Małgorzata Wolny

3,5
3,4

Anonim

26.07.2015

Totalna porażka!!!!! Naciąganie na kasę. Człowiek traktowany szybko i beznadziejnie. Zioła w sklepie drogie w porównaniu z innymi sklepami zielarskimi.

Totalna porażka!!!!!

anonim

13.10.2015

Bardzo dobra diagnoza przy tym zalecany sposób leczenia zestawem ziół bardzo skuteczny.Trafność 100% .Po miesiącu stosowania ziół wszystkie dolegliwości znikły. Pani Małgorzata jest osobą stanowczą i bardzo konkretną..Polecam .

Anonim

14.07.2015

Moje dziecko trafiło do pani irydolog po wszelkich nieudanych terapiach antybiotykami, sterydami i innymi świństwami. W klinice rozkładali ręce, więc, jak to się mówi tonący brzytwy się chwyta. Ostatnia nadzieja w irydologu. No i się nie zawiodłam. Po pół roku picia ziół moje dziecko, cierpiące na straszne problemy dermatologiczne, może normalnie funkcjonować, a po zmianach skórnych i otwartych ranach ślad zniknął. Gorąco polecam!!!

ARN

20.09.2015

Powiem tak.. jeśli chodzi o diagnozę większość rzeczy się zgadzało, parę było jakby wymuszone na linii ognia, czyli, wyszło mi że mam zaburzony układ nerwowy - zgoda, ale od razu na lini - układ nerwowy usłyszałem że mam nerwicę, szybko się denerwuję itd, co jest zupełną nieprawdą, bo jestem wręcz czasem obojętny na jakieś stresowe sytuacje ;)

Powiem tak.. może i ma wiedze ale trochę zniechęca do siebie.. dlaczego ? wizyta tak szybka że nawet nie zorientowałem się kiedy koniec, a liczyłem na jakiś wynik na papierze, czy podsumowanie, cokolwiek,

80 zł za 10 minut,

i kartki papieru nie poświęcić żeby rozpisać człowiekowi zainteresowanemu swoim zdrowiem, co ma nie tak w organizmie - ZWŁASZCZA że pani Irydolog wykryła u mnie zaburzenia koncentracji i pamięci, co udzieliło mi się wręcz podczas badania, bardzo mało zapamiętałem z tego co mówiła bo byłem zszokowany sytuacją, czyli potraktowanie jak w NFZ, że człowiek nie ma się interesować tylko przychodzić na wizytę i oddawać swoje zdrowie w drugie ręce

aha, tak nawiasem już mówiąc.. pytając, czy pani Irydolog się kiedykolwiek uśmiecha ? wiem że każdy może mieć gorsze dni, ale chwilami czułem że najlepiej dla niej gdyby cała praca najszybciej się skończyła i żebym już kupił te zioła i wyszedł

Kompetencje dałem 4/5 bo wierze że pani Irydolog ma wiedzę.. ale podejście - przynajmniej dla mnie, człowieka o wrażliwym wnętrzu :), to takie średnie

Luiza

27.08.2015

Beznadziejna!nigdy na nic nie chorowałam i mam 35lat to u lekarza byłam tylko z ciążami.Kilku znajomych tam poszło więc i ja mówię:może mam jakieś ukryte choroby.80 zł za to,że Pani powiedziała(widząc sporą nadwagę)że boli mnie kręgosłup,że pachnę przed okresem (a kto nie puchnie?)wybuchłam śmiechem,że hormony źle pracują,jak spytałam hormony czego to powiedziała :OGOLNIE.Że kiedyś pojawić się może drętwienie rąk(szkoda,że nie dodała:KI
EDYŚ pani umrze😊)Bardzo żałowałam wizyty ale raczej tych pieniążków niż kabretu który mi zafundowała.W DMIT w Zabrzu taniej wyjdzie bilet na kabaret Młodych Panów i trwa aż 2 godziny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii