lekarzMałgorzata Szternal

10 opinii

21.04.2013
22:25
  • 4

słyszałam wiele opini na temat tej pani doktor-muszę przyznać ,ze nie były to miłe słowa-więc wyrobiłam sobie zdanie o niej...i modliłam się by na nią nie natrafić w szpitalu...jednak gdy znalazłam się na porodówce,gdy wody płodowe odeszły o 4.30 rano a położna kazała mi spać i nie zawracać głowy,gdy nikt się nie interesował co się ze mną dzieje aż do 8 rano-wtedy dyżur miała dr.Szternal-naprawdę wiele mi pomogła,gdyby nie ona mojego dziecka mogłoby dziś nie być...dlatego jestem bardzo jej wdzięczna,że moje dziecko jest całe,zdrowe i prawidłowo się rozwija..

25.01.2012
11:49
  • 5

Pani Doktor jest cudowną kobietą! dwa razy byłam w ciąży i za każdym razem wybierałam właśnie tą Panią Doktor!!! gdybym jeszcze raz była w ciąży to też bym ją wybrała!! Jeżeli ktoś, nie ma pojęcia co pisze to, niech nie obraża, bo nie ma racji!!! a co do ziółek to są zdrowe i chyba każdy z nas to wie, bo czym leczyły się Nasze Babcie? właśnie naturalnymi zasobami natury ;-) pozdrawiam

07.01.2012
09:36
  • 4

Byłam u pani doktor kilka razy,mam problemy z hormonami dostałam tabletki na tarczyce i duphaston,dla mnie było wszystko ok.To ze przepisuje ziółka to nic złego w tym nie widzę,osobiscie kazała mi pic len,drożdże i jeść dużo kasz,warzyw,ryb.Na wizytach wsłuchiwała się w to co mowie,przebadała mnie dokładnie.Sadze ze ile ludzi tyle opini.

28.10.2010
07:21
  • 3
  • 2

Na początku wydawała się bardzo fajną doktorką lecz to tylko pozory! Przechodząc z gabinetu gdzie nie byłam badana do gabinetu z usg ona nie pamiętała czy mi robiła cytologie czy nie a dosłownie tylko przeszłyśmy z jednego pomieszczenia do drugiego! Strasznie oszołomiona! Kobietom w ciąży nie polecam wizyty u niej i to seryjnie! Ona nie jest złą kobietą tylko za dużo bierze sobie na głowe i przez to źle wykonuje swoje obowiązki!

20.08.2010
12:56
  • 1

Fałszywa baba,kasa się liczy i nic więcej

display statlastseen stat