Gdzie przyjmuję
place 11

plac grunwaldzki
Katowice
50,268870319,0217947600954422

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.5/5
Kompleksowość podejścia
3.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.4/5
Ilość poświęconego czasu
3/5
Uprzejmość
3.3/5
Godny polecenia
3.3/5
Średnia:
3.35
25 opinii
Opinie pacjentów
4,5/5

Bardzo dobra diagnoza przy tym zalecany sposób leczenia zestawem ziół bardzo skuteczny.Trafność 100% .Po miesiącu stosowania ziół wszystkie dolegliwości znikły. Pani Małgorzata jest osobą stanowczą i bardzo konkretną..Polecam .

2,5/5

Powiem tak.. jeśli chodzi o diagnozę większość rzeczy się zgadzało, parę było jakby wymuszone na linii ognia, czyli, wyszło mi że mam zaburzony układ nerwowy - zgoda, ale od razu na lini - układ nerwowy usłyszałem że mam nerwicę, szybko się denerwuję itd, co jest zupełną nieprawdą, bo jestem wręcz czasem obojętny na jakieś stresowe sytuacje ;) Powiem tak.. może i ma wiedze ale trochę zniechęca do siebie.. dlaczego ? wizyta tak szybka że nawet nie zorientowałem się kiedy koniec, a liczyłem na jakiś wynik na papierze, czy podsumowanie, cokolwiek, 80 zł za 10 minut, i kartki papieru nie poświęcić żeby rozpisać człowiekowi zainteresowanemu swoim zdrowiem, co ma nie tak w organizmie - ZWŁASZCZA że pani Irydolog wykryła u mnie zaburzenia koncentracji i pamięci, co udzieliło mi się wręcz podczas badania, bardzo mało zapamiętałem z tego co mówiła bo byłem zszokowany sytuacją, czyli potraktowanie jak w NFZ, że człowiek nie ma się interesować tylko przychodzić na wizytę i oddawać swoje zdrowie w drugie ręce aha, tak nawiasem już mówiąc.. pytając, czy pani Irydolog się kiedykolwiek uśmiecha ? wiem że każdy może mieć gorsze dni, ale chwilami czułem że najlepiej dla niej gdyby cała praca najszybciej się skończyła i żebym już kupił te zioła i wyszedł Kompetencje dałem 4/5 bo wierze że pani Irydolog ma wiedzę.. ale podejście - przynajmniej dla mnie, człowieka o wrażliwym wnętrzu :), to takie średnie

1,0/5

Beznadziejna!nigdy na nic nie chorowałam i mam 35lat to u lekarza byłam tylko z ciążami.Kilku znajomych tam poszło więc i ja mówię:może mam jakieś ukryte choroby.80 zł za to,że Pani powiedziała(widząc sporą nadwagę)że boli mnie kręgosłup,że pachnę przed okresem (a kto nie puchnie?)wybuchłam śmiechem,że hormony źle pracują,jak spytałam hormony czego to powiedziała :OGOLNIE.Że kiedyś pojawić się może drętwienie rąk(szkoda,że nie dodała:KI EDYŚ pani umrze😊)Bardzo żałowałam wizyty ale raczej tych pieniążków niż kabretu który mi zafundowała.W DMIT w Zabrzu taniej wyjdzie bilet na kabaret Młodych Panów i trwa aż 2 godziny.

1,0/5

Totalna porażka!!!!! Naciąganie na kasę. Człowiek traktowany szybko i beznadziejnie. Zioła w sklepie drogie w porównaniu z innymi sklepami zielarskimi.

5,0/5

Moje dziecko trafiło do pani irydolog po wszelkich nieudanych terapiach antybiotykami, sterydami i innymi świństwami. W klinice rozkładali ręce, więc, jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta. Ostatnia nadzieja w irydologu. No i się nie zawiodłam. Po pół roku picia ziół moje dziecko, cierpiące na straszne problemy dermatologiczne, może normalnie funkcjonować, a po zmianach skórnych i otwartych ranach ślad zniknął. Gorąco polecam!!!

4,7/5

Jestem bardzo zadowolona z Pani Małgorzaty .Bardzo trafna diagnoza, jestem bardzo zadowolona i na pewno będę korzystać z wizyt i porad pani Małgosi . Serdecznie polecam.

5,0/5

Wizyty co prawda krótkie. Na ziołach nie zarabia jak piszą opinie wcześniej - sprawdzałam ponieważ od kilku lat leczę się u Pani Małgosi i próbowałam kupować gdzie indziej, czasem nawet drożej wychodziły. 2 lata bolał mnie brzuch - badania, szpitale i żadnej diagnozy w końcu ktoś mi ją polecił. Po 2 miesiącach stosowania zaleceń i picia ziół tak jak trzeba ból brzucha zniknął. W dodatku zawsze byłam chorowita, na wszystko antybiotyki dostawałam, potem już tylko zastrzyki bo antybiotyki przestały pomagać. Od 7 lat kiedy trafiłam do Pani Doktor nawet kataru nie miałam. Dziękuję!

5,0/5

Jestem bardzo zadowolona. Trafność 100% bo z kilkoma problemami się zmagam. Zioła dopiero zaczynam stosować więc zobaczymy jak będzie. Najbardziej zaskoczyła mnie wypowiedź dotycząca oczu. A tyle się zastanawiałam co dzieje się z moimi oczami. Wcześniej byłam u okulisty i nic nie stwierdził. Dodatkowo uważam, że złe opinie wystawia jedna i ta sama osoba. Może z zazdrości a może to konkurent. Aby być irydologiem nie trzeba mieć wykształcenia medycznego, wystarczy dar i żadna lampa szczelinowa nie jest potrzebna. Doświadczona osoba zauważy coś bez specjalnego sprzętu. Zioła może są przy drogie bo przez allegro kupi się taniej, ale samemu mieszanki się nie wymyśli. Zresztą pani daje listę ziół i dawkę, więc później samemu można dokupić.

4,8/5

pozyztyw po miesiącu stosowania ziół wszystkie objawy znikły oraz choroba również.Po dwóch latach nie stosowania żandych lekarstw nie ma nawrotu choroby

1,0/5

Nie polecam- Pani nie zauważyłam takiej choroby jak rak... jest mnóstwo dobrych irydologów, a ta Pani się na tym po prostu nie zna.

5,0/5

Rzetelna ocena stanu zdrowia wszystkich narządów i układów organizmu człowieka, trafna diagnoza. Przepisane mieszanki ziołowe pomagają. Korzystam od lat z porad Pani Małgorzaty Banasiak-Wolny ... teraz już bardziej profilaktycznie.

1,0/5

Jescze raz podkreślam pani Małgorzta Wolny nie jest lekarzem. Nie ma nawet kursu irydologii. Natomiast w swoim sklepie marże na ziołachdaje 500% Ludzie sprawdzcie ceny w innych zielarskich dajecie się tej kobiecie nabijać w butelkę. Naprawdę to że się ubiera z grubę tysiące nie świadczy, że jest dobra. Piszę do państwa tutaj także jako terapeuta i apeluję do państwa zioła nie pomogą państwu w ciągu dwóch miesięcy. Zioła muszą być stosowane minimum 4 miesiące aby były efekty i aby można zmienić skład. Proszę sobie po liczyć wizyty po 70 zł co drugi miesiąc plus mieszanki które za zwyczasj są te same jest wymieniana tylko kkolejność czy gramatara. Naprawdę pani Banasiak zresztą cóż się dziwić ma to po swoim ojcu panu Banasiaku czyli znieczulica to raz brak sumienia skrupułów uczciwości i etyki. Proszę zauważyć pazerność rodziny Banasiaków nie zna granic

1,5/5

Pani Małgorzata Wolny nie jest lekarzem.Nie wiem jakie ma wykształcenie.Badanie oczu przeprowadza przy pomocy lupy/szkła powiększającego.Napewno nie była to lampa szczelinowa.Przebieg wizyty był dla mnie zaskoczeniem. Badanie obu oczu trwało może 1,5 min po czym pani irydolog sypnęła jak z rękawa moje objawy chorobowe i kazała zdecydować, którymi objawami się zajmujemy.Oj było z czego wybierać więc wybrałam. I dostałam zestaw 14 ziół około 90 zł. Koszt wizyty 70 zł.Bez rachunku, bez założenia kartoteki,z sugestią spotkania za 2 miesiące.W zielarni gdzie przyjmuje nie ma żadnej informacji o takiej działalności.Teraz zastanawiam się czy działalność którą prowadzi p.Wolny jest legalna.

1,0/5

Pani ta nie jest lekarzem. Brak dokumentacji dyplomów do pacjenta. Mieszanki ziołowe przepisuje te same co wizytę zmieniając kolejność. Nie polecam tej osoby. Tej pani tylko zależy na pieniądzach

1,0/5

proszę sprawdzić kompetencje tej Pani- studia??? kurs czy widnieje na liście lekarzy ????

4,2/5

kompetenta osoba,trafne diagnozy,są efekty po stosowaniu się do zaleceń Pani doktor

2,0/5

Pomimo raczej trafnych diagnoz (raczej ponieważ po roku jest poprawa ale nie duża) muszę wystawić opinię negatywną. Pan Gosia traktuje pacjentów dosłownie z buta - zupełny brak zainteresowania obawami, opisem sytuacji itd. Po badaniu 'z oka' stawia diagnozę a na zadawane pytanie udziela odpowiedzi w sposób bardzo arogancki (coś a'la: no jak może Pan tego nie wiedzieć?) Pomimo kilku wizyt (średnio co 2 miesiące) nie pamięta pacjentów i mnie na piątej wizycie zapytała czy jestem pierwszy raz... ręce opadają.

4,0/5

Ja ufam Pani Małgorzacie. Już raz mi pomogła . Mam nadzieję, że tym razem również.Pozdrawiam

4,0/5

Diagnoza zasadniczo zgodna ze stanem faktycznym. Dużo pacjentów- mało czasu dla jednej osoby, jak mniejsza kolejka-można porozmawiać. Pani doktor jest osobą stanowczą, zdecydowaną i konkretną.

2,8/5

Niesympatyczna Pani, oschła, traktuje ludzi z góry, a po wizycie pozostaje wrażenie że nie jest zainteresowana człowiekiem. Trudno ocenić kompetencje, póki co po 8 miesiącach picia ziół nie ma u mnie poprawy.

5,0/5

jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jakiej nam udzieliła Pani lekarz Małgorzata Wolny serdecznie dziękujemy !!!

1,5/5

totalny szwindel! pani chyba sama nie wierzy w to co mówi i z osób które były u niej jakoś dziwnym trafem wszystkie chorują na to samo. nie polecam, już lepiej pójść za te pieniądze do wróżki. wyjdzie na to samo.

5,0/5

Trafna diagnoza problemów zdrowotnych .Kompetentna osoba .Po krótkim czasie stosowania mieszanki ziołowej wyraźna poprawa .Zdecydowanie polecam te panią jest kompetentną i wiarygodną osobą .

5,0/5

POLECAM,prawidłowa diagnoza.dobre zalecenia.POMAGA!!!!

4,8/5

Diagnosta bardzo dobry a przy tym zalecany sposób leczenia zestawem ziół skuteczny.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat