dr n. med. Małgorzata Warzywoda

Radiolog, USG

Polecam Panią doktor , byłam z synem dwa razy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Miałam obawy po przeczytaniu komentarzy co do zachowania Pani doktor ,jednak w dniu wizyty byłam bardzo zadowolona . Wszystko dokładnie wytłumaczyła , spokojnie badała syna ,mimo ,że bardzo płakał i się ruszał .

jestem bardzo zadowolona z wizyty. wytlumaczyla mi wszytko co mnie interesowalo i niepokoilo.uspokoila mnie i juz polecilam znajomym. skozystali.

Byłem u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolony. Nawet w CZD w Warszawie nie podważają tych wyników. Poprostu autorytetów się nie podważa. Polecam.

Byłam u pani doktor dwa razy i jestem bardzo zadowolona. Wytłumaczyła mi wyniki badań,wszystko dokładnie wyjaśniła. Uważam, że jest kompetentna i miła, do dziecka również. Jedyny minus to trudno się z panią doktor skontaktować, nie można się dodzwonić.

Mój komentarz jest krótki. Mam trójkę dzieci i w trakcie ich leczenia spotkałem kilku lekarzy różnych specjalności, którzy po usłyszeniu, że badanie robiła doktor Warzywoda odpowiadali, że "w takim razie jest tak, jak napisała dr Warzywodwa". Bo z autorytetem w danej dziedzinie się nie dyskutuje... A że nie jest milusia, no to trudno.

jestem bardzo zadowolona pani doktor może sprawia takie wrażenie oschłej, ale tak nie jest do mojej córki podeszła z cierpliwością zrozumieniem i wszystko nam wytłumaczyła,a nawet zrobiła więcej bo przebadała dodatkowe oragany niż ten zlecony czy wszystko jest w porządku.tylko zyczyc sobie takich lekarzy kompetentnych,wyrozumiałych,cierpliwych,fachowych.

byłam z córka wielokrotnie ... uważam, ż enie ma lepszego specjalisty... a co do podejścia to jest formalne ale moje dziecko zbdane było kompleksowo a Pani doktor bez problemu wytłumaczyła nam o co chodzi:) pozdrawiam i szacuneczek dla Pani Doktor ps jedynie trudno się dodzwonić:(

pozdrawiam i szacuneczek dla Pani Doktor

ps jedynie trudno się dodzwonić:(

Nie mogę pani doktor zarzucić nikompetencji, jednak po raz kolejny nie odwiedzę jej gabinetu.Jest oschła, udzielanie informacji i odpowiadanie na pytanie pacjentów, przychodzi jej z trudem, nie ukrywa przy tym zniecierpliwienia i rytacji.Traktuje pacjenta przedmiotowo, nie poświęca mu zbyt dużej uwagi i czasu.Przyszłam z rocznym dzieckiem, które przestraszone sytuacją i obcym otoczeniem, zaczęło płakać.Pani doktor nie dała nam ani chwili na to, aby moja córka zapoznała się z miejscem i uspokoiła.Kazała mi ją przytrzymywać i na siłę zrobiła prześwietlenie.Na koniec udzieliła mi reprymendy, że niepedagogicznie wychowuję dziecko, bo powinnam jej wszystko wcześniej wytłumaczyć.Moja córka miała wtedy 13-miesięcy....