Miło, szybko, konkretnie i przyjemnie;) I to bez znieczulenia! :)) Kompetentny lekarz, godny polecenia.

Miło, szybko, konkretnie i przyjemnie;)
I to bez znieczulenia! :))
Kompetentny lekarz, godny polecenia.

Most zakładany w 2018 roku u Dr Brannego , w 2022 do wymiany na nowy, lekarz nie poczuwa sie do winy, inni stomatolodzy łapią sie za głowę, nie polecam

Bardzo drogo w porównaniu z konkurencją, jakość wykonania słaba, mosty zębowe sie odklejają , a płaci sie za nie ponad 10 tys zł. Kolega robił u innego dentysty i ma już go 12 lat i nie odkleił się

Od lat jestem pacjentem doktora Marcina Brannego. Z każdej wizyty kontrolnej jestem bardzo zadowolony. Jeśli jest wymagane leczenie to wcześniej doktor dokładnie wszystko tłumaczy, a leczenie jest skuteczne. Zawsze znajdzie się miejsce dla pacjentów z bólem o czym przekonałem się ostatnio. Doktor z poczuciem humoru, otwartym podejściem, miły, rzetelny, troszczy się o pacjenta. W 100% polecam.

Bardzo dobry stomatolog, śmiem twierdzić że najlepszy na jakiego trafiłem a trochę ich było. Miły, cierpliwy i stara się robić z wyczuciem tak aby nie bolało, a na dodatek ceny jak na takiego fachowca nie są spore! Gorąco Polecam!

Gorąco Polecam!

Fajny dentysta z dużą praktyką. Sprawnie leczy zęby, nawet te w bardzo złym stanie. Odratował mi dwa zęby, które były już spisane na straty. Leczy delikatnie, przez co nie boli. Przyzwoite ceny. Polecam!

Doktor godny polecenia. Jeżdżę do Niego od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Jest dobrym fachowcem, cechuje Go cierpliwość i indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu człowiek przestaje się bać. Rozwiązuje bardzo trudne problemy stomatologiczne. Ma rewelacyjne podejście również do dzieci.

Kulturalny, cierpliwy i KOMPETENTNY lekarz. Dzięki Jego ciężkiej pracy mam teraz uśmiech gwiazdy filmowej.Dziękuję

Bardzo polecam tego stomatologa,jezdziłam z córką czteroletnią po dentystach i odsyłano mnie od jednego do drugiego ponieważ żaden nie chciał się podjąć leczenia bo dziecko wpadało w histerie.

Lekarz uprzejmy, miły przez co nie wchodzi się do gabinetu ze strachem. Bardzo dobry w tym co robi