Polecam tego psychologa jako terapeuté od zaburzen seksualnych pomimo ze sie nie reklamuje jako seksuolog. Dla mnie i osób mi bliskich sprawdzil sie jako osoba pomagajaca tam gdzie psycika wplywa na seks. Jest tez przyjazny osbom transplciowym.

Widać doświadczenie i zaufanie doktora. Szczerze polecam bo pomogl mi i to bardzo a czulem sie naprawde zle i w nic juz nie wierzylem mialem okresy zwontpienia

Byłyśmy z córką bardzo zadowolone Pan przykładał się do pracy Starał nawiązać kontakt z dzieckiem Potem był też obiektywny Córka czuje się lepiej

Bardzo dobry specjalista Szeroko widzi problem Warto zaufać i współpracować Nie mówi naiwnych rzeczy jakie słyszałam od innych tego rodzaju "specjalistów"

Psycholog z powołania, z poczuciem humoru, z dużą wiedzą, bez ogólników, sloganów i innych pseudopsychologicznych testów, a przede wszysttkim skuteczny

Nie polecam wizyty u tego terapeuty, brak kompetencji i zaangażowania nie jestem zadowolona z wizyty strata czasu.

Córka miała bardzo duże problemy ze sobą Była nawet na oddziale Jak się okazało jest homoseksualna Mieliśmy duży problem w rodzinie z zaakceptowaniem tego U tego psychologa potrafiła się otworzyć chodzi chętnie czuje się zrozumiana ale my też musimy się uczyć jak jej nie obwiniać za to jaka jest

wnikliwy, rzeczowy, z poczuciem humoru, odpowiada na pytania i wątpliwości, terapia powoli ale działa

Psycholog uprzejmy choć czasowo bardzo wyliczony. Nie polecam Pana przekazuje zdawkowe informacje zwrotne

Bardzo miły człowiek, znający się na rzeczy. Mam tylko nadzieję że z czasem się nie zmieni i nadal będzie chciał pomagać.