lekarz Marcin Maciejewski

Ginekolog

anonim

05.02.2016

Lekarz godny polecenia, cierpliwy i sumienny w wykonywaniu swojego zawodu. Polecam choć jak wiadomo ciężko się dostać do Pana doktora a to o czymś świadczy.

anonim

03.02.2016

Rzeczywiście, ciężko dostać się do dr Maciejewskiego, ale po pierwszej wizycie następne nie są żadnym problemem, a dodam, że mój czas też jest ograniczony i pan doktor się do mnie potrafi dostosować. Podczas wizyt wszystko fajnie wyjaśnia językiem zrozumiałym dla niezorientowanych w temacie. Przypisał mi ...

Podczas wizyt wszystko fajnie wyjaśnia językiem zrozumiałym dla niezorientowanych w temacie. Przypisał mi leki, które świetnie zadziałały.
Był miły i uprzejmy. Kiedy moja wizyta była troszkę opóźniona, przeprosił. Jest niesamowicie delikatny, nie robi nic na siłę. W jego gabinecie można się poczuć na prawdę okay. Moja pierwsza wizyta trwała długo, ok godziny, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, nie płaciłam aż tak dużo ile się spodziewałam. Śmiało mogę go polecić innym pacjentkom

Katarzyna B.

28.01.2016

Specjalista Marcin Maciejewski jest lekarzem godnym polecenia! Chodzę do p.Maciejewskiego już kilka lat, miałam skłonność do różnych infekcji i za każdym razem świetnie sobie z nimi radziliśmy :) Teraz prowadzi moją ciążę, ma bardzo fachowe podejście, razem z mężem jesteśmy spokojni o rozwój naszego maleństwa. Poświęca dostatecznie dużo czasu, jest rzeczowy i zawsze podchodzi z uśmiechem - nie ważne czy przyjmuje o 15 czy o 23, a też tak się zdarza - lekarz bardzo oddany i z powołania!
Dla niego zdecydowanie priorytetem jest dobro pacjentki niż pieniądze.

pacjętka

24.10.2015

jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia bardzo miły i kompetentny nie zamieniłam bym tego lekarza na żadnego innego

Anonim

24.09.2015

wspaniały lekarz, ciepły, serdeczny i kompetentny, zawsze z szacunkiem do pacjentki cierpliwie tłumaczy wszystko

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ostrów Wielkopolski"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
Kępno

Krzysztof Skowronek