dr n. med. Marcin Ambroziak

Dermatolog, Wenerolog

Masakra! Wybralam sie do niego poniewaz slyszalam i czytalam tyle dobrych opinii. Czekalam na Pana doktora 40 minut , a gdy juz weszlam na wizyte bylam 5 minut!!! Wyjasnilam ze mam gronkowca zlocistego, poczym kiwnal glowa i przepisal mi sumamed (na tradzik pospolity jak sie okazalo pozniej!). Nawet nie dotknal mojej twarzy ani nie obejrzal pod lupa i jeszcze skasowal 250 zl za ta wizyte. Nie polecam.

Trafiłam do Marcina kilkanaście lat temu (przyjmował wtedy w Szpitalu Dzieciątka Jezus przy ul.Lindleya w W-wie). Jego pomoc okazała się nieoceniona bo mimo tego, że nie dokończyłam kuracji lekiem na bazie prowitaminy A - moja cera odzyskała pożądany wygląd. Wcześniejsze metody nie były wystarczająco skuteczne. Biorąc pod uwagę postęp medycyny, farmakologiczny oraz rozwój lekarza-do dziś polecam tego wspaniałego lekarza wszystkim znajomym bo mi niesamowicie pomógł (każdemu z nich również). Moim zdaniem nie chodzi o czas trwania a o skutek wizyty. Marcin Ambroziak jest nie tylko kompetentnym, ale też sympatycznym, rzeczowym, pełnym empatii i otwartym człowiekiem a to ważne. Same pozytywy :)

Wspaniały lekarz! Pomógł mojemu synowi, mojej córce. Jest uprzejmy, miły i odpowie na wszystkie zadane mu pytania, chociaż wizyta trwa 5 minut. I po co więcej!? Żałujemy, że nie przyjmuje już w szpitalu na ul Koszykowej, bo teraz nie ma się tam do kogo zwrócić z szybką poradą ;(

Wspaniały lekarz! Pomógł mojemu synowi, mojej córce.

Wizyty są krótkie (od 2 do 5 minut), ale leczenie bardzo trafione. Żałuję, że doktor nie pracuje już w szpitalu na Lindleya.

Polecam robi swietny botox! Bardzo naturalny efekt, nie naciaga jak inni lekarze na extra zabiegi upiekszajace.

Mało poświęca czasu pacjentowi,wizyta trwa około 3 minut to trochę za mało,do pacjentów podchodź obojętnie

Pomógł mi z problemem łysienia plackowatego ze 100% skutecznością gdzie poprzednie wizyty u 3 dermatologów nie dały nic poza wyciągnięciem pieniędzy za wizytę i zakupem całej masy nieskutecznych leków.Polecam zdecydowanie w tego rodzaju schorzeniach.

Pan ten ma lekceważące podejście do pacjenta. Wizyta bez przeprowadzonego wywiadu lekarskiego trwająca 3 może 4 minuty na zasadzie "następny proszę"

chodziłem do niego z ciężką postacią trądziku. specyfiki które brałem kosztowały majątek, ale teraz przynajmniej wyglądam jak człowiek!!

Kochany lekarz- pomógł mi bardzo -trafił z diagnozą i lekami. Mialam problemy z włosami.Polecam każdemu.

Kochany lekarz- pomógł mi bardzo -trafił z diagnozą i lekami.
Mialam problemy z włosami.Polecam każdemu.