Małgorzata Zierkiewicz

Kardiolog

Bardzo profesjonalne podejście do tematu.Polecam.Dokładny opis twojego schorzenia.Wybrałem lekarza idealnie,wybrałbym ponownie tego samego.

Wyjątkowo miły lekarz, szczerze zainteresowana pacjentem. Przedstawiła kolejne kroki leczenia i chętnie odpowiadała na moje pytania. Polecam.

Byłam z moją mamą....i bardzo polecam Panią Doktor Zierkiewicz jak i personel placówki Medix we Wrocławiu. Pani doktor bardzo miło podeszła do mojej mamy, spokojnie wszystko wyjaśniła, pozatym panowała przyjazna atmosfera, a fachową pomoc oceniam na 6+. Pani doktor ma dobre podejście do starszych osób.

Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta pełne empatii. Szczegółowo opisana metoda leczenia, leki niedrogie, już działają. Polecam

Pani doktor miła, zbadała, poradziła. Na szczęście nie jest ze mną tak źle, na tą chwilę utrzymujemy leczenie, na pewno wrócę na kontrolę.

Wspaniały, rzetelny i fachowy kardiolog.Udziela rzeczowych odpowiedzi !!! Byłam u Pani Małgorzaty w Medixie we Wrocławiu. To przesympatyczny człowiek i bardzo dobry lekarz godny polecenia.

To przesympatyczny człowiek i bardzo dobry lekarz godny polecenia.

To byla moja 2 wizyta u kardiolog Małgorzaty Zierkiewicz i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgorzata szybko zdiagnozowała moje dolegliwości. Polecam wszystkim dr jako lekarza kompetentnego, o dużej wiedzy medycznej i wysokiej kulturze. Moim zdaniem super lekarz na 6+

To była moja pierwsza wizyta u dr Zierkiewicz.Okazała się kompetentnym i sympatycznym lekarzem.Pozytywnie nastawiona do pacjenta.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Mam nadzieję,że współpraca będzie układała się pozytywnie i owocnie. Polecam!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza....Pani dr Zierkiewicz jest przemiłym i bardzo kompetentnym człowiekiem.

Doktor Zierkiewicz to wspaniały lekarz - jest bardzo uprzejma do pacjentów oraz naprawdę jest dobrym fachowcem. Takich jak ona nam potrzeba .