lekarz Małgorzata Szymczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG ginekologiczne

3,9

Anna

08.11.2014

NIE POLECAM! Potraktowała mnie okropnie. Czekałam na wizytę 1,5 miesiąca ( z NFZ) a potem okazało się że nie "klasyfikuje się na cytologie"! Poinformowała mnie o tym jak już byłam przygotowana do badania! To już moje drugie negatywne doświadczenie z panią doktor. Jeszcze raz stanowczo NIE POLECAM!

marlena

31.03.2014

Lekarka super, uprzejma ,wszystko tlumaczy nie wychodzisz z brakiem odpowiedzi na nurtujące cie pytania , zawsze ma czas dla pacjenta ,lekarz warty polecenia

natalia

16.01.2014

Pani doktor jest osoba doktorej chodze od jakis 8 lat I jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z jej uslug, kompetentna, chetna do pomocy, zawsze znajdzie chwile(pomagala mi poprzez konsulta je telefoniczne podczas pierwszej ciazy, na stale mieszkam za granica) Polecam

Anonim

07.10.2013

Dobra lekarka, leczę się u niej od lat.Wykonała mi podstawowe badania i zauważyła tarczycę, którą mi lekarz rodzinny nie zauważyła i jak zwykle miała rację. Poza tym zawsze ma czas, przyjmuje państwowo, czyli za darmo i robi cytologie kiedy trzeba i aż do skutku, leczy bakterie antybiotykami.No i podstawowa sprawa jest kobieta więc się u niej nie krępuje rozebrać i pokazać dupę...hi...hii...

Anonim

22.03.2013

miła p. doktor chociaz mogła by delikatniej wprowadzac te wzierniki, za kazdym razem jest to dosyc nieprzyjemne

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kędzierzyn-Koźle"?

Garncarska 3

Andrzej Fim