lekarz Marcin Maciejewski

W stosunku do pana doktora mam bardzo mieszane uczucia.... miły, uprzejmy, delikatny, nie nastawiony na kasę, co jest rzadkością wsród dzisiejszych lekarzy. Ale... no wlasnie ale... dopoki ciąza przebiegała ksiązkowo, bylo super. Ale kiedy pojawily sie komplikacje pan doktor zaczął panikować. Od jego niejasnych diagnoz i straszeń tydzień płakałam ze strachu o dziecko. Nie potrafil ocenic wlasciwej wagi dziecka. Bardzo często kieruje pacjentki do szpitala, aby upewnić sie w swoich racjach. Dopiero konsultacja z innym lekarzem uspokoila mnie i upewnila, że opinia dr Maciejewskiego jest grubo przesadzona. Niby lepiej dmuchać na zimne niz zaniedbać, ale od lekarza z doświadczeniem oczekuję trafnych diagnoz i przede wszystkim uspokajania cięzarnej, a nie straszenia.

Pan dr Maciejewski to bardzo przemiły, sympatyczny o bardzo wielkim sercu człowiek. Zajmuję się każdym problemem pacjentki, poświęcając jej odpowiednią ilość czasu, miałam kontakt z kilkoma lekarzami, lecz pierwszy raz widzę takiego lekarza z powołania. Zapewniam, że nie zamieniłabym dr Maciejewskiego na żadnego innego lekarza.

Bardzo polecam! Była to moja pierwsza wizyta u tego doktora i mimo że bardzo się stresowałam to nie było czego.

nie rozumiem dlaczego tutaj są same dobre opinie... ja niestety nie moge powiedzieć ani jednego dobrego słowa o Panu "Doktorze". Gdybym nie miała powodów na pewno ta opinia by sie tutaj nie pojawiła ale jednak jestem zmuszona. Jakiś czas temu rodziłam w szpitalu w Ostrowie Wlkp. Opieka tam bardzo dobra, połoze również jednak trafiłam na powyzszego lekarza, który po porodzie zszył krocze. Niestety zostalam fatalanie poszyta i nawet najmniej doswiadczona polozna nie odwaliłaby takiej klapy - w zwiazku z tym dostalam stanu zapalnego rany, popękały mi szewki zakładane przez lekarza, wszystko sie rozeszło. Krotko mowiac mam dziury w miejsach intymnych. kiedy od razu po porodzie zglosilam to do szpitala zostalam przysłowiowo "olana" - zero pomocy ze strony lekarza. Do dnia dzisiejszego zmagam się z komplikacjami po porodzie i "szyciu" szanownego Doktora. Czeka mnie poprawka i zabieg "naprawy" krocza. Ja nigdy nikomu nie polecę Pana Doktora Maciejewskiego...

Najlepszy lekarz jakiego znam! Przemiły i bardzo dobrze wykształcony, ta praca to jego powołanie, zawsze uśmiechnięty, aż miło iść na wizytę. Nie zamienię na żadnego innego.

Chodzę do dr od roku czasu najlepszy lekarz podejście przede wszystkim ludzkie a to rzadkość w tych czasach. Bardzo miły człowiek lekarz z powołania. Dostałam się do niego cudem i jestem bardzo zadowolona. polecam na100%

Leczę sie dlugo u doktora i niewyobrazam se innego, mily uprzejny, wytlumaczy oddzwoni odpisze. Gdy coś pilnego dzwonie i zawsze przyjmie, dla doktora liczy się pacjent nie pieniądze

Anioł nie człowiek. Każda pacjentka dr Maciejewskiego wie jak doświadczonym,pełnym ciepła i życzliwości jest człowiekiem. Powiem tyle...Niech inni lekarze uczą się od tego Pana jak można pięknie wykonywać swoją pracę,godnie z Przysięgą Hipokratesa.

Anioł nie człowiek.

Cudowny lekarz. Nie znam lepszego. Lekarz z powołania. Najmilszy lekarz jakiego znam! Zawsze służy pomocą. Bardzo inteligentny człowiek.

Pan dr Marcin Maciejewski to doskonały specjalista. Mój przypadek nie jest łatwy, wielu ginekologów odmówiło mi pomocy a dr Maciejewski nigdy! Zawsze mogłam do niego zadzwonić, jeżeli nie mógł odebrać to oddzwaniał. Po poważnym zabiegu w Poznaniu na Polnej dr sam do mnie dzwonił pytając o moje samopoczucie a było to 1.11 (święto). Jestem zadowolona z każdej wizyty u dr, odpowiada wyczerpującą na wszystkie pytania, jest empatyczny, zawsze uśmiechnięty, bardzo spokojny a jednocześnie nie obiecuje rzeczy niemożliwych. Pan dr Marcin Maciejewski to lekarz o złotym sercu, którego polecam 100% wszystkim pacjentkom. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia