lekarz Marcin Krysztofiak

Perfekcyjny, kompetentny, znający się na rzeczy, dobrze wychowany i bardzo miły. Rzadkość wśród lekarzy. Polecamy! :)

Świetny lekarz. Interesuje się każdym przypadkiem. Stara się pomóc każdemu pacjentowi. Lekarz godny polecenia. Bardzo kompetentny.

Wspaniały lekarz, aż trudno uwierzyć, że są jeszcze tacy niezblazowani specjaliści, którzy naprawdę wspaniale się znają na tym, co robią. Poprawił mi humor, pocieszył i pozwolił uwierzyć w normalnych medyków z powołania. Moja skręcona kostka serdecznie pozdrawia! :-)

Chodzący Anioł! Bardzo szybko i kompetentnie "rozwiązał problem". Niezwykle uprzejmy, miły i uśmiechnięty.

Bardzo kompetentny, dokładny i bardzo sympatyczny

Bardzo kompetentny, dokładny i bardzo sympatyczny

Nie dość, że kompetentny lekarz, to jeszcze wspaniały mężczyzna. Niezwykle inteligentny, kulturalny i uśmiechnięty.

Świetny. Kompetentny, zaaferowany przypadkiem, a nawet zabawny :)

Świetny. Kompetentny, zaaferowany przypadkiem, a nawet zabawny :)

Młody i bardzo miły lekarz, a przede wszystkim kompetentny :) ja już znalazłam swojego chirurga, polecam :)

Młody lekarz, ale zdecydowanie kompetentny. Ponadto uprzejmy na poziomie. Kontakt z P. doktorem miałam ponad rok temu w Raszei i do dzis jestem pod dużym wrażeniem jego osoby jako lekarza.

spośród innych lekarzy, Ten, wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, indywidualnym podejściem do pacjenta i co najważnie 100% trafnością postawionych diagnoz( przynajmniej w moim skomplikowanym przypadku).