lekarzMałgorzata Szymczyk

Kędzierzyn-Koźle
50,3328718,148028602 613 052, 509 569 087

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
15 opinii

• 5

Lekarka super, uprzejma ,wszystko tlumaczy nie wychodzisz z brakiem odpowiedzi na nurtujące cie pytania , zawsze ma czas dla pacjenta ,lekarz warty polecenia

• 5

Pani doktor jest osoba doktorej chodze od jakis 8 lat I jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z jej uslug, kompetentna, chetna do pomocy, zawsze znajdzie chwile(pomagala mi poprzez konsulta je telefoniczne podczas pierwszej ciazy, na stale mieszkam za granica) Polecam

• 5

Dobra lekarka, leczę się u niej od lat.Wykonała mi podstawowe badania i zauważyła tarczycę, którą mi lekarz rodzinny nie zauważyła i jak zwykle miała rację. Poza tym zawsze ma czas, przyjmuje państwowo, czyli za darmo i robi cytologie kiedy trzeba i aż do skutku, leczy bakterie antybiotykami.No i podstawowa sprawa jest kobieta więc się u niej nie krępuje rozebrać i pokazać dupę...hi...hii...

• 4

miła p. doktor chociaz mogła by delikatniej wprowadzac te wzierniki, za kazdym razem jest to dosyc nieprzyjemne

• 5

Pani doktor jest isoba sympatyczna,mizna z Nia bez krepacji porozmawiac o tym o czym wscydzimy sie zapytac nawet mame :) potrafi jasno i wyczerpujaco wytlumaczyc co dolega i jak to leczyc.Polecam

• 1

Do Pani doktor zgłosiłam się ze strasznym bólem podbrzusza po wszystkich badaniach jakie mi Pani doktor wykonała (jedynie badania profilaktyczne) stwierdziła że nie widzi problemu ginekologicznego. Po okresie około miesiąca trafiłam do szpitala ginekologicznego we Francji, gdzie z powodu utraty przytomności z powodu bólu jajników musieli mi podać 3 kroplówki. Po wizycie u innego lekarza okazało się że moje jajniki wyglądają jak ser szwajcarski i konieczne jest leczenie. Nie polecam...

• 5

Fantastyczny człowiek i kompetentny lekarz!!Zdecydowanie polecam.

• 5

Zdecydowanie polecam!!Pani doktor prowadziła moją drugą ciążę i żałowałam,że w pierwszej do niej nie trafilam. Kompetentna, rzeczowa, wszystko wytłumaczy,o wszystko można zapytać, nie muszę się u niej dopraszać o kontrolną cytologię czy badanie piersi. Po złym wyniku cytologii błyskawicznie zostałam skierowana na kolposkopię i dzięki temu mogłam podjąć szybko leczenie.Jedyny lekarz,który przed porodem wpadł na pomysł wysłania mnie na konsultację okulistyczną (mam dużą wadę wzroku), a byłam w pierwszej ciąży u kilku lekarzy. Wspaniały lekarz i człowiek.

• 5

polecam,miałam przyjemność być prowadzona w ciąży przez tę lekarkę,maxsimum kompetencji

• 1

jeśli po wizycie czuję się jak namolna gówniara... nie polecam

• 3

Chodzę, radzę i leczę się u tej Szanownej Pani ze 2 lata (moze i rok wiecej) choc nie powiem, ze moje wizyty byly notoryczne. Lekarzem SUPER EXTRA FAJNYM bym jej nie nazwala, bo fakt, moglaby czasem popuscic cugla z wpychaniem tych kleszczy ginekologicznych , bo nie ukrywam ze wcale przyjemne nie jest miec wrazenie, ze to ''cos'' moze ci gardlem wyjsc..;/ Ale... Potworem z Loch Ness (hahaha) tez bym jej nie nazwala :P Przypisalabym do jej osobowosci ''specyficzne'' poczucie humoru i skrupulatnosc jednak czasem zdarzalo sie tez tak, ze poczulam sie potraktowana ''taśmowo'' ...

• 5

BARDZO DOBRY JAK I MIŁY GINEKOLOG ;) PROWADZIŁA MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻĘ I ZAPEWNE POPROWADZI DRUGĄ!!! JAK NA RAZIE LECZĘ SIĘ U NIEJ NA NADŻERKĘ POLECAM TA PANIĄ,PONIEWAŻ WYJAŚNI OD A DO Z JEŚLI MA SIĘ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI ;)

• 1

ten lekarz to jakaś zupełna pomyłka, jest nie delikatna i niekompetentna, powinna być żeźnikiem a nie ginekologiem. Przykład jednej wizyty: Gdy mówiłam jej ze mnie boli to na sile pchała mi te szczypce a gdy utknęły w środku powiedziała ze to moja wina ponieważ się zerwałam, a jak sie miałam nie zerwać jak mnie bolało... :\ istna parodia. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego "lekarza".

• 5

polecam, pani bardzo sympatyczna, poradziła mi także jak walczyć z otyłością! Bardzo mi to pomogło

• 5

Do dr Szymczyk chodzę juz kilka lat. Jeszcze pół roku temu miałam zamiar przestać do niej chodzić, ponieważ podczas dwóch ostatnich wizyt potraktowała mnie jak gówniarę a nie jak dorosłą kobietę którą jestem (mam 30 lat). No i zdarzyło się , że wreszcie test ciążowy pokazał dwie kreseczki :) i tylko u niej zostałam przyjęta od razu (w dwóch innych gabinetach kazano mi czekać 3-5 tygodni). Miałam wrażenie, że to nie jest ta sama osoba co poprzednim razem... Widocznie każdy ma swój gorszy dzień a ja miałam pecha trafić aż na dwa takie pani doktor ;) Teraz jestem bardzo zadowolona z wizyt, zwłaszcza że to moja pierwsza ciąża i pani doktor wszystko cierpliwie tłumaczy mi i mojemu mężowi.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat