lekarz Marcin Baran

Czysta profesja. Opanowany i solidny w trudnych przypadkach. Zdecydowanie polecam usługi Pana Doktora.

Pan Doktor idealny na trudne ósemki! Miałam do usuniecia przyrosnieta do kosci, lezaca poziomo osemke rosnaca w kierunku pozostalych zebow. Zabieg trwal jakies 20 minut, Pan Doktor sprawnie i bezbolesnie przeprowadzil sprawe. wydaje sie miec tez dobre przygotowanie psychologiczne, na biezaco tlumaczyl mi, co sie dzieje, i byl w stanie uspokoic mimo, ze na wejsciu bylam dosc przestraszona opowiesciami kolegow z pracy, jakie to usuwanie lezacej osemki bedzie straszne :) kilka dni po zabiegu Pan Doktor dzwonil do mnie, zeby sprawdzic, jak sie czuje i czy nie mam jakichs pytan. serdecznie polecam!

Lekarz bardzo kompetentny, któremu zależy na pacjencie, a nie na tym, by na nim zarobić. Informuje o wszystkim na bieżąco i nie ukrywa kosztów leczenia. Zawsze dyspozycyjny w kontakcie. Usunął mi dwie ósemki szybko, bezbolesnie i bez rzadnych powikłań

super stomatolog, usunął mi dwa zęby szybko i bezboleśnie, polecam go innym :)

super stomatolog, usunął mi dwa zęby szybko i bezboleśnie, polecam go innym :)

Serdecznie polecam tego specjaliste. naprawde fachowo i bezbolesnie wyrwał mi korzeń zęba. z przyjemnoscią wszystkie zęby bym dała sobie wyrwać u tak miłego i przystojnego pana:):D POLECAM