Marcin Krupa

Turek
52,01447718,49746060-605-658-117

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
9 opinii

Miałem okazję być badany przez Pana doktora i stwierdzam że jest to wspaniały człowiek o dużej wiedzy medycznej, uprzejmy i pozytywnie nastawiony do pacjenta.Dlatego polecam gdyż jestem pełen uznania!

Świetny lekarz. Miły, kompetentny. Mogę powiedzieć, że zrobił nawet więcej niż powinien. Zostałam dokładnie przebadana.

pan doktor zajmował się moją mamą na oddziale wewnętrznym .był dla mnie wyjątkowo niegrzeczny i nigdy nie miał czasu na udzielanie informacji

Pan doktor robi dobre wrażenie ale trzeba przyznać że za pieniadze zrobi wszystko

cudowny człowiek , bardzo mądrze i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta poświęcając tyle czasu ile potrzeba. Jest bardzo miłym lekarzem , wszystko ze spokojem tłumaczy . Widać , że to prawdziwy lekarz z powołania.

Leczenie szpitalne, potrafi wykonać echo serca.

Super Lekarz!Zawsze wysłucha pacjenta, doradzi i poświęca wiele czasu.

Lekarz jest bardzo spostrzegawczy. Dobry diagnostyk. Potrafi poświęcić każdemu pacjentowi tyle czasu ile jest wymagana i jednocześnie jest niezwykle spokojny i miły dla niedomagających starszych osób.

Cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów, wzbudza zaufanie, ma w sobie dużo spokoju i mądrości lekarskiej. Podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta, poświęca dużo czasu i wspaniale tłumaczy wyniki badań oraz wskazuje drogę w leczeniu. Polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny