dr n. med. Marcin Cajdler

Świetny lekarz z ogromną wiedzą medyczną. Pierwszy raz mam do czynienia z tak kompetentną osobą. U mnie był trudny przypadek z uzębieniem. Pan dr poradził sobie z nim bez problemu. Może ceny nie są zbyt niskie, ale warto zapłacić za taką fachowość.

Zdecydowanie nie polecam . Doktor może i miły ale pod warunkiem , ze nie ma powikłań z leczeniem . Gdy jednak następują komplikacje Pan doktor staje sie niemiły wręcz arogancki ! Nie podejmuje żadnego dialogu z pacjentem a wręcz okazuje swoje zniecierpliwienie i drażliwość .Zdecydowanie odradzam .Poza tym jest bardzo niesllowny , umawia sie z pacjentem a potem nie ma reakcji . Do tego ceny kosmiczne !!!!!!!

Polecam! Skomplikowany zabieg usunięcia wykonany został fachowo, bezboleśnie i bez powikłań. Widoczna jest duża praktyka, wiedza i doświadczenie, zabieg i leczenie zostało szczegółowo omówione zarówno pod względem kosztów jak i strony medycznej. Pan doktor - co ważne - jest do dyspozycji w razie problemów po zabiegu. W moim przypadku sprawa ciągnęła się latami, ale po zabiegu odczuwam ogromną poprawę, przeszły bóle głowy, infekcje zatok itp problemy z którymi walczyłem od lat. Szczerze polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora. Ząb uratowany, mimo że dwóch innych lekarzy chciało go usunąć, to jeszcze nie bolało. Zapłaciłam standardowo 150 zł i jestem bardzo zadowolona.

Doktora poleciła mi znajoma,rzeczywiście jest to prawdziwy lekarz z powołania taki jakich teraz mało. Miły,komunikatywny,i prawdziwy fachowiec.Jeżeli chcesz naprawdę wyleczyć swoje zęby ,to polecam właśnie ten gabinet.

Jest wspanialym lekarzem,do Pana dr.trafilam z ciezkim przypadkiem,daje wsparcie pacjentom,ale przede wszystkim do kazdego przypadku podchodzi indywidualnie,moje leczenie jeszcze sie nie zakonczylo,ale wierze ze wszystko bedzie dobrze,a to dzieki Panu doktorowi,ktory robi wszystko,aby pomoc swoim pacjentom.Ludzie!,ktorzy szukacie stomatologa i nie wiecie gdzie sie udac naprawde kazdemu POLECAM Pana doktora Marcina Cajdlera,wtedy moge zapewnic Was,ze jestescie naprawde w bardz dobrych rekach.Jeszcze jedno,uwazam,ze kazdy jeden lekarz powinien brac przyklad z Pana doktora Cajdlera.

Świetny fachowiec, ma podejście do pacjenta, zdecydowanie POLECAM!

Świetny fachowiec, ma podejście do pacjenta, zdecydowanie POLECAM!

Przy mojej bojaźni przed dentystą ten lekarz jest nieoceniony. Nie dość, że nie bolało, to zostałam ciepło i miło przyjęta.