lekarz Marcin Gralewski

Jestem mile zaskoczona podejściem lekarza do dziecka. Rzadko chodzę z dzieckiem do lekarza bo naprawdę nie choruje ale dr. Marcin lekarz z powołania, lekarza na ocenę 6

Jestem rozczarowana. Prywatna wizyta w enel-med, nie tania. dr poświęcił mi raptem 10 min. nie ustalił przyczyny, nie wytłumaczył choroby i ewentualnych rokowań. Bardzo miły, kulturalny, widać że się zna, ale widać też, że miałam pecha. Liczyłam na poświęcenie czasu i ustalenie przyczyny. Recepty na lekarstwa p/bólowe i skierowanie na ćwiczenia dostaję ze swojej przychodni. Cierpię na coraz silniejszą neuropatię od 2 lat, sądziłam że zostanie ustalona przyczyna, Dr nawet nie obejrzał płytki z RM, przeczytał jedno zdanie z opisu, lekarz robiący opis nie ma czasu na dokładny opis, codziennie ...

Jestem rozczarowana. Prywatna wizyta w enel-med, nie tania.

Cierpię na coraz silniejszą neuropatię od 2 lat, sądziłam że zostanie ustalona przyczyna, Dr nawet nie obejrzał płytki z RM, przeczytał jedno zdanie z opisu, lekarz robiący opis nie ma czasu na dokładny opis, codziennie kilkadziesiąt RM do opisu, podaje tylko ścieżkę.Dopiero na płytce widać, że 1 krąg lędźwiowy mi się posypał - to wiem od innego lekarza, a od lekarki robiącej ENG wiem, że to była przepuklina kręg., więc zakaz dźwigania. Dla mnie ta wizyta to porażka, mimo, że lekarz bardzo miły i widać że się zna.
A szkoda, przejechałam 120 km na darmo. RM był zlecony by obejrzeć kości, czy nie ma osteoporozy, która może miec wpływ na ból i stan neuronów.

Takiego doktora jeszcze w życiu nie spotkałam. Jestem mile zaskoczona kultura osobista, podejściem do pacjenta. (w moim przypadku do 4 letniej córki) Pan doktor wszytko dokładnie objaśnił Co i jak. 2 dni temu byłam u lekarza rodzinnego z córką i dopiero dzięki doktorowi Gralewskiemu mogę iść spokojnie spać i nie martwić się o dziecko. Lekarz z powołania.

Z Panem doktorem miałam styczność będąc na dyżurze nocnym z moim chorym mężem, byłam mile zaskoczona podejściem do pacjenta i przemyślanym sposobem udzielenia pomocy,empatią i szacunkiem do drugiej osoby. Oczywiście po trafnym rozpoznaniu I odpowiednio dobranych lekach mąż poczuł się lepiej I jest już dobrze za co jestem wdzięczna. Jestem osobą wrażliwą i bardzo się stresuję gdy bliska osoba jest chora,doktor to zauważył i uspakajał także mnie. Chciałam w ten sposób podziękować Panu doktorowi i będącej w tym dniu współtowarzyszącej pani pielęgniarce;)

Pan Doktor przyjmuje czasami w NPL w Dąbrowie Górniczej. Jest profesjonalny, życzliwy, empatyczny, posiada bardzo dobre podejście, szczególnie do małych pacjentów (!) Trafnie wskazuje diagnozę, przepisuje lekarstwa, które naprawdę są skuteczne w leczeniu. Cóż więcej można napisać... oby więcej takich lekarzy z powołaniem :) Bardzo dziękujemy z Synem za fachową pomoc dzień przed wigilią - i to nie pierwszy już raz.

Jestem po pierwszej wizycie, zostałam wysłuchana i zbadana, lekarz o wysokiej kulturze osobistej z dużą dozą empatii i przychylności do pacjenta. Trafna diagnoza i indywidualne podejście. Otrzymałam merytoryczne wskazówki , wsparcie, leki i plan działania. Dla mnie osobiście odkrycie wśród lekarzy plus wiara w drugiego człowieka, bezcenne.

Mam problemy ze spaniem od conajmniej 15 lat. W ramach rozwiązania problemów zgłosiłem się do lekarza Marcina ( przekonany byłem że od razu mnie odeśle do innego specjalisty) a tutaj niespodzianka od razu zlecił mi badania plus zrobił rzetelnie wywiad i przedstawił wstępna diagnozę. Dodam że aby rozwiązać ten problem wcześniej byłem u dwóch neurlogów w Medicover którzy od razu powiedzili ze to nie jest problem neurologiczny i odesłali mnie z kwitkiem. Ja na pewno wrócę do Pana Marcina.

Prawdziwy lekarz ukierunkowany na pomoc pacjentowi. Poświęca czas i zleca odpowiednie badania. Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora jako specjalistę i człowieka. Polecam wszystkim szukającym dobrego neurologa.

Lekarz z powołania, trafnie stawia diagnozy i dobrze dobiera leki. Bardzo kulturalny i uprzejmy. Pomógł juz kilkukrotnie moim synkom w ramach nocnej opieki. Zdecydowanie godny polecenia! Dziękuję Panie Doktorze.

Pan doktor jest empatycznym człowiekiem wysokiej kultury. Niezwykle pomocny, potrafi w sposób przystępny przekazać informacje o diagnozie i zalecenia do dalszych badań.