lekarz Małgorzata Wypych-Radzioch

Trafiliśmy na Panią Doktor na SOR. Bardzo uprzejmą, super kontakt z dziećmi i dobre decyzję medyczne. Nie wysyła bez potrzeby do szpitala, lecz gdy trzeba potrafi to odpowiednio przekazać. Dużo jej zawdzięczaja moje córki. Polecam.

Moim zdaniem bardzo kompetentna lekarka. Jej diagnoza jest zawsze trafiona, mój synek ja uwielbia i co dla mnie najważniejsze nie przepisuje od razu antybiotyków.

Super!! Ma podejście prawdziwy lekarz Polecam!!! nie zawiedziecie się!11

Super!! Ma podejście prawdziwy lekarz Polecam!!! nie zawiedziecie się!11

Zdecydowanie nie polecam!!!! Wizyta mojego dziecka trwała 3 minuty, totalnie lekceważące podejście!!

Na dzień dobry pani doktor przywitała mnie słowami: " o co chodzi bo dziecko nie wygląda na chore?" (miał 38,5 gorączki, kaszel !!!) Na podstawie czego to stwierdziła skoro nawet nie zdążyłem rozebrać dziecka? Wizyta trwała około 2-3 minut. Diagnoza zupełnie nie trafiona.

Ma podejście do dzieci, jest miła, kompetentna

Ma podejście do dzieci, jest miła, kompetentna