lekarz Marcin Krupa

Opinii9
3,9

wlodziu

02.11.2013

Miałem okazję być badany przez Pana doktora i stwierdzam że jest to wspaniały człowiek o dużej wiedzy medycznej, uprzejmy i pozytywnie nastawiony do pacjenta.Dlatego polecam gdyż jestem pełen uznania!

22.01.2013

Świetny lekarz. Miły, kompetentny. Mogę powiedzieć, że zrobił nawet więcej niż powinien. Zostałam dokładnie przebadana.

25.01.2012

pan doktor zajmował się moją mamą na oddziale wewnętrznym .był dla mnie wyjątkowo niegrzeczny i nigdy nie miał czasu na udzielanie informacji

16.01.2012

Pan doktor robi dobre wrażenie ale trzeba przyznać że za pieniadze zrobi wszystko

24.09.2011

cudowny człowiek , bardzo mądrze i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta poświęcając tyle czasu ile potrzeba. Jest bardzo miłym lekarzem , wszystko ze spokojem tłumaczy . Widać , że to prawdziwy lekarz z powołania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Turek"?

Diabetolog
Kaliska 51