dr n. med. Marcin Łosin

Opinii15

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii dziecięcej, pracuje w Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizacja z zakresu chirurgii dziecięcej zdana z wyróżnieniem.

Główne przedmioty zainteresowań medycznych: chirurgia przełyku, chirurgia małoinwazyjna, chirurgia rekonstrukcyjna

Sprawowane funkcje:
2012-2014 roku Sekretarz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej.
Od 2014 roku Przewodniczący Oddziału Gdańskiego Polskiego T...

Monia

27.11.2014

To był dla mnie zaszczyt powierzyć ukochanego synka w ręce p. dr Łosina. Dziękuję za serdeczność, profesjonalizm i cudowne podejście do dziecka.

Dorota

10.09.2014

Cudowny człowiek i specjalista!!! Operował naszą maleńką córeczkę.Lekarz z powołania i co ważne z podejściem do rodzica i dziecka. Przed operacją wytłumaczył wszystko dokładnie ,rozwiał wątpliwości i poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Oby więcej takich lekarzy. Dziękujemy za wszystko Panie doktorze!!!

Karolina

15.10.2013

Profesjonalny, uprzejmy, rzetelny, operował mojemu synkowi plastykę spodziectwa. Polecam oby chociaż połowa lekarzy była taka.

Kasia

27.08.2013

Wszystkie pozytywne opinie jak najbardziej zasłużone. Niesamowite zaangażowanie, cudowne podejście do pacjenta, zawsze poświęcony czas i wyjaśnienie rodzicom przebiegu zabiegu. Dziękujemy

Anonim

27.05.2013

podpisuję się pod wszystkimi dobrymi opiniami o Doktorze.Przeprowadził bardzo skąplikowana operację mojego synka i jestem mu bardzo wdziędzna. słowo DZIĘKUJĘ to za mało

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Gdańsk"?

dr
Dariusz Wyrzykowski

Klinika Chirurgii Dziecięcej i Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku
Nowe Ogrody 1-6
Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
Gdańsk
Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ lub prywatnie) – Budynek Szpitala „Swissmed”
ul. Wileńska 44
Przychodnia „Medicover”