dr

51,639741217,815634602679732
gabinetpsycholog@interia.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
16 opinii

Miałam problem w relacji z mężem, ale w zasadzie to był mój problem seksuologiczny. W okolicy trudno znaleźć seksuologa-psychoterapeutę, który cieszy się dobrą opinią. Wyczytaleam wiec najpierw w internecie że terapia poznawczo-behawioralna jest często stosowana w problemach seksualnych wywoływanych przez psychikę. Trudno mi było o tym mówić z mężczyzną ale się opłacało bo problemu już nie ma i nawet sie smieje że mógł być, no i mój mąż też jest zadowolony :)

Długo żyłem w przekonaniu że każdy ma swoje problemy, po kilku sesjach wiem że można się zmieniać.

Dodał nam bardzo dużo entuzjzmu w trakcie jednej wizyty

Dostałam konkretną poradę. Nie ma się co wstydzić że się ma problem.

dzięki tej terapii udało mi się zaczć wychodzić do ludzi, stałam się brdziej otwarta i nie myśle już tak pesymistycznie jak wcześniej

Dotałam konkretne wskazówki co do postępowania z dzieckiem, które jak na razie dają dość dobre rezultaty

poświęca mało czasu, nie umie sam rozmawiać z daną osobą z tylko wszystko z rodzicami

Dobrze się mną zajął, pozbyłem się lęku prze ludźmi.

Mi bardzo pomógł, zdecydowanie polecam bardziej pochodzić do dobrego psychologa niż faszerować się lekami bez rozwiązania problemu

wszystko dobrze się skończyło pomimo długiego czasu terapii, u innych psychologów mi nie pomagało

nie polecam,mnie nie pomógł,Wątpię w jego kompetencje

To jest nowy psycholog w poradni przyszpitalnej i jest o niebo lepszy niż tamte panie.

W sprawie dzieci jest lepszy na NFZ niż psycholodzy u których byłam prywatnie.

Miałam konieczność korzystania z kilku psychologów i psychoterapeutów i ten jest zdecydowanie najlepszy. Zupełnie nie mogę zgodzić się z poprzednią negatywną opinią wobec doktora Maciejskiego.

Nie przypadły mi do gustu metody tego pana, zawiodłam się.

Polecam wszystkim szukającymi psychologa w okolicy Ostrowa i Kalisza.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny