dr

Brak informacji o godzinach przyjęć
Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć

Specjalista chirurgii dziecięcej, pracuje w Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizacja z zakresu chirurgii dziecięcej zdana z wyróżnieniem.

Główne przedmioty zainteresowań medycznych: chirurgia przełyku, chirurgia małoinwazyjna, chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna, zastosowanie laserów w medycynie.

Sprawowane funkcje:
2012-2014 roku Sekretarz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej.
Od 2014 roku Przewodniczący Oddział...

Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
15 opinii

To był dla mnie zaszczyt powierzyć ukochanego synka w ręce p. dr Łosina. Dziękuję za serdeczność, profesjonalizm i cudowne podejście do dziecka.

Cudowny człowiek i specjalista!!! Operował naszą maleńką córeczkę.Lekarz z powołania i co ważne z podejściem do rodzica i dziecka. Przed operacją wytłumaczył wszystko dokładnie ,rozwiał wątpliwości i poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Oby więcej takich lekarzy. Dziękujemy za wszystko Panie doktorze!!!

Profesjonalny, uprzejmy, rzetelny, operował mojemu synkowi plastykę spodziectwa. Polecam oby chociaż połowa lekarzy była taka.

Wszystkie pozytywne opinie jak najbardziej zasłużone. Niesamowite zaangażowanie, cudowne podejście do pacjenta, zawsze poświęcony czas i wyjaśnienie rodzicom przebiegu zabiegu. Dziękujemy

podpisuję się pod wszystkimi dobrymi opiniami o Doktorze.Przeprowadził bardzo skąplikowana operację mojego synka i jestem mu bardzo wdziędzna. słowo DZIĘKUJĘ to za mało

goraco polecam,bardzo dobry lekarz.Wiedza,kompetencja,uprzejmosc.

Świetny lekarz, brak odpowiednio pozytywnych słów aby opisać jego uprzejmość oraz zaangażowanie. Wszystko spokojnie i zrozumiale wytłumaczy. Dla dr Łosina skala 1-5 jest zdecydowanie za mała! Oby było więcej takich lekarzy!

Polecam. Doktor ma świetny kontakt z pacjentem. Konsultuje sie z innymi lekarzami.

Świetny lekarz, kontaktowy, widać, że z powołania. Operował mojego synka. Dziękuję

REWELACJA, podejsce do dziecka i rodzicow, zaangazowanie... lekarz z powolania :-)

Świetny lekarz. Takich lekarzy powinno nosić się na rękach.

Dobrze że są jeszcze tacy lekarze w państwowych szpitalach.

Szkoda, że tak późno trafiłam z córką do dr. Łosina. Swietny lekarz i wielki człowiek.

Lekarz udzielił nam bardzo fachowej pomocy. W kontakcie bardzo miły, uprzejmy, dokładnie opisał schorzenie i przebieg zabiegu. Po operacji poinformował nas dokładnie jaki był jej przebieg. Bardzo sympatyczna osoba.

Świetny specjalista i cudowny człowiek. Profesjonalny, skromny, ujmujący, zaangażowany, z pasją. Dziękuję.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny