lekarz Marcin Kowalski

Onkolog

Chyba Bóg mi go zesłał!, bo po diagnostyce w szpitalu mój ojciec nie miał żadnych szans. Dr Marcin walczył z chorobą mojego taty 3 lata i 7 m-cy. Mój tato umarł, na 3 dzień po swoich 85-tych urodzinach. Kiedy zadzwonił do mnie dr Kowalski z wynikiem TK (w dniu śmierci taty) i usłyszał co się stało, miałam wrażenie, że jest wstrząśnięty. Znał mojego tatę jako osobę z wyjątkową siłą i z chęcią walki. Mogę sobie zdawać sprawę, że nie brzmi to jak typowa opinia, ale kto z nas chciałby zamiast tego usłyszeć puste slogany. To jest nasze życie, walka o nie i tylko szczęście dla nas jeśli na swojej drodze spotkamy takiego człowieka jak on.
Ogromne wyrazy szacunku i podziękowania od naszej całej rodziny.

" Jeżeli jesteś mądrzejszy od szefa swego, a on się o tym dowie-szykuj się do zmiany miejsca pracy". Lekarz, który wykonuje swoją pracę wzorowo i dba o pacjenta, kierując się hasłem wiszącym na korytarzach Centrum Onkologii w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia.Na "prośbę" niektórych osób rozstaje się z pacjentem. Robi to w sposób godny, rzetelny i fajny z myślą o swoich podopiecznych nie o sobie. Panie Doktorze słonko zaświeci i będzie świecić zawsze dla Pana i Bliskich.

Lekarz bardzo kompetentny, wie co robi. Ma doskonałe podejście do pacjenta. Jest uprzejmy wobec pacjenta poświęca mu swój czas , nigdzie się nie spieszy. Jest godny polecenia.

Witam, polecam wizytę u tego lekarza. Jego spokój i opanowanie wpływa kojąco na zszarpane nerwy po postawionej diagnozie. Tłumaczy w jaki sposób odbędzie się dalsze leczenie, zleca kompleksowe badania i daje nadzieję. Polecam.

To najlepszy Lekarz onkolog jakiego spotkałem . Polecam i życzę każdej osobie chorej aby trafiła na takiego Lekarza .

Lekarz z powolania, spokojny, kompetentny, z podejsciem do pacjenta. Leczy dusze i cialo. Malo jest juz tak wspanialych i skutecznie leczacych lekarzy.

bardzo kulturalny,pamieta pacjenta,w czasie wizyty u niego pacjent czuje sie podmiotem a nie przedmiotem .kompetentny,cierpliwy,uprzejmy,mimo tak powaznej choroby,lubie wizyty u niego,potrafi rozmawiac tak ,ze jest sie silniejszym po wizycie u niego

Pan Doktor Marcin Kowalski to wspaniały człowiek i lekarz z prawdziwym powołaniem . Bardzo kompetentny. Wszystko doskonale spokojnie wytłumaczy. Dla Niego pacjent to najwyższa wartość. Lekarz godny polecenia i zaufania.

Lekarz godny polecenia. Pomimo przypadków, z jakimi się spotyka, psychologicznie i rzeczowo (raczej rzeczowo i psychologicznie) podchodzi do pacjenta. Bardzo lojalny, delikatny a zarazem działający.

miły i kompetentny !!! doktor z naciskiem na kompetentny.

miły i kompetentny !!! doktor z naciskiem na kompetentny.