dr n. med. Marcin Bonikowski

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.

Lekarz godny polecenia dawno nie spotkałem się z tak świetnym specjalistą.

Lekarz godny polecenia dawno nie spotkałem się z tak świetnym specjalistą.

Bardzo miły, rewelacyjne podejście do dziecka, gorąco polecam.

Bardzo miły, rewelacyjne podejście do dziecka, gorąco polecam.

Nie ma słów ,które oddałyby w pełni jaki jest Pan Doktor Bonikowski.Rewelacyjny Człowiek przez ogromne C i przede wszystkim profesjonalista w każdym calu.W dzisiejszych czasach tacy lekarze to naprawdę wyjątek.Wspaniałe podejście do dziecka i rodzica.Z czystym sumieniem polecamy pana doktora i oby takich lekarzy było jak najwięcej.Jeszcze raz dziękujemy panie doktorze!!!!!!

Dr Bonikowski fantastyczny lekarz- cudowny człowiek!!!

Dr Bonikowski fantastyczny lekarz- cudowny człowiek!!!

Od roku lecze dziecko w klinice w Zagórzu i prowadzącym mojego synka jest dok.Bonikowski,jestem szczęsliwa że właśnie trafiliśmy na tego lekarza,ma bardzo dobre podejście do dzieci,mnie jako matce świetnie pomaga jak mam pomóc dziecku w jego rechabilitacji,pozatym odkad zaczełam leczenie u pana doktora widze bardzo dużą poprawe zdrowia,oby więcej takich lekarzy.

Bardzo miły i konkretny .Polecam wszystkim

Bardzo miły i konkretny .Polecam wszystkim

Pan Doktor jest świetnym fachowcem. Jest niezwykle profesjonalny, sympatyczny, otwarty, chętny do pomocy, wszystko tłumaczy, ma rewelacyjne podejście do małego pacjenta ... słowem ideał ... nie oddałabym swojego dziecka w ręce kogoś innego ...

nie oddałabym synka w inne ręce niż pana doktora

nie oddałabym synka w inne ręce niż pana doktora