Gdzie przyjmuję

Katowice
50,268870319,0217947600954422

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
19 opinii

Wizyty co prawda krótkie. Na ziołach nie zarabia jak piszą opinie wcześniej - sprawdzałam ponieważ od kilku lat leczę się u Pani Małgosi i próbowałam kupować gdzie indziej, czasem nawet drożej wychodziły. 2 lata bolał mnie brzuch - badania, szpitale i żadnej diagnozy w końcu ktoś mi ją polecił. Po 2 miesiącach stosowania zaleceń i picia ziół tak jak trzeba ból brzucha zniknął. W dodatku zawsze byłam chorowita, na wszystko antybiotyki dostawałam, potem już tylko zastrzyki bo antybiotyki przestały pomagać. Od 7 lat kiedy trafiłam do Pani Doktor nawet kataru nie miałam. Dziękuję!

Jestem bardzo zadowolona. Trafność 100% bo z kilkoma problemami się zmagam. Zioła dopiero zaczynam stosować więc zobaczymy jak będzie. Najbardziej zaskoczyła mnie wypowiedź dotycząca oczu. A tyle się zastanawiałam co dzieje się z moimi oczami. Wcześniej byłam u okulisty i nic nie stwierdził. Dodatkowo uważam, że złe opinie wystawia jedna i ta sama osoba. Może z zazdrości a może to konkurent. Aby być irydologiem nie trzeba mieć wykształcenia medycznego, wystarczy dar i żadna lampa szczelinowa nie jest potrzebna. Doświadczona osoba zauważy coś bez specjalnego sprzętu. Zioła może są przy drogie bo przez allegro kupi się taniej, ale samemu mieszanki się nie wymyśli. Zresztą pani daje listę ziół i dawkę, więc później samemu można dokupić.

pozyztyw po miesiącu stosowania ziół wszystkie objawy znikły oraz choroba również.Po dwóch latach nie stosowania żandych lekarstw nie ma nawrotu choroby

Nie polecam- Pani nie zauważyłam takiej choroby jak rak... jest mnóstwo dobrych irydologów, a ta Pani się na tym po prostu nie zna.

Rzetelna ocena stanu zdrowia wszystkich narządów i układów organizmu człowieka, trafna diagnoza. Przepisane mieszanki ziołowe pomagają. Korzystam od lat z porad Pani Małgorzaty Banasiak-Wolny ... teraz już bardziej profilaktycznie.

Jescze raz podkreślam pani Małgorzta Wolny nie jest lekarzem. Nie ma nawet kursu irydologii. Natomiast w swoim sklepie marże na ziołachdaje 500% Ludzie sprawdzcie ceny w innych zielarskich dajecie się tej kobiecie nabijać w butelkę. Naprawdę to że się ubiera z grubę tysiące nie świadczy, że jest dobra. Piszę do państwa tutaj także jako terapeuta i apeluję do państwa zioła nie pomogą państwu w ciągu dwóch miesięcy. Zioła muszą być stosowane minimum 4 miesiące aby były efekty i aby można zmienić skład. Proszę sobie po liczyć wizyty po 70 zł co drugi miesiąc plus mieszanki które za zwyczasj są te same jest wymieniana tylko kkolejność czy gramatara. Naprawdę pani Banasiak zresztą cóż się dziwić ma to po swoim ojcu panu Banasiaku czyli znieczulica to raz brak sumienia skrupułów uczciwości i etyki. Proszę zauważyć pazerność rodziny Banasiaków nie zna granic

Pani Małgorzata Wolny nie jest lekarzem.Nie wiem jakie ma wykształcenie.Badanie oczu przeprowadza przy pomocy lupy/szkła powiększającego.Napewno nie była to lampa szczelinowa.Przebieg wizyty był dla mnie zaskoczeniem. Badanie obu oczu trwało może 1,5 min po czym pani irydolog sypnęła jak z rękawa moje objawy chorobowe i kazała zdecydować, którymi objawami się zajmujemy.Oj było z czego wybierać więc wybrałam. I dostałam zestaw 14 ziół około 90 zł. Koszt wizyty 70 zł.Bez rachunku, bez założenia kartoteki,z sugestią spotkania za 2 miesiące.W zielarni gdzie przyjmuje nie ma żadnej informacji o takiej działalności.Teraz zastanawiam się czy działalność którą prowadzi p.Wolny jest legalna.

Pani ta nie jest lekarzem. Brak dokumentacji dyplomów do pacjenta. Mieszanki ziołowe przepisuje te same co wizytę zmieniając kolejność. Nie polecam tej osoby. Tej pani tylko zależy na pieniądzach

proszę sprawdzić kompetencje tej Pani- studia??? kurs czy widnieje na liście lekarzy ????

kompetenta osoba,trafne diagnozy,są efekty po stosowaniu się do zaleceń Pani doktor

Pomimo raczej trafnych diagnoz (raczej ponieważ po roku jest poprawa ale nie duża) muszę wystawić opinię negatywną. Pan Gosia traktuje pacjentów dosłownie z buta - zupełny brak zainteresowania obawami, opisem sytuacji itd. Po badaniu 'z oka' stawia diagnozę a na zadawane pytanie udziela odpowiedzi w sposób bardzo arogancki (coś a'la: no jak może Pan tego nie wiedzieć?) Pomimo kilku wizyt (średnio co 2 miesiące) nie pamięta pacjentów i mnie na piątej wizycie zapytała czy jestem pierwszy raz... ręce opadają.

Ja ufam Pani Małgorzacie. Już raz mi pomogła . Mam nadzieję, że tym razem również.Pozdrawiam

Diagnoza zasadniczo zgodna ze stanem faktycznym. Dużo pacjentów- mało czasu dla jednej osoby, jak mniejsza kolejka-można porozmawiać. Pani doktor jest osobą stanowczą, zdecydowaną i konkretną.

Niesympatyczna Pani, oschła, traktuje ludzi z góry, a po wizycie pozostaje wrażenie że nie jest zainteresowana człowiekiem. Trudno ocenić kompetencje, póki co po 8 miesiącach picia ziół nie ma u mnie poprawy.

jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jakiej nam udzieliła Pani lekarz Małgorzata Wolny serdecznie dziękujemy !!!

totalny szwindel! pani chyba sama nie wierzy w to co mówi i z osób które były u niej jakoś dziwnym trafem wszystkie chorują na to samo. nie polecam, już lepiej pójść za te pieniądze do wróżki. wyjdzie na to samo.

Trafna diagnoza problemów zdrowotnych .Kompetentna osoba .Po krótkim czasie stosowania mieszanki ziołowej wyraźna poprawa .Zdecydowanie polecam te panią jest kompetentną i wiarygodną osobą .

POLECAM,prawidłowa diagnoza.dobre zalecenia.POMAGA!!!!

Diagnosta bardzo dobry a przy tym zalecany sposób leczenia zestawem ziół skuteczny.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny