lekarz Marcin Gdaniec

Opinii25

Anonim

04.03.2016

Rodziłam w szpitalu w sztumie i na prawde dr Gdańca oceniam na duuuuży plus. Stwarza miła atmosferę i poświęca wystarczająco czasu pacjentkom w porównaniu z innymi lekarzami. I gdyby nie fakt że do trójmiasta gdzie przyjmuje mam stosunkowo daleko to właśnie u niego prowadziłabym całą ciążę

Ewelina

09.11.2015

Bardzo dobry lekarz,dobre podejście do pacjenta,odpowie na wszystkie pytania,uprzejmy,szybka reakcja w razie problemu.Serdecznie polecam.

Zosia

27.01.2014

Lekarz godny polecenia, miły, kompetentny, uprzejmy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam!

Lucynka

14.08.2013

polecam wszystkim ciężarnym wizyty drogie ale naprawdę warto skorzystać. bardzo dobrze bada i utrzymuje miłą atmosferę podczas badania.

Anonim

18.12.2012

Doktor Gdaniec uratował mojego synka podejmując szybką decyzję o cięciu cesarkim, gdy maluszek miał zaburzenia tętna, a ja nadciśnienie.Okazało się, że był owinięty pępowiną, więc mogło się skończyć różnie. Wszysko poszło sprawnie i profesjonalnie.Byłam świadoma podczas cięcia, a doktor uspakajał, że wszystko jest ok. Polecam doktora.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sztum"?

Barbara Burny

Indywidualna Specjalistyczna Prktyka Lekarska