Marcin Gdaniec

Sztum
53,92217719,0248386556406100

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
23 opinie

Lekarz godny polecenia, miły, kompetentny, uprzejmy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam!

polecam wszystkim ciężarnym wizyty drogie ale naprawdę warto skorzystać. bardzo dobrze bada i utrzymuje miłą atmosferę podczas badania.

Doktor Gdaniec uratował mojego synka podejmując szybką decyzję o cięciu cesarkim, gdy maluszek miał zaburzenia tętna, a ja nadciśnienie.Okazało się, że był owinięty pępowiną, więc mogło się skończyć różnie. Wszysko poszło sprawnie i profesjonalnie.Byłam świadoma podczas cięcia, a doktor uspakajał, że wszystko jest ok. Polecam doktora.

ten lekarz jest wporzadku naprawde polecam tego lekarza takich lekarzy prawie juz niema

Nigdy nie natrafilam na tak rzetelnego lekarza z powołaniem!dokladny ,poswieca duzo czasu, tlumaczy,pyta szczegolowo o stan zdrowia poprostu pomaga TYLKO DZIEKI NIEMU wiem co mi dolega wyslal mni na badania i nie zbyl jak inni!dziekuje Bogu, ze sa jeszcze tacy lekarze na ziemii!!!

Bardzo miły, sympatyczny, uprzejmy i przede wszystkim kompetentny. Rodziłam w szpitalu w Sztumie i jestem bardzo zadowolona, że akurat on miał dyżur. Przyjmował mnie inny lekarz, dr S...., który chyba pominął się z powołaniem. A doktora Gdańca będę do końca życia wspominać i dziękować, że podjął szybką decyzję.

rewelacyjny, opinia dotyczy pobytu w szpitalu, byłam pozytywnie zdziwiona jego zaangażowaniem, badania zlecone kompleksowo, sporo zaleceń i tłumaczenia przyczyn schorzenia, polecam każdemu!

dobry lekarz ale nie wszystko chetnie t;lumaczy byc moze jest to spowodowane tym ze ma duzo pacjentek ale powinien wziasc pod uwage by poswiecac duzo wiecej czasu pacjentkom.

Bardzo polecam doktora Gdańca. Wykazuje duzo cierpliwości i dociekliwości w leczeniu. Jest bardzo uprzejmy i taktowny. Polecam wszystkim pacjentkom!!!

bardzo dobry lekarz nie tak jak inni takich powinno być więcej

lekarz ,który wypełnia obowiązki z powołaniem:)

Wspaniały lekarz,cudowny człowiek,podszedł w moim przzypadku kompleksowo nie bałam się przyznać że szukałam pomocy u innych lekarzy.żadko spotykane zaangarzowanie ,przywraa wiarę w lekarzy,którzy są z powołania lekarzami.Bardzo dziękuję za pomoc .

Moim zdaniem dr Gdaniec to idealny lekarz, najlepszy na sztumskim oddziale

Wspaniały CZŁOWIEK i LEKARZ. Byłam po raz pierwszy pacjentką oddziału położniczego i szpitala w sztumie. Jechałam tam po pomoc.Trafiłam na dyżur dr Gdańca. Niestety nie było szans na to żeby mój przypadek zakończył się pomyślnie. Doktor bardzo się interesował moim stanem po cc, załatwił pomoc psychologiczną... Oby został jak najdłużej w Szpitalu w Sztumie. Natomiast inny lekarz na tym oddziale(najważniejszy!!!) powinien się zastanowić czy nie minął się z powołaniem.

Wspaniały lekarz, poświęca pacjentkom duzo czasu, najsympatyczniejszy lekarz na oddziale w sztumskim szpitalu. Może ktoś się orientuje, czy doktor ma jakiś prywatny gabinet lub czy przyjmuje w przychodni?

100% profesjonalizmu 100% czlowieczenstwa!idealny lekarz

mily,sympatyczny,wzbudza zaufanie.Poswieca pacjentowi duzo czasu,nie zbywa pacjentki tak jak robia to inni ginekolodzy ze Sztumu.Super lekarz,napewno zna sie na rzeczy,goraco go polecam.Niedługo sie wybieram do niego i nie wyobrazam sobie ze mogłabym isc do innego ginekologa.

Bardzo sympatyczny lekarz, dobry specjalista. Odbierał mój pierwszy poród,wykazuje duże zainteresowanie pacjentem.

Bardzo uprzejmy, kompetentny, każdą pacjentkę traktuje indywidualnie.

Super lekarz! Bardzo troskliwy, ciepły, sympatyczny. Sprawdza pacjentki szerokim wywiadem jeśli chodzi o chorobę. Nie zbywa, nie spieszy się. No poprostu jakiś "inny" niż wszyscy. P O L E C A M.

niesamowity lekarz .Dopiero podjął się leczenia,ale jestem pewna ,że mi pomoże.Więcej napisze po leczeniu w szpitalu.

Bardzo dobry, troskliwy lekarz, może dlatego, że jeszcze jest młody i ma zapał.

Jest młodym lekarzem potrafi przyznać się gdy czegoś nie jest pewny lub nie wie.Delikatny,dokładny wręcz pedant TAKTOWNY bez względu czy wizyta publiczna czy prywatna.Pacjentki traktuje jak dżentelmen,przy zabiegach wykazuje olbrzymie kwalifikacje zawodowe.Potrafi przy pacjentce zrobić wszystko, nie tylko zlecić coś pielęgniarce jak inni.CZŁOWIEK!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny