lek. dent. Małgorzata Wąsiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię , o drożyźnie przytoczę ang. powiedzenie „What counts can not always be counted; what can be counted does not always ...

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju  w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam  do  Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod  ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20  latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów.  Dziękuję za profesjonalne leczenie  i empatyczne podejście.  Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię , o drożyźnie przytoczę ang. powiedzenie „What counts can not always be counted; what can be counted does not always count” (To, co się liczy, nie zawsze da się policzyć; to, co można policzyć, nie zawsze się liczy)

Pani dr Małgorzata Wąsiewicz to lekarka z ogromną wiedzą, doświadczeniem i holistycznym podejściem do pacjenta. Stomatolog od spraw naprawdę trudnych i beznadziejnych. Pani doktor dosłownie ratowała moje zęby po innych „super stomatologach” z usług których niestety musiałam skorzystać mieszkając za granicą. Bardzo mądry lekarz, co w dzisiejszym skomercjalizowanym świecie stomatologii, rzadkość. Jestem ogromnie wdzięczna za dzisiejszą wizytę oraz skuteczne leczenie od lat i z czystym sercem polecam gabinet. Małgorzata G.

Also ich gebe ziemlich selten, ich glaube zum ersten Mal, eine fünf Sterne Bewertung ab und dieser Frau hat es wirklich verdient ;) Wir (meine Frau und ich) sind vor kurzem im Polen gewesen und ließen unsere Zähne wegen Schmerzen untersuchen. Wow!!! Frau Dr. Wasiwicz ist extrem kompetent, das Team super nett und fachlich top. Der Patient steht ohne Kompromisse an erster Stelle. Die Praxis ist sehr sauber, schön und modern eingerichtet... Wirklich eine echte 5-Sterne Bewertung - hier fühlt man sich sogar beim Zahnarzt wohl!!! Ich kann die Praxis ...

Ich kann die Praxis nur weiterempfehlen …die Rechnungen werden ohne Probleme in Deutschland anerkannt …sogar die Übersetzung ist schon in der „Faktura“ dabei. (so heißt eine Rechnung auf Polnisch) …und last bad not least: Sie spricht sehr gut deutsch😊
Schöne Grüße aus der Eifel
Mirella und Markus G.
PS: Hinweis: In Deutschland sind wir Privatversichert

Od pani doktor bije pewnością siebie, dlatego zawsze czuję, że jestem w dobrych rękach. Obok wiedzy i umiejętności to moim zdaniem największa zaleta. Moje 100% zaufania się opłaciło: wstawiony implant i drobniejsze sprawy, a wcale łatwe to do ratowania rzeczy nie były i nie każdy chciał się tej roboty podjąć. Zadziwiają mnie tylko negatywne opinie - może faktycznie nie jest najtaniej, ale zawsze jestem z góry informowany o kwocie, możliwych opcjach leczenia i ewentualnym ryzyku; można się zgodzić lub podziękować. Gabinet jest profesjonalnie wyposażony, czysty. Wizyty i leczenie zawsze profesjonalnie przeprowadzane. Przyjmowany byłem zawsze uprzejmie i ze zrozumieniem: w nagłym przypadku tego samego dnia, a jeśli zapomniałem gotówki zawsze można było się dogadać, nie mam więc pojęcia jak można tu mówić o braku empatii czy nieuprzejmości. Życzę sobie w życiu samych specjalistów na tym poziomie.

Bardzo dobry stomatolog. Gabinet ten znalazłam w internecie. Przeczucie mówiło mi , że tam właśnie mam się udać . Pomimo różnych opinii posłuchałam intuicji i nie żałuję. Miałam zamiar zrobić licówki na wszystkich górnych zębach. już od lat nie lubiłam się uśmiechać. Pani doktor wytłumaczyła mi, że lepiej najpierw wyleczyć to co konieczne. Miałam trzy zęby leczone kanałowo, zupełnie bezboleśnie. Na dwóch znalazły się koronki, które bardzo mnie cieszą. gdybym pół roku wcześniej trafiła do Pani Wąsiewicz to pewnie uratowałaby mi jeszcze jednego zęba, który pękł aż z korzeniem. Trzeba ...

Bardzo dobry stomatolog.
Gabinet ten znalazłam w internecie.
Przeczucie mówiło mi , że tam właśnie mam się udać . Pomimo różnych opinii posłuchałam intuicji i nie żałuję. Miałam zamiar zrobić licówki na wszystkich górnych zębach. już od lat nie lubiłam się uśmiechać. Pani doktor wytłumaczyła mi, że lepiej najpierw wyleczyć to co konieczne. Miałam trzy zęby leczone kanałowo, zupełnie bezboleśnie. Na dwóch znalazły się koronki, które bardzo mnie cieszą. gdybym pół roku wcześniej trafiła do Pani Wąsiewicz to pewnie uratowałaby mi jeszcze jednego zęba, który pękł aż z korzeniem. Trzeba było więc go wyrwać. Bałam się okropnie, a cały zabieg ( wykonany perfekcyjnie) trwał kilkanaście minut razem z założeniem szwów.
Nie wydaje mi się , aby dla Pani Wąsiewicz liczyły tylko pieniądze. W moim przypadku zapłaciłabym więcej, gdybym od razu miała założone licówki. A tak mam wyleczone wszystkie zęby, a licówki nie były konieczne.
Pani doktor każdego zęba po kolei poprawiała, teraz uśmiecham się swobodnie, zęby mi się podobają, a na tym mi zależało.
Bardzo dobrze wykształcony stomatolog. Nie wiele osób zwraca na to uwagę.
Polecam ten gabinet!

Jestem Bardzo zadowolony! Dobre ceny i rewelacyjnie wykonana robota. Pani dr wszytko jasno wytlumaczyla - jest pardzo sympatyczna. Polecam!

Polecam!

Trafiłam do gabinetu Pani doktor po przeanalizowaniu wszystkich opinii oraz po zapoznaniu się z treścią Jej strony internetowej. To był rzeczywiście trafny wybór. Od pierwszej wizyty czułam,że jest to osoba, która traktuje swój zawód jak pasjonujące hobby, a każdy "przypadek" traktuje jak swego rodzaju wyzwanie, z którym na pewno sobie poradzi. Tak też było w moim przypadku. Coś, co wydawało się niemożliwe stało się właśnie faktem. Po zaledwie kilku miesiącach leczenia mój życiowy kompleks przestał istnieć. Polecam gorąco usługi Pani doktor Wąsiewicz, bo naprawdę potrafi "dokonać cudu".

Bardzo kompetentny lekarz. Cena usług faktycznie wysoka, ale w pełni adekwatna do jakości.

Pani Małgorzata to profesjonalistka w 100%, uprzejma, podchodząca indywidualnie do każdego pacjenta. Gabinet nowoczesny, świetnie wyposażony. I rzeczywiście - człowiek-orkiestra!