Marcin Maciejewski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
94 opinie

To prawda Pan doktor jest najlepszym specjalistą dzięki niemu mogę codziennie patrzeć na uśmiech mojej córeczki, jest niesamowitym człowiekiem i lekarzem.

Witam wszystkie Panie:-) Dr Maciejewski to najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam.Kompetentny,miły,ma świetne podejście do pcjentki,skrupulatny w tym co robi,wszystkiego stara sie dopatrzeć i dopilnować jak najlepiej....poprostu jest najlepszy i taka jest szczera prawda!Dzięki niemu mogę teraz tulić w ramionach moją córeczkę!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego!Owszem ma dużo pacjentek i z tego co wiem nie bierze już nowych i na wizytę trzeba troszkę poczekać ale to świadczy tylko i wyłącznie o tym,że każdej stara się poświęcić tyle czasu ile potrzebuje i że poprostu jest świetnym fachowcem.Jeśli chodzi o kasę to nie jest pazerą bo już wiele razy Pan Doktor nie wziął odemnie za wizytę ani grosza no i jak słychać nie bierze na hama wszystkich pacjentek byle tylko kasa szła dla niego liczy się zdrowie pacjentki nie pieniądze!Naprawdę polecam Pana Doktora wszystkim Panią,to świetny specjalista!!!POLECAM i dziękuję Panie doktorze :-)

Super lekarz!!!!!!! Uprzejmy, cierpliwy, konkretny,zawsze uśmiechnięty. Szkoda, że doktorki w naszym szpitalu nie biorą z niego przykładu.

Lekarz godny polecenia, sumienny , rzetelny, cierpliwy , z szacunkiem odnosi się do pacjentów.W dzisiejszych czasach trudno o takiego lekarza.Polecam.

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją ciąże. Zawsze dostępny. Podczas wizyty jasno tłumaczy. Na wizytę długo się czeka ponieważ dr poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Wśród lekarzy, do których chodziłam zdecydowanie najlepszy. Przed ciążą także trafiłam z problemami i otrzymałam szybko pomoc.

Profesjonalista, jakich w Polsce mało, oddany swojej pracy. Fakt, na wizytę trzeba dość długo czekać, przez to, że w wyjątkowych przypadkach przyjmuje "między" pacjentkami już zapisanymi - stąd opóźnienia. Poza tym, jak już się jest w gabinecie, to on sam się nie spieszy. Wszystko - ze spokojem. Z cierpliwością wysłuchuje pytań i stara się rzetelnie na nie odpowiadać. Tłumaczy sposoby leczenia, właściwości leków, wyjaśnia zawiłe pojęcia medyczne - choroby i ich przyczyny itd. Polecam!

Bardzo dobry lekarz bardzo mi pomógł. Zdecydowanie polecam, na pewno zostanie moim lekarzem ginekologiem.

Pan doktor jest wspaniałym specjalistą jak i człowiekiem. Jestem w ciąży, z każdym niepokojącym objawem mogę dzwonić- jak nie odbierze to ZAWSZE oddzwania.Jest kompetentny i uprzejmy. Nie jeden konował z wieloletnim stażem może się schować przy doktorze Maciejewskim.

Pan doktor nie tylko jest wspaniałym fachowcem ale i bardzo dobrym człowiekiem. Myślę, że miałam dużo szczęścia że trafiłam do niego.Skierował mnie na operację i wszystko dokładnie wytłumaczył. Gdy miałam problemy oddzwaniał jeśli nie mógł odebrać telefonu. SZKODA TYLKO ŻE JUŻ NIE PRACUJE W OSTROWSKIM SZPITALU. Jest prawdziwym lekarzem z powołaniem. Jestem starszą osobą i poprzednio nie spotkałam takiego dobrego lekarza, uratował mi życie za co jestem mu bardzo wdzięczna.

świetny lekarz i kapitalny człowiek. Byłam w pozytywnym szoku kiedy przepraszał mnie, że nie odebrał telefonu, bo był zajęty. Lekarz o wysokich kompetencjach, bezbłędnie skierował mnie na operację,a co najważniejsze właściwie naprowadził mnie na odpowiedni szpital

Co tu dużo mówić po prostu SUPER SUPER SUPER!!!!

prawdziwy lekarz z powołania. Fakt faktem trudno się do niego dostać, ale to świadczy o ilości kobiet które odbarzyły go zaufaniem a co za tym idzie, o tym jak dobrym jest lekarzem. Bardzo polecam ! :)

Wszystko było milutko cała ciążę a przed porodem mnie olał....bo ma duzo pacjentek. czułam się zlekcewazona. Nie polecam!

Dzięki Panu Doktorowi mam zdrowego, pięknego synka. Na temat tego lekarza można tylko dobrze mówić. Nie ma nigdy problemu o wypisanie jakiegokolwiek skierowania na badania czy recepty. POLECAM. I POZDRAWIAM PANA DOKTORA

Doktor ro świetny specjalista,potrafi rozmawiac z pacjentem, zawsze trafnie stawia diagnozy i nigdy nie pozostawia problemu bez rozwiązania. Godny polecenia lekarz!

Pan doktr to wspanialy czlowiek!! zalosne sa komentarze negatywne.. chyba poprostu z zazdrosci.. na miescie to pan doktr pierwszy sie zawsze ukloni i powie dzien dobry.. jezeli jest jakis problem zdrowotny to rzadko bierze całe 80 zl dopoki nie rzwikla problemu.. Jak są do kupienia jakies drogie lekarstwa to albo nie bierze nic za wizyte albo Bierze część. POLECAM !!

Pan dr.Maciejewski zszywał mnie po porodzie.Jestem bardzo niezadowolona.Miałam wiele kłopotów poporodowych.Byłam tak mocno zszyta i tak pozszywał zakończenia nerwowe ze trafiłam do proktologa do Poznania(był duzy problem z wypróznieniem)Kobiety nie dajcie się zwiesc miłym słowkom,bo lekarz powinnien przede wszystkim być kompetentny,a ten do takich delikatnie mówiąc nie należy.Nie mówiąc o tym ze był wręcz zły ze w środku nocy musi odbierać poród(same nie wybieramy dnia i godziny)Nie polecam!!!!Istny konował!!!!!!!

Ktoś po prostu nie lubi tego lekarza i wypisuje takie coś! Śmieszne i żałosne. Pan Lekarz jest świetnym specjalistą a przez takie głupie wpisy, może tracić pacjentki!!!

Nie chodzę do tego lekarza, ale moją uwagę skupiła nazwa placówki, gdzie ten lekarz przyjmuje...... czy ktoś to w ogóle czyta ????

Kiedyś z przyjemnością chodziło się do tego lekarza. Teraz to jest masakra. Czeaknie w poczekalni 2 godziny. Kobiety w mniej zaawansowanej ciąży ustępowały miejsca tym z większym brzuchem. Reszta kobiet stała. Nie wiem, dlaczego lekarz zapisuje tyle pacjentek. Kuje żelazo póki gorące,dopóki jest na topie. Nadal miły i poświęca pacjentce wystarczającą ilość czasu. szkoda że wszystko potoczyło się w tym kierunku.

Jestem bardzo zadowolona z doktora!Jest bardzo miły,delikatny,opiekuńczy i posiadajacy ogromna wiedze.Polecam go każdej kobiecie!Takie samo podejscie ma do pacjetek ptywatnie i na kase chorych!Monika

Witam serdecznie nie wiem od czego tu zacząć powiem w prost Dr Maciejewski to nie tylko wysmienity lekarz ale to człowiek który za swoim pacjentem pójdzie w ogień,tak tez było se mną gdyby nie on nie wiem czy mogła bym sie cieszyć teraz z mojego syna to dzieki niemu urodziłam dziecko bez kompilacji i bez tragedi pare lat temu stwierdzono u mnie torbiela w głowie i pomimo tego ze miałam stwierdzenie on neurologa ze powinnam mieć cięcie cesarskie bo przy normalnym porodzie mogła bym nie przeżyć gdyby on peknal. Miałam ustalony termin cięcia z doktorem termin porodu już nadszedł ale kiedy pojawilam sie w szpitalu to ordynator ginekologi i jego pazerni przydupasy zaczęli zwlekać i powiedzieli ze mój torbiel to nie choroba i robili wszystko abym rodziła normalnie ale doktor Maciejewski nie pozwolił na to i zrobił wszystko abym miała ciebie i nie zaplacilam ani grosza mu zrobił to z własnej dobrej inicjatywy nie wiem jak mogę mu dziękować i nigdy nie zapomnę mu tego co dla mnie zrobił dzieki niemu mogę sie cieszyć swoim największym skarbem Dziękuje panie doktorze z całego serca

przemiły lekarz! Bardzo pozytywnie oceniam wizytę lekarz uprzejmy delikatny bardzo dokładnie tłumaczy,najlepszy lekarz jakiego spotkalam, byl ze mna przy porodzie . KAZDEWMU GO POLECAM.... agnieszka

Dziewczyny nie polecam tego lekarza , mam złe doświadczenie , po porodzie pan doktor miał wielki problem żeby przyjść mnie zszyć , , czekałam za nim 40 min i tak sobie leżałam na tym łożku nie miłe uczucie nie życze żadnej żeby tak miała ,,, Pan doktor Maciejewski tak mnie mocno zszył ,, ból niesamowity dotego przez to czekanie wdała mi sie infekcja . Powiem tak za pieniadze to pan doktor jest dobry ale na kase chorych to traktoje ludzi okropnie . nieeeeeeeeeeeeeee polecammmmmmmm

lekarz owszem sympatyczny mam wrażenie że kobiety raczej oceniają jego charakter a u lekarza najważniejsze są kompetencje chyba jest troche przereklamowany

NIE ZAPISUJE NOWYCH PACJENTEK NA WIZYTY NAWET PRYWATNE /KILKA PRÓB I ZAWSZE MA DUŻO PACJENTEK/. lECZ BARDZO MIŁY /PATOLOGIA CIĄZY - SZPITAL/.

Przemiły lekarz! Bardzo pozytywnie oceniam wizytę lekarz uprzejmy delikatny bardzo dokładnie tłumaczy zadane pytania zero skrępowania gorąco polecam!!!!

niesamowicie uprzejmy lekarz,polecam kzdej Pani! mialam do czynienia juz z nie jednym ginekologiem i uwierzcie mi doktor maciejewski jest najlepszy pod kazdym wzgledem....szkoda tylko ze nie jest kobieta ...bo to zawsze latwiej

JEDNYM SŁOWEM LEKARZ Z POWOŁANIA..NIGDY BYM NIE ZAMIENIŁA NA KOGOŚ INNEGO PROWADZI CAŁA MOJĄ CIAŻE JUZ ZA KILKA DNI RODZE I JESTEM Z NIM W KONTAKCIE.CHODZIŁAM DO TYLU LEKARZY I ŻADEN Z NICH W 1 % NIE DORÓWNUJE JEMU I JEGO PODEJSCIU DO PACJENTKI.NAWET RAZ ODE MNIE NIE WZIAL ZA WIZYTE PO PROSTU KOMEDIA ZE TACY LEKARZE JESZCZE ISTNIEJĄ.

Dr. Maciejewski jest świetnym lekarzem,prowadził moją ciąże i jestem bardzo,bardzo zadowolona,jedyny malutki mankamencik to,to że,ma DUŻO pacjentek naszczęście mi się udało!!!NAPRAWDĘ POLECAM!!!!

Najlepszy lekarz jakiego znam!! Polecam wszystkim !!

Czytam i czytam opinie o tym lekarzu i jestem w szoku. Mam o nim naprawdę dobre zdanie i chciałabym się do niego wybrać. Mam tylko małe pytanie. Czy doktor Maciejewski przyjmuje młode, niepełnoletnie pacjentki ?

I niech mi się nikt nie waży złego słowa o doktorze Marcinie powiedzieć! NO! A tak poważnie - jestem pacjentką od 5 lat, był przy moim porodzie i nadal jestem pod jego opieką. Pełen profesjonalizm i bardzo miły kontakt + cierpliwość. Zero cwaniactwa i cynizmu. Polecam.

Idealny lekarz świetnie poprowadził moja ciąże zawsze miły i w pełni kompetentny, zawsze wytłumaczył wszystko co chciałam wiedzieć, cierpliwy, dusza człowiek gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor nasza służba zdrowia była by idealna

Polecam:):)Jest super lekarzem nigdy bym go nie zmieniła na innego:):)

Trudno o dobrą opinię na temat lekarza, który na "dzień dobry" nie zapisze pacjentki, ponieważ ma ich, jak to określił "za dużo", więc... Rozumiem, że jest rozchwytywanym doktorem, ale jeśli ktoś chce się zapisać, to powinien- nawet za pół roku. Tym bardziej, że w moim przypadku nie jest to aż tak pilna sprawa. Tak uważam. Pozdrawiam

Jest super tylko że na porade trzeba długo czekać ma multum pacjentek

Kompetentny, rzetelny, wnikliwy, cierpliwy, komunkatywny, uczciwy a do tego bardzo delikatny i niezwykle uprzejmy. Prowadząc ciążę nigdy nie pozostawiał pytań bez odpowiedzi, nie patrzył nerwowo w stronę drzwi czy na zegarek, z troską pochylał się nad każdą wynikającą kwestią, rozumiał chęć uczestniczenia mojego męża w wizytach (tzn. w tej części przeznaczonej "dla publiczności"), a co dla mnie najważniejsze - w pełni szanował moją intymność. Mimo dużej częstotliwości wizyt czułam się bardzo komfortowo. Jak dla mniej wzór lekarza godny naśladowania i polecenia!

Był moim lekarzem prowadzącym i niestety nie rozpoznal duzego dziecka, byl podczas porodu, ale nie dokonal naciecia krocza i mnie porozrywalo. Jesli nie ma sie problemow to lekarz jest ok, gorzej chyba jak ma cc zrobic.

Witam, Jak narazie byłam na pierwszej wizycie, która trwała 45min. Także mysle ze warto wydac te 80 zł i zostać naprawde zbadanym. Pan doktor oprócz rytynowych badań słucha , pyta i radzi. Bardzo polecam. Myśle, że warto poczekać czasami te 2-3 miesiące i pójść do takiego specialisty. Pozdrawiam

super lekarz nie byl moim prowadzoncym lekarzem przy ciąży ale wszpitalu przychodzil na wizyty super godny polecenia

Witam wszystkie Panie jestem coraz bardziej przekonana po przeczytaniu tych miłych opini co do wizyty do tego lekarza.jednak mam pytanko jak długo się czeka na wizytę prywatną???bo słyszałam że jeśli już uda się komuś zapisać to jest bardzo odległy termin.Pozdrawiam

SUPER LEKARZ POD KAŻDYM WZGLĘDEM.GINEKOLODZY Z OSTROWSKIEGO SZPITALA POWINNI BRAĆ PRZYKŁAD Z DOKTORA MACIEJEWSKIEGO A WTEDY ICH OPINIA BYŁABY O NIEBO LEPSZA. DOKTORA MACIEJEWSKIEGO POLECAM WSZYSTKIM PANIOM KTÓRE ZAWIODŁY SIĘ NA SWOIM LEKARZU. PANU DOKTOROWI ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO A ZARAZEM BARDZO MU DZIĘKUJE.

Pierwszy raz spotkałam takiego wspaniałego lekarza. Ma świetne podejście do pacjentki i problemu. Śmiało można go polecić :)

Lekarz z powołania!Dokładny,delikatny,uprzejmy,nie mam przy Nim poczucia skrępowania.Prowadzi moją Ciążę wzorcowo i juz niedługo nasza Perełka będzie z nami...

Poprostu dobry fachowiec i miły jako lekarz. Umie zadbać o swoja pacjentkę ,polecam każdej kobiecie

Świetny lekarz!!! Powołanie,powołanie,połowanie...,to jest to co Go charakteryzuje!!!

czy pracuje ten lekarz w szpialu w ostrowie w razie czego zeby byl przy porodzie ?? i gdzie przyjmuje prywatnie??

Wspaniały lekarz pod każdym względem. Kompetentny, miły , uprzejmy, zainteresowany problemem

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM I MOŻNA NA NIEGO LICZYĆ W KAŻDEJ SYTUACJI RODZIŁAM U DR. PIERWSZE DZIECKO BYŁ PRZY PORODZIE I NIE ZABRAŁ ZA TO ANI GROSZA TERAZ TEŻ JESTEM W CIĄŻY I KORZYSTAM Z JEGO USŁUG POLECAM NA 6 +

Przewspaniały człowiek i lekarz, zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry lekarz, miły,ma wspaniałe podejście do pacjentek. Wizyta przebiega bardzo sympatycznie, że nawet pacjentka nie stresuje się badaniem.Polecam zdecydowanie tego lekarza.Oby takich więcej!!!

Świetny lekarz widziałam go w szpitalu jak dbał o pacjentki chciałabym się do niego zapisać ale nie wiem kiedy przyjmuje. Może ktoś by mi napisał kiedy przyjmuje??

Polecam lekarza zdecydowanie, solidny i godny zaufania. Jestem z dala od Ostrowa, ale warto dojechać, umawiając sie na wizytę. Mariola:)

wszystko ładnie pięknie, szkoda tylko, że nie ma miejsc nawet na prywatne wizyty... mówi, że ma zbyt dużo pacjentek. jak już jest jakiś lekarz godny polecenia to nawet nie da rady się zapisać :/

jeden z najlepszych lekarzy w ostrowie zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim kobietom .

bardzo polecam tego lekarza !polecila mi go kolezanka i uwazam ze jest najwspanialszym lekarzem a zarazem czlowiekiem ,wyleczyl mnie z paru problemow z ktorymi borykalam sie jakis czas i inni lekarze nie potrafili mi pomoc a tu wystarczyla jedna wizyta i problem znikl,prowadzil moja ciaze byl tez przy porodzie ,zawsze mozna na niego liczyc o kazdej porze dnia i nocy !bardzo duzo by mozna na jego temat pisac same superlatywy !ma indywidualne podejscie dla kazdej pacjetki bardzo pamietliwy...brak tu skali ocen na jaka by zasugiwal ...jest to wspaniale ze jest taki czlowiek ze mozna onim tak bardzo dobrze mowic, inni lekarze powinni brac z niego przyklad !pelen szacunek dla niego ...POLECAM...

Bradzo dobry ginekolog,polecam wszytstkim:)

Pan doktor Maciejewski jest najlepszym lekarzem ginekologiem.

Poprostu mnie oczarowal !!!! swietny fachowiec mimo mlodego wieku!!! JEST REWELACYJNY i tyle !!! polecam.

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, poleciłam go wielu moim koleżankom i znajomym i wszystkie są wręcz zauroczone nim i bardzo zadowolone z jego kompetencji a przede wszystkim indywidualnego podejscia dla każdej pacjentki... Nie bez powodu w szpitalu nazywają go "Leśna Góra" :) badanie wcale nie jest stresujące u takiego lekarza. Naprawdę polecam wszystkim z czystym sumieniem

super lekarz!!! polecam go wszystkim kobietom!

Myślałam,że tacy lekarze istnueją już tylkow filmach!ale się pomyliłam :) Pan doktor jest fantastyczny jest kolejnym lekarzem do ktorego trafilam i juz napewno go nie zmienie prowadzi moja ciaze i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona! bardzo przejmuje sie kazda pacjentka indywidualnie jest bardzo dokladny, mozna do niego zadzwonic o kazdej porze dnia i nocy, zawsze oddzwania moglabym tu pisac i pisac o nim...poprostu POLECAM 1000%

DR.MACIEJEWSKI JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM NA ŚWIECIE!!! CO TAM TYLKO W OSTROWIE -TO ZA MAŁO POWIEDZIANE-JA W CAŁEJ POLSCE NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO LEKARZA JAK ON. BRAKUJE MI SŁÓW ABY OPISAĆ JEGO PROFESJONALIZM, UPRZEJMOŚĆ I SZACUNEK DO PACJENTKI. POPROSTU JEST NIESAMOWITY W TYM CO ROBI. W 100% GODNY POLECENIA. JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA BO URATOWAŁ MI ŻYCIE. BARDZO GO DOCENIAM I POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE. POZDRAWIAM PANA DOKTORA.TAK TRZYMAĆ. JEST PAN WIELKI!!!

Wspaniały lekarz, godny polecenia.Nie ma fajniejszego i bardziej przyjaznego w Ostrowie Wlkp.Inni ,nawet starsi mogliby od Niego się uczyć-zwłaszcza szacunku i poprawnego odnoszenia się do pacjentek .Bardzo dobry specjalista.

Pan doktor Maciejewski to najfajniejszy lekarz ginekolog jakiego w życiu spotkałam!Byłam juz u wielu lekarzy ginekologów ze wzgledu na moje problemy zdrowotne ale nigdy nie spotkałam sie z taką fachowością, kompetencją a przy tym uprzejmością i zainteresowaniem pacjentką.Gorąco polecam to człowiek z sercem na dłoni!i serdecznie pozdrawiam Pana doktora!

Super lekarz,rozmawia się bez skrępowania, miły sympatyczny i dokładny,naprawdę polecam.czy może orientuje się ktoś czy Pan Maciejewski przyjmuje n kasę chorych??

Bardzo dobry lekarz, fachowiec w 100 %, uprzejmy, miły, wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo Polecam!

Bardzo miły lekarz,poświęca pacjentce bardzo dużo czasu.Bardzo delikatny,wszystko dokładnie tłumaczy. Na miejscu robi wszystkie potrzebne badania. Jest bardzo dokładny,i kompetentny. Polecam

Był przy moim porodzie nie jestem jego pacjętką ale potraktował mnie lepiej niż mój lekarz prowadzący ciążę do którego chodziłam prywatnie

THE BEST OF!!!! REWELACYJNY ginekolog. Mam 33 lata, a przed nim nie spotkałam jeszcze takiego lekarza ginekologa w Ostrowie. Kompetentny, fachowiec, profesjonalista, ale przede wszystkim - ludzki, pacjentki traktuje PODMIOTOWO. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, za każdym razem musi mieć pewność, że niczego nie przeoczył. Wizyta u takiego lekarza to naprawdę przyjemność. Polecam wszystkim kobietom, choć jemy życzę mniejszej niż obecnie ilości pacjentek, by też miał trochę czasu dla swojej rodziny.

Profesjonalny, sympatyczny, cierpliwy i bardzo empatyczny lekarz. Jestem lekarzem i mogę polecić go z czystym sumieniem wszystkim kobietom. A propos, polecam również poród na Oddziale Położniczym w Ostrowie Wlkp.

Naprawdę godny polecenia lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjentki, troska i duża wiedza.

to weterynarz nie poświęca czasu pacjentce tylko liczy na łapówkę

Mam pytanie dziewczyny, czy możecie mi podać namiary doktora na kasę chorych? Jestem ciąży, chodziłam do lekarza w Kaliszu ale okazał się niemiłym rzeźnikiem. Widzę tu same pozytywne opinie i wydaje mi się ten lekarz godny zaufania.

Fachowiec w 100%, miły, kulturalny, potrafi rozmawiać z pacjentką, nawet najgorsze wiadomości przekazuje w sposób niezwykle wyważony, jestem zadowolona i polecam.

Pan dr Maciejewski prowadził moją ciążę.Jest bardzo dobrym lekarzem,konkretny,rzetelny a przede wszystkim ma super podejście do pacjentki.Oby tak dalej!!

to jedyny lekarz ginekolog w ostrowie, któremu można zaufać, wie co robi i czego się podejmuje.pełen profesjonalizm. pozdrawiam lekarza i mam nadzieję że pozostanie taki do końca.h

ja również dołanczam się do pozytywnych opini. Po pierwszej wizycie byłam w szoku, że jeszcze tacy lekarze są. Bardzo kompetentny, ma czas dla pacjentki i niczego nie robi z pośpiechem i mechanicznie. Można się do niego zwrócić z każdym pytaniem. Jest bardzo dokładny.

Dr Maciejewski to najprzyjemniejszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Jest bardzo empatyczny, troskliwy, ma w sobie wiele ciepła i zrozumienia dla pacjenta, czyli ma to "coś" czego większości lekarzom brakuje. Panie Marcinie, pozdrawiam Pana serdecznie i życzę Panu aby nigdy nie stał się Pan taki jak Pana koledzy.

Bardzo polecam wszystkim kobietom. Zetknęłam się z tym lekarzem w szpitalu podczas porodu. Bardzo kompetentny, miły, interesuje się zdrowiem pacjentek, udziela szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania. Jestem bardzo zadowolona. rzadko spotyka się takich lekarzy

Co tu dużo pisać - najlepszy z najlepszych.

Zdecydowanie polecam wszystkim paniom tego lekarza, to za jego sprawą moje dwa porody to naprawdę wspaniałe przeżycie. Każda wizyta w jego gabinecie to możliwość szczerej i otwartej rozmowy, jasne zrozumienie problemu. Jako lekarz ginekolog spełnił moje oczekiwania i wzbudził pełne zaufanie, szczerze polecam.

Kompetentny, przejmuje się każdą pacjentką. Gorąco polecam!

bardzo dobry lekarz polecam go każdej kobiecie

Najlepszy lekarz w Ostrowie.Wizyta u niego jest poprostu przyjemna.Dokładny,bardzo miły.Można go wszystko zapytać.Polecam go wszystkim panią.

Chodzilam do 2 lekarzy na kase chorych-Szczublewski Piotr(pomylka!-nie polecam)i Mostek(b.dobry lekarz,ale przeniosl gabinet do innego miasta).Za namowa kolezanki poszlam do doktora Maciejewskiego.Rewelacja!bardzo dobry lekarz,polecam!wszystko dokladnie omowi.Wizyta u niego to sama przyjemnosc!a wie ktos moze czy przyjmuje na kase?jak tak to gdzie?bo planuje ciaze,a to laczy sie z czestymi wizytami:)

dzis bylam na wizycie. bardzo dobry lekarz,bardzo dokładnie bada. odpowiada na kazde pytanie. kieruje na wszystkie potrzebne badania. polecam

Tego lekarza nie dopadła jeszcze rutyna i znieczulica, jak innych ostrowskich ginekologów.

Również jestem bardzooo zadowolona z dr Maciejewskiego! Zaczęłam do niego chodzić w wieku 18 lat, było to dla mnie trochę krempujące ale doktor okazał się naprawdę wporządku i bez skrępowania mogłam go zapytać o wszystko. Nie było również problemu z dobraniem i przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych. Dr Maciejewski robi szczegółowe badania i zawsze chce mieć pewność, że wszystko jest ok! Uważam, że nie wypuści pacjentki, jeżeli nie będzie czegoś pewien. Raz miałam taką sytuację, że poprosił żebym przyszla do niego prywatnie, bo nie był czegoś pewien (za słaby sprzęt na kasę chorych). Miałam problem z powiększonym jajnikiem i poszłam prywatnie. Naszczęście okazało się, że to nic groźnego. Dr Maciejewski nie wziął pieniędzy za tą wizytę prywatną. Byłam bardzo zaskoczona i zadowolona z takiego podejścia do "sprawy". NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Polecam wszystki doktora Maciejewskiego.W Londynie urodzilam dziecko a nie urodzilam lozyska nastepnie zrobiono mi tutaj operacje która wykonano nie dokladnie. Po trzech miesiacach pojechalam do Polski ze wzgledu na zle samopoczucie i bole jakby miesiaczkowe oraz krwawienie itd pojawialm sie u doktora Maciejewskiego ktory odrazu poznal sie na problemie - lozysko bylo ciagle we mnie. Pan doktor praktycznie uratowal mi zycie gdyz zakarzenie moglo przyjsc w kazdej chwili.Naprawde to godny polecenia specjalista. Pozdrowiena z Londynu Agnieszka S

Uważam że Pan Marcin Maciejewski jest najlepszym ginekologiem w Ostrowie Wielkopolskim jest bardzo miły i uprzejmy akurat do mnie trzeba było mieć dużo cierpliwości i pan doktor taki dla mnie był nie żałuję że poszłam z mamą akurat do tego lekarza naprawdę polecam tego Pana doktora pozdrawiam

Polecam wszystkim panią z okolic Ostrowa wielkopolskiego! Pan Maciejewski świetnie prowadzi moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. chodzę do lekarza na kasę chorych, a obsługuje mnie jak w prywatnym gabinecie- każda pacjentka (bez względu na wiek) jest w gabinecie przynajmniej 25minut. Lekarz jest młody ale bardzo miły i można porozmawiać z nim bez skrępowania o wszystkim. jeszcze raz POLECAM!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny