dr n. med. Marcin Kowalski

Traumatolog, Ortopeda

"Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu - w szczególności chirurgii stawu kolanowego, leczenia zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego.
Posiada ...

Posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu zabiegów protezowania stawu kolanowego.
Związany z Kliniką i Katedrą Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Dodatkowe umiejętności: Kursy urazowe AO"

Mam wyjątkowe szczęście, że trafiłam do Pana Doktora. Dzięki kompetencji, zaangażowania w stan zdrowia, uważności, szczegółowym wyjaśnieniom moich wątpliwości, i przedstawieniu konkretnego rozwiązania - po wielu, wielu latach wahań, podjęłam decyzję o "naprawieniu " mojego kolana. Mam absolutne zaufanie do Pana Doktora i nawet w sprawach,wydających się błahymi zawsze służy pomocą. I co bardzo ważne - swoją osobowością, kulturą osobistą, taktem, szczerą sympatią do człowieka - dodaje sił i otuchy. Dziękuję! Bardzo dziękuję!!!

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia. Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył. Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

bardzo dobry ,kompetentny ,miły w kontakcie z pacjentem

bardzo dobry ,kompetentny ,miły w kontakcie z pacjentem

Lekarz godny polecenia, specjalista I klasy. Trzy wizyty i trzy razy załatwione sprawy od A do Z. Wie co, jak i gdzie.

nikomu nie polecę tego lekarza ,moja córka po wypadku samochodowym ,dziewczyna 22 letnia ,po operacji reki zgłasza się do pana doktora ,bo ma druty kirsznera w reku i niechcący we snie drut zaczepia o pościel i rano palec jest spuchnięty ,zglasz sie po poradę i co słyszy ,,chciała pani tej operacji to po co zaczepia pani te druty,, powinna pani zgłosić się tam gdzie operowali i mają zdjęcia ,poczym pomyślał i powiedział co ja mam zrobić , 160 zł wizyta a co ze zdrowiem psychicznym mojej córki ,to są urywki z tej wizyty ,nie pozostawię tej sprawy tak ,obiecuję ............

wspaniały człowiek ,doskonały lekarzbyłam operoana w listopadzie 2010 r. Jestem bardzo zadowolona.

Dr. Marcin jest po prostu PRAWDZIWYM LEKARZEM. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ !!!

Dr. Marcin jest po prostu PRAWDZIWYM LEKARZEM. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ !!!

Super lekarz, najlepszy u jakiego byłam z dzieckiem. Moja Alka również była zachwycona wizytą, wyszłam z niesamowicie roześmianym niemowlakiem:) Bardzo polecam.

W 1999 roku mialam usuwana łąkotkę i 2 tyg.po zabiegu juz chodzilam bez kul.Zapamietalam tamte ciezkie chwile jako mile.

jestem po operacji (przeszczepienie więzadeł krzyżowych) prawego kolana wykonanej przez Pana dr. Marcina Kowalskiego w marcu 2004r. polecam wszystkim tego lekarza. we wszystkich kryteriach wystawiam ocenę maksymalną - Dariusz Matulski