lekarz Małgorzata Tomczyk-Małyjasiak

Byłam u Pani dr na badaniu prenatalnym w przychodni i zdecydowanie nie polecam.Pani dr nie dość że zaslonila ekran tak żebym nie widziała co robi, nie oceniła wszystkich wymaganych parametrów o czym dowiedziałam się na konsultacji u innego specjalisty, to jeszcze przez całe badanie nie odezwała się słowem..Ja rozumiem że czas jest wyjątkowy dla wszystkich ale trochę serca i zrozumienia dla pacjentek będących w tym ciężkim czasie w ciąży!W życiu nie polecę tego lekarza ani na nfz ani prywatnie!

Jestem zdziwiona niektórymi opiniami.Jestem pacjentką od 12 lat.Moja wizyta nigdy nie była krótsza niż 20 min. Wszystkie badania wykonane i omówione.Dwie ciąże, infekcje, co roczne cytologie za mną.Stały kontakt.Zawsze oddzwania i znajduje czas w "nagłych wypadkach ". Czasami powiedziałabym, że nawet nadgorliwa jeśli chodzi o profilaktykę i dmuchanie na zimne.Skąd te złe opinie?

Byłam u pani doktor pierwszy i ostatni raz i szczerze nie polecam!!! Nie wzięła pod uwagę gdy mówiłam że mam bardzo nie regularny okres. Po wykonaniu USG potwierdziła że jestem w ciąży, ale stwierdziła że płód jest obumarły bo serce nie bije, obliczyła błędnie tydzień ciąży no ale tak to bywa jak się nie słucha pacjentki i wypisała skierowanie do szpitala. Na szczęście poszłam do innego lekarza który w przeciwieństwie do pani doktor wziął pod uwagę że mam nieregularny okres i po wykonaniu USG powiedział ze jest wszystko ok i serduszko bije i jest to 6 tydzień a nie tak jak mówiła pani doktor 9 a może 10. NIE POLECAM!!!

Cudowny Lekarz!!! polecam z czystym sumieniem, trafne diagnozy, rewelacyjne podejście do pacjentki nawet w trudnych momentach, bardzo duża klasa, ogromna wiedza i doświadczenie. Badanie przeprowadza niezwykle delikatnie w przesympatycznej atmosferze. Wcześniej jak większość chorowałam na myśl o wizycie u ginekologa - teraz idę z uśmiechem i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty!!! W razie pytań, problemów zawsze można dzwonić!

Badania prenatalne, do tej pory nie mogę się otrząsnąć, mam wrażenie, że wykonane były nie rzetelnie, nie wzbudziła naszego zaufania, zostaliśmy pozostawieni z wynikami do interpretacji w domu. Nie Polecam

Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę, zawsze odpowiada na pytania, zawsze mogę dzwonić z wynikami, dopytać, czasem mi się wydaje że nawet dzwonie za często, ale Pani doktor cierpliwie odpowiada,ja polecam pozdrawiam kasia-xx2@wp.pl

zdecydowanie odradzam, niekompetentna, brak profesjonalizmu, błędne diagnozy

zdecydowanie odradzam, niekompetentna, brak profesjonalizmu, błędne diagnozy

Wspaniały, rzeczowy specjalista, podczas opieki nad ciążą czułam się komfortowo i bezpiecznie, mogłam liczyć na wsparcie w każdej chwili gdy miałam jakiekolwiek wątpliwości. Serdecznie polecam!!!

odmuwiono mi usg w ważnym tygodniu ciąży z braku czasu ,podczas wizyty.

odmuwiono mi usg w ważnym tygodniu ciąży z braku czasu ,podczas wizyty.

Cudowna, Lekarz! długo się u niej leczyłam, prowadziła moją pierwszą ciąże.Nie znam nikogo innego tak dobrego lekarza, byłam u wielu innych zanim trafiłam do Pani doktor. I żaden nie potrafił podać trafnej diagnozy, leczono mnie tylko hormonami, a wspaniała Pani lekarz wyleczyła mnie zwykłymi witaminami. Ciąże też prowadziła wzorowo