dr n. med. Małgorzata Zalesińska

Dermatolog

2,2
2,2
1,9

Byłam u Pani Małgorzaty przez Luxmed. Otrzymałam leki, które pogorszyły stan mojej skóry głowy. Wywiad zrobiony był bardzo szybko, szybkie zerknięcie na stan głowy: „no tak, wypadają Pani wlosy” - to wiem. Lek który otrzymałam zgodnie z zaleceniami stosuje się przez maksymalnie miesiąc… kazano mi go używać dłużej. Uważam, że nie tak powinna wyglądać konsultacja z dermatologiem. Po poinformowaniu, że trycholog stwierdził androgenowe wypadanie włosów, nie zostało zastosowane żadne leczenie by temu zapobiec. Nie polecam

Szczerze nie wiem skąd te złe opinie o arogancji Pani doktor. Udałam się na wizytę w ramach pakietu luxmed, ponieważ niepokoił mnie wygląd pieprzyka, okazała się, że musiałam czymś go naruszyć i pod nim powstał krwiak, a więc przyszłam do Pani doktor z ranką na pieprzyku. Pani doktor absolutnie tego nie wyśmiała, wytłumaczyła, że nie ma się czym martwić i sama zaproponowała zbadanie innych pieprzyków. Byłam bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor i przebiegu wizyty.

Właśnie wychodzimy z gabinetu z moją dwuletnią córką. Wizyta prywatna. Cel wizyty to pojawienie się białych krostek 5 dni temu u córki, nasza pediatra skierowała nas pilnie do dermatologa. Pani " doktor" o ile można tak mówić o tej pani ( chyba tylko dla żartu)nie zbadała mojej córki, nie dotknęła jej,nawet nie SPOJRZAŁA na krostki które były na rękach i nogach. Powiedziała, żeby mąż i córka poczekali na korytarzu i będzie kontynuować rozmowę tylko ze mną. Stwierdziła, że musi to być zapalenie atopowe skóry i przepisała maść robioną z antybiotykiem. Nadmienię, że nasz starszy syn ma atopowe zapalenie skóry i dobrze wiem jak to wygląda a córka nie ma żadnych problemów skórnych oprócz tych krostek które się pojawily od tych kilku dni. Ta pani w ubraniu lekarskich ( nadal nie jestem w stanie uwarzyć, że jest po jakichkolwiek studiach)była niemiła, obcasowa a najgorsze w tym wszystkim niekompetentna! Jedyne co potrafiła zrobić to dobrze wystawić paragon. Nasza wizyta trwała niecałe 5 minut bez badań bez rozmowy za to kosztowała 100zł i wiele frustracji. Podziękowałam za to, że P."dr” ma rentgen w oczach i , że dzięki takim"Specjalistom"nie trzeba kupować sprzętu do diagnostyki oni już wiedzą co komu dolega -na oko.Z całego serca nie polecam! I przestrzegam zwłaszcza rodziców przed tą panią która na ślepo chce leczyć dzieci i innych pacjentów.

bardzo aroganckie podejście do pacjenta , moj problem został zbagatelizowany ,strach bylo pytac cokolwiek ,odradzam !

WYSZŁAM Z GABINETU BARDZO WKURZONA. ODRADZAM. POTRAKTOWAŁA MNIE JAK IDIOTKĘ. JEJ SŁABE I CHAMSKIE TEKSTY SWOJĄ DROGĄ, ALE LEDWO SPOJRZAŁA NA MOJĄ DOLEGLIWOŚĆ, ŚMIAŁA SIĘ Z NICH (POWAŻNIE) I ROBIŁA ŁASKĘ, ŻEBY WYJAŚNIĆ CO MI PRZEPISUJE. JUŻ WOLĘ SWÓJ ZAWÓD NIŻ BYCIE TAKIM DERMATOLOGIEM. I PANI DOKTOR - DZIEŃ DOBRY TO MOGŁABY PANI ODPOWIEDZIEĆ. PORAŻKA TOTALNA. JA SIĘ PANI DZIWIĘ, ŻE JEDZIE PANI PONAD 60 KM I PRZYJMUJE PACJENTÓW W NASZYM MIEŚCIE. WIDAĆ KOCHA SIĘ PIENIĄŻKI. TEJ PANI JUŻ DZIĘKUJĘ. NIECH ĆWICZY CHAMSKIE TEKSTY NA SWOICH DOMOWNIKACH.

Leczę się u pani doktor, dzięki niej z mojej twarzy zniknął trądzik którego nie mogłam usunąć już praktycznie niczym. Chodziłam do lekarzy z skutkiem zerowym. Jestem w trrakcie 3 miesiąca leczenia i na twarzy pozostały mi nieliczne przebarwienia. Polecam jak najbardziej ! ;)

Kompletna niekompetencja. Ta pani przepisała mi leki na grzybicę bez uprzednich badań, dlatego też brałam lekarstwa, które mi przez 6 miesięcy w ogóle nie pomagały. Dziś nie mogę już nic zrobić, bowiem jestem w ciąży. Gdyby zrobiono mi badania na rodzaj grzyba i przepisano odpowiednie leki, zapewne dziś nie musiałabym się bać o swoją córeczkę. Wczoraj byłam u lekarza i pan doktor zdziwił się, że podano mi taki rodzaj leku bez uprzednich badań. Okazało się, że one mi mogły tylko zaszkodzić, były niebezpieczne dla zdrowia!

ta doktor to chyba jakiś znachor nie lekarz nie oglądając stwierdza co to jest i do tego przepisuje kosmetyki firmy która jej za to płci firma ATOPIN zaznacza tylko na specjalnej karce tej firmir nazwy kosmetyków a do tgo one kosztuje razem ponat 150 zl w aptece zadnych recept nie przepisała a ja jest w plamach nie słucha pacjeta i do tego nie miła tylko burka od czego ona tam jest chyba od leczenie coś trzeba z tym zrobic to nie lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor nie potrafiła trafnie zdiagnozować u mnie łuszcycy.Tylko powiedziała że nie mam co się martwić to tylko lekkie uczulenie. Nie zaleciła żadnych dodatkowych badań a naznaczone leczenie polegało na zażyciu tabletek antyalergicznych.Bardzo nie sympatyczna i nie miła osoba. Zdecydowanie żadnych wizyt więcej.

okropnie nie miła , nie szuka przyczyny tylko chce zwalaczać skutki. Poleciła mi b. silną terapię bez znaleziena przyczyny , inni lekarze kategoryczni mi odradzili jej zalecień.