dr n. med. Małgorzata Urbaniak

2,4
2,1
2,1
1,9

KOSZMAR!!! KOSZMAR!!! KOSZMAR!!! Już na pierwszej wizycie usłyszałem, że Panią Doktor trzęsie na widok nowych pacjentów. Cała wizyta polegała na wysłuchiwaniu nieuprzejmych uwag.

KOSZMAR!!!

Te negatywne opinie nie są prawdziwe i według mnie pisane przez konkurencję . Nie spotkałem w swoim życiu lepszego lekarza , ta kobieta uratowała mi życie i dlatego jest dla mnie święta .

Sympatyczna Pani doktor, pełna wiedzy i kompetencji. Z troską podchodzi do pacjenta. Polecam z całego serca

Niestety wszystkie negatywne opinie potwierdziłam na własnej skórze. Pani doktor prowadzi monolog, słowotok - jak zwał tak zwał. W ogóle pacjent nie może dojść do głosu, a jak już mu się uda to słyszy, że jego czas się kończy, ponieważ czeka tylu innych (wskazuje na kilka kart pacjentów). Szczerze, mam nadzieję, że będzie ich coraz mniej, bo pani doktor traktuje pacjentów z góry, wszystko komentuje- badania, opinie wydane przez innych lekarzy, przyjmowane suplementy itd. Pani doktor prezentuje postawę oczekująca wdzięczności za to, że ona leczy na NFZ - i niestety akurat jest wizerunkiem tego negatywnego oblicza darmowej służby zdrowia. Jako starsza osoba również pracująca z ludźmi nie wyobrażam sobie takiego braku szacunku do drugiego człowieka. Moja noga już więcej u tej pani doktor nie postanie, a dziś byłam na kabarecie u reumatologa w ramach NFZ.

Wizyta u Pani doktor jest stratom czasu .Jest to osoba arogancka, opryskliwa i interpyneecka. Przez cały czas nadaje jakieś głupoty ,które nikogo nie interesują. Brak zainteresowania chorobom pacjenta. Krotki termin oczekiwania na wizytę z wiadomych względów wszystkim.Po wyjściu z gabinetu czujesz się jakbyś dostał obuchem w lep. NIE POLECAM SZUKAJCIE INNEGO LEKARZA KTÓRY CHCE LECZYC

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie .Żałuje , ze wcześniej nie przeczytałam do kogo się wybieram . Zachowanie i traktowanie pacjenta skandaliczne…. W pewnym wieku powinno się „”zejść ze sceny „ i może robić skarpetki na drutach a nie dodawać stresu potrzebującym pomocy

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Pani doktor jest nieuprzejma, opryskliwa, nie słucha z jakim problemem do niej przyszłam, zostałam potraktowana, jak uczniak nie przygotowany na egzamin. Mam wrażenie, że przyjmowanie pacjentów to dla niej strata czasu. Absolutnie nie polecam.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.
Mam wrażenie, że przyjmowanie pacjentów to dla niej strata czasu.
Absolutnie nie polecam.

Nie polecam tej pani. Chamska, okropna w obyciu, zupełny brak kompetencji do pełnienia swojej funkcji. Nie potrafiła wyjaśnić na czym moja choroba polega. Najgorszy lekarz, na jakiego trafiłam, strata czasu. Wizyta u niej nie miała żadnych skutków

Pani doktor ma dużą wiedzę, bardzo miła i sympatyczna. Wszystko zawsze wytłumaczy, na czym polega leczenie i jak najszybciej doprowadzić do polepszenia stanu zdrowia. Polecam...

Pani doktor traktuje pacjentów jak zło konieczne. Opryskliwa wiecznie niezadowolona. Wizyta trwa bardzo krótko i cały czas nadaje. Chociaż nie mogę powiedzieć że metody leczenia pani doktor są złe. Jak narazie po zastosowaniu leków jest poprawa. Zastanawiam się czy nie zmienić lekarza