lekarz Marcin Kajdas

Psychiatra

Nie polecam, osoba którą znam była błędnie zdiagnozowana (inny psychiatra stwierdził brak zdiagnozowanej choroby) i po kontakcie z nim ma większą niż wcześniej awersję do personelu medycznego, z zauważalnymi objawami traumy. Do tego w szpitalu była niedoinformowana o faktycznej diagnozie w trakcie pobytu i lekarz w niesympatyczny sposób rozmawiał zarówno z pacjentem jak i z jednym z rodziców, pomijając nieprzyjemne podejście większości personelu.

Jestem pacjentka doktora Marcina Kajdasa od roku i uważam że jest on najlepszym specjalista w dziedzinie psychiatrii. Byłam już trzy razy hospitalizowana i na całe szczęście ostatni raz trafiłam na ,, oddział 01 w Lublincu pod opiekę Pana doktora. Był to bardzo trudny okres w moim życiu ponieważ nie mogłam sobie poradzić z życiem w społeczeństwie. W szpitalu spędziłam sześć miesięcy gdzie pan doktor Kajdas wykazał się wyrozumiałości , kompetencja i znajomość mojej choroby. Nie byłam łatwa pacjentka ale wiedziałam że mogę liczyć na ordynator Kajdasa ktory znajdzie dla mnie czas i mnie wysłucha. Z moją choroba bardzo długo się borykam i miałam okazję poznać wielu lekarzy ale tylko jeden okazał się autorytetem dla mnie. Polecam w 100 procentach doktora Marcina Kajdasa naprawdę warto się u niego leczyć. Jeżeli ktoś potrzebuje opieki psychiatrycznej to będzie strzał w dziesiątkę. Wdzięczna pacjentka Renata z Częstochowy.