziąsle aż stwarza stan zapalny , potem próbuje wmówić ze stan zapalny to od wyrastania zęba który juz 3 lata jest wyrośnięty, następnie zmienia zdanie ze to napewno jest przygryzione. za Usuniecie dziąsła rozcietego przez P. stomatolog trzeba zapłacić. Na koniec odbudowuje ząb wszytsko by się wydawało ze jest ok, tydzień mija przychodze że ząb mnie boli, przy jedzenie i piciu, to dostaje 3 różne przyczyny, najbardziej podobała mi sie to tak musi być ...

Masakra innaczej tej wizyty bym nie oceniła.
P.M. niestety ręce sie trzęsą i potrafi ciąć po dziąsle aż stwarza stan zapalny , potem próbuje wmówić ze stan zapalny to od wyrastania zęba który juz 3 lata jest wyrośnięty, następnie zmienia zdanie ze to napewno jest przygryzione. za Usuniecie dziąsła rozcietego przez P. stomatolog trzeba zapłacić. Na koniec odbudowuje ząb wszytsko by się wydawało ze jest ok, tydzień mija przychodze że ząb mnie boli, przy jedzenie i piciu, to dostaje 3 różne przyczyny, najbardziej podobała mi sie to tak musi być bo pani ma takie zęby. (Nigdy w życiu nie miałam problemu z zębami) Przyszłam na wizytę bez żadnego bólu, tak bo uznałam ze czas spojrzeć do ust. Skończyło sie na zwrocie pieniędzy w momencie jak wspomniałam ze cała rozmowa została nagrana, czy to nie przyznanie sie do winy?

polecam, pelen profesjonalizm. pani doktor nieustannie sie doksztalca i jest na biezaco z najnowszym sprzetem medycznym. pani w recepcji jakas taka pochmurna, ale zarowno wlascicielka jak i pozostale panie sa profesjonalistkami

Bardzo dobry lekarz, który niestety ma zbyt dużo pacjentów, co ostatnio odbija się na usłudze, trudno uzyskać wizytę