Marcin Dziekan

U doktora Marcina Dziekana leczę się ja, jak i moi bliscy i znajomi od ponad 30 lat. Pełen profesjonalizmie odpowiedzialność za

Dr Marcin Dziekan - to dla mojej rodziny najwiekszy skarb. Leczymy zęby u niego od blisko 30 lat i nie wyobrażamy sobie, że można gdzie indziej. Pokazał, ze gabinet dentystyczny nie jest miejscem tortur ale miejscem bezpiecznej i bezbolesnej pomocy. Odczarował słowo dentysta-sadysta. Dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu, znajduje zawsze rozwiązanie problemu , pokazuje i wyjaśnia dlaczego to proponuje i wspólnie wybieramy wariant najlepszy (również w aspekcie finansowym!!). POLECAMY BARDZO!!!!!

POLECAMY BARDZO!!!!!

Najgorszy dentysta jakie spotkałam w życiu. Świetnie łamie zęby, nie potrafi dopasować korony ani mostu. Nie zna nawet narzędzi jakimi obecnie posługują się dentyści.Chcesz przedwcześnie stracić zęby - on to załatwi. NIE Polecam, wręcz ostrzegam, dlatego piszę.

Profesjonalna, uprzejma i wnikliwa postawa lekarska. Zdecydiwanie godny polecenia. Efekty jego pracy sa bardzo dobre. Dziekuje.

Dziekuje.

Pan doktor Marcin Dziekan to niewatpliwie lekarz z powolania. Jego podejscie do pacjeta, profesjonalizm, ramy czasowe wykonania planu leczenia, produkty, surowce, sa jak najlepszej jakosci. Warto rowniez wspomniec o jego wrodzonym takcie, dyskrecji oraz milym usposobieniu, co w przypadku lekarza tej specjalnosci nie jest bez znazenia. Pana Doktora Dziekana polecam kazdemu, a korzystajac z okazji, dziekuje za pomoc :) Agnieszka Brzezinska

Agnieszka Brzezinska

Znakomity protetyk. Bardzo dokładny. Posiada ogromne wieloletnie doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona z mojej nowej porcelanowej protezy.

Bardzo miło i trzeba powiedzieć bezboleśnie. Mimo obaw przed wizytą u dentysty zdecydowanie polecam

bardzo dobry lekarz polecam.leczy w znieczuleniu,rzetelnie informuje o wykonywanych czynnościach,jest dokładny i profesonalny