dr Małgorzata Wawer-Zahutadr Małgorzata Wawer-Zahuta - zdjęcie profilowe

dr Małgorzata Wawer-Zahuta

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce Galeria Zdrowia SANIVITAS.

lekarz chorób wewnętrznych, od siedmiu lat pracuje w podstawowej opiece ...

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce Galeria Zdrowia SANIVITAS.

lekarz chorób wewnętrznych, od siedmiu lat pracuje w podstawowej opiece zdrowotnej posiada doświadczenie zawodowe związane z pracą w szpitalnych oddziałach: chorób wewnętrznych o profilu pulmonologicznym oraz w oddziale onkologii klinicznej. Wykonuje badania USG jamy brzusznej tarczycy i węzłów chłonnych. Od kilku lat prowadzi gabinet medycyny podróży.

Udałem się do lekarza z wielkim bólem ogoólnoorganicznym. Nie miałem pojęcia , co było przyczyną choroby i bólu. Myślałem, że skończę na wózku inwalidzkim. Pani dr przeprowadziła wywiad, spojrzała na pierwsze objawy zewnętrzne i w pierwszej diagnozie trafiła w sedno problemu. Zaordynowane leki pomogły. Leczenie trwa ze względu na specyfikę choroby. Zawsze jestem odpowiednio zaopiekowały w trakcie wizyty.

Całkowity brak kompetencji. Gdyby nie znajomy lekarz i podstawowa wiedza medyczna babcia była by już na cmentarzu. W efekcie stan ciężki, zagrożenie życia i 3 tygodnie w szpitalu. Pani "doktor" uważala że nic się nie dzieje i nie ma powodów przyjęcia do szpitala.

U pani doktor znalazłem się przypadkiem z moimi dolegliwościami chodziłem od lekarza do lekarza i nik mi nie umiał pomóc pani doktor poświęciła mi dużo czasu i podeszła do mnie indywidualnie dość konkretny wywiad szereg. Pani doktor zdiagnozowala mnie prawidłowo i pokierowala moje leczenie jak najbardziej polecam

Jeżeli można było by nie dawać gwiazdek za poszczególne kategorie oceniając to niby panią 'doktor' z pewnością bym tak zrobiłam. Pani "Doktor" (nie wiem dlaczego ma taki tytuł..) potraktowała mnie jak chorego psychicznie człowieka.. zgłosiłam się do niej z urazem ręki.. odczuwałam drętwienie.. pani spojrzała na nie nie wykonując żadnego badania po czym stwierdziła że jeżeli mam taki problem powinnam zmienić prace a nie zawracać jej głowę..

Bardzo dobry lekarz. Kompetencja , profesionalizm. Zawodowe podejście .do pacjenta Bardzo mi pomogła i mojej rodzinie. Polecam.

Polecam.

Pani doktor (śmiem nadużyć tego tytułu) przyczyniła się w znaczący sposób do pogorszenia stanu zdrowia u mojego 80-letniego taty. Tata miał od dwóch dni masywne obrzęki prawej strony ciała, nie mógł samodzielnie wstać z pozycji siedzącej, czuł ogromny ból w konczynach i ogólne oslabienie. Parę godzin wezwane pogotowie tez nie pomogło, ale przynajmniej ratownicy zachowali się po ludzku i zbadali ze wszystkich stron. Pani pseudo lekarz pojawila się laskawie po 5 nad ranem ( nocna i swiateczna opieka medyczna z naciskiem na wyjatkowo swiąteczna bo "lekarz" i jakaś druga asystująca OSOBA były mocno swiateczne jakby wyrwane na siłę z głebokiego snu) i wyszczekała na nas, że tata nie zgłosił się na hematologię ( nie interesowała ich zupelnie przyczyna tego niezgloszenia) i zebysmy poszli z tatą do przychodni na drugi dzień (!) . Wyglądało na to, że "panie" (tfu!) przyjechały za karę i nie mogły spokojnie pospać do rana. Lekareczka stanela w obcasikach nieprzygotowana do badania i skakała po nas jak po lysej kobyle nie licząc sie zupelnie z ciezkimi okolicznosciami ( przeciez moj tata jest czlowiekiem do cholery!) . Nie przeprowadzila zadnego badania, skomentowala "nieudolnosc" ratowników i powoedziala ze nie da zadnego leku bo nie moze taty zdiagnozować. Lecz jakos bez diagnozy podała furosemid, nie zastamawiając się nad przyczyną obrzęku ( od innej lekarki - anioł ! która przyszla z przychodni POZ, wiem ze mw-z nie powinna tego robić ). Doszło do odwodnienia i spadku ciśnienia, tata jest w stanie krytycznym, na szczescie juz w szpitalu, wyslany przez kobiete anioła do szpitala, bo pani " mw-z nie potrafila ,czy tez nie chciała taty zabrac do szpitala ( ale dokumenty uzupełniła jak nalezy, procedury poszły w ruch, ale cytując innego wspanialego lekarza : nie można być dobrym lekarzem, jeśli nie jest się dobrym człowiekiem). Ta opinia nie jest wyrazem zemsty czy nienawisci, mojemu tacie zdrowia nie wróci, ale piszę ją jako ostrzeżenie dla potomnych!

Nie polecam!!!!! Pani doktor,na dzień dobry stwierdziła że nie wyglądam na osobę chorą.uslyszalam o jakichś wytycznych wedlug,których powinnam tak a nie inaczej wyglądać przy zgłaszanych dolegliwościach. Pomimo mojej prośby nie zostałam dokładnie zbadana i odesłana do domu z kwitkiem. Wieczorem ponownie pojawiłam się w pogorszajacym się stanie ale dla p.doktor dalej nie mieściłam się w wytycznych,poza tym usłyszałam.ze w Anglii to leczą inaczej. Pewne jakbym pojawiła się na czworaka ledwo stojąc wreszcie bym się zmieściła w wytycznych. Dodam tylko,że podczas wizyt u innych lekarzy,przy dolegliwościach zgłaszanych na pierwszej wizycie,odrazu podejmowane było leczenie.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu na przeprowadzenie wywiadu. Wizyta odbywa się bez pośpiechu. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta.profesjonalizm i zaangażowanie. Jako pacjent miałam wrażenie że jestem ważna a nie jestem jednym z wielu anonimowych pacjentów. Polecam, bardzo polecam!

Bardzo dobry specjalista. Rozwiązała wiele moich problemów, z ktorymi od długiego czasu się zmagałam. Poświęciła mi duzo czasu ( jestem po kilku wizytach), bardzo dokładnie wytłumaczyła co robić, jak życ z chorobą, co jest ważne i jak sama mogę sobie pomóc w mojej chorobie. Jestem jej wdzięczna bo poczułam duże wparcie i prawdziwą opiekę życzliwego fachowego lekarza. Zresztą trafiłam do pani Doktor za namową znajomych, którzy także się od dawna u niej leczą i są bardzo zadowoleni. Gorąco polecam.

Ciężko zacząć opinię o osobie, która swoje uprawnienia prawdopodobnie uzyskała kompletnym przypadkiem. Ta "Pani Doktor" stwierdziła iż symuluje...Całkowicie od progu zbagatelizowała zgłaszane przeze mnie objawy zarzucając mi kłamstwo. Nie przeprowadziła żadnego z badań (nawet pomiaru ciśnienia) prawidłowo, nie patrząc na wynik EKG w ciemno uznała, że akcja serca jest w normie (na moje odczucie była znacznie zwolniona). Ponadto była bardzo niemiła i sprawiała wrażenie jakbym jej przeszkadzał w czymś arcy ważnym, być może partyjce pasjansa, wszak do tego nie trzeba wielkiej wiedzy, a jedynie odrobiny czasu i spokoju. Do samego końca uznawała, że zawracam jej głowę i jakże bezczelny jestem przychodząc do niej po pomoc medyczną. Nie polecam!