lekarz Marcin Lewandowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pan doktor Lewandowski bardzo miły profesjonalne podejście do pacjenta , konkretny , odpowiada w sposób zrozumiały dla pacjenta . Polecam , będziecie zadowolone drogie Panie.

Polecam , będziecie zadowolone drogie Panie.

Świetny lekarz, odpowiednie podejście do pacjenta. Odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie tłumaczy.

Wspaniały człowiek o cudownym podejściu do pacjenta. Wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka.Odpowiada na nurtujące pytania.Polecam w 100%.

Pan doktor Lewandowski,uprzejmy,miły młody lekarz z cudownym podejściem do pacjenta.Byłam operowana przez pana doktora,polecam z całego serca pana doktora.

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Lekarz z powołania.Ma czas dla pacjenta przy tym bardzo miły. Odpowiada na wszystkie pytania nawet te banalne. Profesjonalista pod każdym względem. Gorąco polecam