Marcin Ambroziak

52,17938821,052911822-111-50-05; 726-101-000
recepcja@klinikaambroziak.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
15 opinii

NIE POLECAM!!!!!!!! MASAKRA!!!!!!!! "p.dr." chyba zapomniał jaki zawód wykonuje i po co jest!!!! po wykonanym zabiegu laserowym, nie dość, że narobił dużo blizn, oparzył, zmienił kształt czoła, narobił zmarszczek,obniżył brwi, a wcale go o to nie prosiłam! poszłam załamana na wizytę,nic oczywiście nie zobaczył,zbył,przypisał maść i na tym koniec! Omijajcie jak możecie!

Masakra! Wybralam sie do niego poniewaz slyszalam i czytalam tyle dobrych opinii. Czekalam na Pana doktora 40 minut , a gdy juz weszlam na wizyte bylam 5 minut!!! Wyjasnilam ze mam gronkowca zlocistego, poczym kiwnal glowa i przepisal mi sumamed (na tradzik pospolity jak sie okazalo pozniej!). Nawet nie dotknal mojej twarzy ani nie obejrzal pod lupa i jeszcze skasowal 250 zl za ta wizyte. Nie polecam.

Trafiłam do Marcina kilkanaście lat temu (przyjmował wtedy w Szpitalu Dzieciątka Jezus przy ul.Lindleya w W-wie). Jego pomoc okazała się nieoceniona bo mimo tego, że nie dokończyłam kuracji lekiem na bazie prowitaminy A - moja cera odzyskała pożądany wygląd. Wcześniejsze metody nie były wystarczająco skuteczne. Biorąc pod uwagę postęp medycyny, farmakologiczny oraz rozwój lekarza-do dziś polecam tego wspaniałego lekarza wszystkim znajomym bo mi niesamowicie pomógł (każdemu z nich również). Moim zdaniem nie chodzi o czas trwania a o skutek wizyty. Marcin Ambroziak jest nie tylko kompetentnym, ale też sympatycznym, rzeczowym, pełnym empatii i otwartym człowiekiem a to ważne. Same pozytywy :)

Ten "miły" "profesjonalista" z "poczuciem humoru" zapewne sam formułuje pozytywne komentarze na swój temat.Diagnozy w 2 minuty z odległości 2 metrów? To magik, nie lekarz!

Wspaniały lekarz! Pomógł mojemu synowi, mojej córce. Jest uprzejmy, miły i odpowie na wszystkie zadane mu pytania, chociaż wizyta trwa 5 minut. I po co więcej!? Żałujemy, że nie przyjmuje już w szpitalu na ul Koszykowej, bo teraz nie ma się tam do kogo zwrócić z szybką poradą ;(

Wizyty są krótkie (od 2 do 5 minut), ale leczenie bardzo trafione. Żałuję, że doktor nie pracuje już w szpitalu na Lindleya.

stanowczo odradzam tego pseudo lekarza!!!! nieuprzejmy, zarozumialy, ryzykuje zdrowiem pacjentow tylko po to by zarobic!

Polecam robi swietny botox! Bardzo naturalny efekt, nie naciaga jak inni lekarze na extra zabiegi upiekszajace.

Mało poświęca czasu pacjentowi,wizyta trwa około 3 minut to trochę za mało,do pacjentów podchodź obojętnie

Pomógł mi z problemem łysienia plackowatego ze 100% skutecznością gdzie poprzednie wizyty u 3 dermatologów nie dały nic poza wyciągnięciem pieniędzy za wizytę i zakupem całej masy nieskutecznych leków.Polecam zdecydowanie w tego rodzaju schorzeniach.

Pan ten ma lekceważące podejście do pacjenta. Wizyta bez przeprowadzonego wywiadu lekarskiego trwająca 3 może 4 minuty na zasadzie "następny proszę"

chodziłem do niego z ciężką postacią trądziku. specyfiki które brałem kosztowały majątek, ale teraz przynajmniej wyglądam jak człowiek!!

Kochany lekarz- pomógł mi bardzo -trafił z diagnozą i lekami. Mialam problemy z włosami.Polecam każdemu.

nie pomogł mi w leczeniu tradziku, kupilem mnostwo preparatow bez efektu

Swietny lekarz. Od poczatku sprawia wrazenie profesjonalisty. Pomogl mi w wyleczeniu ciezkiej postaci tradziku i dalej do niego chodze. Do tego "na luzie" i z poczuciem humoru. Nie czeka sie dluzej niz 10-15 minut, zazwyczaj mniej niz 5. Zdecydowanie wart swojej ceny. Polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny