lek. med. Małgorzata Wróblewska

Endokrynolog

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna osoba. Bardzo skrupulatnie i fachowo podeszła do mojej choroby. Leczę się od ponad roku i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona, oby coraz więcej takich osób spotykać na swojej drodze. Widać że bardzo lubi swoją pracę, co przekłada się na efekty. Polecam każdemu.

Leczę się u Pani dr Wróblewskiej od wielu lat. Według mnie jest to bardzo kompetentna osoba posiadającą dużą wiedzę, którą przekłada na pomoc dla swoich pacjentów. Z tego co wiem nie jest to tylko moja opinia, ale również opinia osób, którym poleciłam Panią doktor. Uprzejma, serdeczna, a przede wszystkim skuteczna.

Kobieta arogancka,narzeka że ma dużo pracy ,nie rozmawia tylko krzyczy, zachowanie Pani Wróblewskiej jako lekarza i podejście do pacjenta oceniam negatywnie-wizyta na NFZ-

Świetna lekarka.Uprzejma kompetentna i skuteczna.Mam sto km drogi do Legionowa na wizytę,ale waro.Polecam !

Polecam Panią doktor.To kompetentna,skuteczna konkretna i uprzejma lekarka.Lecze się u niej od wielu lat i wiem ,że bardzo zależy jej na tym żeby pomóc pacjentowi.

Lekarz w sumie dobry ale woecznie spóźniony i nie na czas. Czasem ma się wrażenie że pani doktor zapomniała że ma pacjentów. Miałam już kilkakrotnie przrkladana wizytę na inny termin- poza godzinami przyjęć i pani doktor się nie pojawiała. Lekarz dobry dla osób o mocnych nerwach i z nadmiarem czasu...

Niestety jak dla mnie Pani doktor nie jest godna polecenia. Wizyta zazwyczaj polega na spojrzeniu na wyniki i przepisaniu tej samej dawki Eutyroxu. W międzyczasie kilka prywatnych telefonów. Któregoś razu przy zmianie dawki leku powiedziałam że chyba jest za mocny bo źle się zaczęłam czuć to Pani doktor powiedziała że jak nie chcę to mogę się nie leczyć. Nieprzyjemna. Poza tym nigdy nie miała ochoty żeby coś powiedzieć o chorobie albo zapytać.

Nie polecam nikomu , strata kasy i czasu , byłam u niej na 4 wizytach i tylko raz miała humor , jest nie uprzejma i nie potrafi spokojnie powiedzieć o chorobie , a ja mam niedoczynność tarczycy .

Ja leczę się u dr. Wróblewskiej już jakieś 4 lata. Dzięki temu, że dobrze prowadzi moją tarczycę (niedoczynność) zaszłam w ciążę bez problemu. Poza tym bardzo miła i zainteresowana pacjentem. Bardzo polecam

Bardzo sympatyczna i kompetentna doktor. Odrazu wiedziała co mi dolega po opisaniu przezemnie dolegliwosci. Dla potwierdzenia skierowała na badania. Wszystko jasno wytłumaczyła na czym polega choroba. Naprawde polecam.