dr n. med. Małgorzata Turowska

2,9
2,9

Wizyta u tej lekarz jest traumatyczna. Proszę nie sugerować się opiniami z "znany lekarz" gdyż mam wrażenie, że ta Pani sama sobie wystawia same dobre opinie. Ja się tymi opiniami zasugerowałam i bardzo żałuję, że straciłam tylko czas i pieniądze. Już na samym wejściu jest bardzo niesympatyczna i arogancka a właściwie swoim tonem mówienia nie pozwala zadawać pytań. Nie wydaje pacjentowi żadnych zdjęć z usg, żadnej informacji o leczeniu. Na drugiej wizycie jak poprosiłam o zdjęcie usg powiedziała, że nie posiada takich zdjęć i nie jest w stanie ich wydać.Nie wiem czy w ogóle ona potrafi robić usg i czy się na tym zna. Jak przyniosłam badania z morfologii krwi i badań hormonalnych stwierdziła, że na badaniach krwi się nie zna. Nie pomogła w moim problemie, a tylko naraziła mnie na stres. Zdecydowanie nie polecam tej lekarz.

Pani odnosi się do swoich pacjentek bardzo niemiło i szczerze mówiąc wolę iść do mężczyzny ginekologa niż do takiej kobiety, nigdy więcej

Nie polecam! Opryskliwa i bardzo niemiła. Liczą się dla niej tylko pieniądze, a nie pacjent....Szkoda czasu i pieniędzy.

Niestety poza burzą ładnych loków nie widzę pozytywów. Do tego jeśli się doda brak pracy w szpitalu tej Pani to po co płacić?

Bardzo dobry ginekolog. Po ponad 3 latach starań o dziecko już za parę dni będę tulić w ramionach moją kruszynkę. Rzeczowa, od razu wiedziała jakie leki zastosować i udało się. Gorąco polecam.

Polecam! Bardzo dobry lekarz, miła, rzeczowa pani ginekolog. Zawsze mogę na niej polegać - leczę się u pani doktor od 5 lat.

JEST NIEMILA,CZASEM ZLOSLIWA,ALE NIE ZNALAZAM LEPSZEGO LEKARZA,A JUZ U KILKU BYLAM,DENTYSTE MAM JEDNEGO OD ZAWSZE ALE GINEKOLOGA NADAL SZUKAM...

dzieki Pani Dr mam dziecko, zawzse miła usmiechnieta, rzeczowa, chetnie odpowiada na pytania, tłumaczy obraz usg

Dr Turowska mało czasu poświęca pacjentkom, traktuje je z góry, o wszystko trzeba ją wypytywać, bo sama nie wyjaśni choroby. Jest nieuprzejma. Plus: dobrze wyposażony gabinet.

Bardzo dobry lekarz, żaden z dotychczasowo przeze mnie spotkanych nie wykazał się tak fachowym podejściem do swojego zawodu. Kompleksowe badania, wyczerpujące opinie. 70zł wydaje się drogo, ale w przypadku tego lekarza z czystym sumieniem można powiedzieć ze warto!