lekarz Małgorzata Zborowska

Laryngolog

Bardzo dba o pacjentów, powiem szczerze- jest niezastąpiona ! Korzystam tylko i wyłącznie z porad lekarskich właśnie u Pani doktor. Gorąco polecam ! Nigdy mnie nie zawiodła

Uważam że Pani doktor jest fachowcem w swojej dziedzinie jest zawsze miła ,uśmiechnięta,kompetentna Wizyta u niej jest przyjemnoscią Zawsze ma czas dla pacjenta mimo że jej godziny pracy kończą się ona spokojnie do końca zajmuje się chorym

Pani laryngolog jest świetna specjalistka , byłam u niej kilka dni temu z bólem ucha , oczyściła i dobrała mi odpowiednie leczenie, z uchem już dobrze.

l Pani Doktor podczas odbytej przeze mnie wizyty wykazała się naprawdę wielkim profesjonalizmem. Od dłuższego czasu miałam problemy z zatokami męczyło mnie to dobrych kilka miesięcy przez ten czas odwiedziłam już wielu specjalistów jednakże żaden z nich nie wykazał się szczególna inicjatywą pomocy. Zapisywano mi jakieś nieskuteczne środki i leczyłam się domowymi sposobami. Pani dr przede wszystkim zleciła wszelkie badania i postawiła trafną diagnozę skierowała mnie na zabieg i teraz mogę się cieszyć doskonałym zdrowiem. Jest to specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu!!!Bardzo się ciesze że trafiłam na tak wspaniałego lekarza