lek. med. Marcin Bąk

Lekarz z powołania! Trafna diagnoza i skuteczne leczenie idzie w parze z empatią i wyczerpującymi informacjami dla pacjenta. Korzystałam ja i moja rodzina, każdy z nas poleca bardzo!

Chcę sprostować wcześniejszą opinię przy godny polecenia pojawiła się 4 nie wiem jak to się stało ale zapewniam jest to lekarz na piątkę i to z plusem.Szczerze polecam.Jest to lekarz z powołania z ogromną wiedza.

Pan doktor przemiły, bardzo dokładny,wnikliwy, wszystko skrupulatnie wyjaśnia.Porada lekarska na najwyższym poziomie. Naprawdę trudno spotkać takiego lekarza przy którym pacjent czuje się że pomoc jest mu udzielana i to fachowo i z ogromnym zaangażowaniem lekarza ,lekarza z ogromną wiedzą.Polecam każdemu z całego serca ,Pan doktor nigdy nie odmówił pomocy,wspaniały człowiek więcej trzeba nam takich lekarzy

Bardzo dobry lekarz specjalista w porównaniu do lekarza u którego wcześniej wizytowałem i mnie źle zdiagnozował przez co straciłem kupę czasu na tomograf komputerowy - który jak się okazało nie był konieczny - bo wystarczyło dokładniejsze badanie bez TK oraz nawet USG. Dr Marcin Bąk szybko zdiagnozował zerwane ścięgno i zaproponował tok leczenia operacyjnego na który się zgodziłem. Ponieważ nie dało się cofnąć straconego czasu ( ponad miesiąc) konieczna była transpozycja ścięgna prostownika z palca wskazującego na kciuk. Szybka 3 - dniowa wizyta w szpitalu i po operacji wszystko wróciło ...

Dr Marcin Bąk szybko zdiagnozował zerwane ścięgno i zaproponował tok leczenia operacyjnego na który się zgodziłem. Ponieważ nie dało się cofnąć straconego czasu ( ponad miesiąc) konieczna była transpozycja ścięgna prostownika z palca wskazującego na kciuk. Szybka 3 - dniowa wizyta w szpitalu i po operacji wszystko wróciło do normy. Oczywiście zostałem poinstruowany jak powoli ćwiczyć, aby ręka wróciła do sprawności przed kontuzją i wróciłem do treningów siłowych i aerobowych. Jeszcze raz Poleca:)))

Ogólnie lekarz wydaje się w porządku, ale takie gwiazdki za wprowadzenie pacjenta w błąd. Dzwoniłem do dr z pytaniem, czy wykona USG podczas wizyty. Powiedział, że tak. Podczas wizyty USG nie zostało wykonane, a na tym mi zależało. Więc jeżeli komuś chodzi o badanie z USG to nie polecam.

Wspaniały lekarz oraz świetny specjalista, dokładny i rzeczowy,chętnie odpowie na każde pytanie, z poczuciem humoru. Polecam Dr. Marcina Bąka