lekarz Marcin Malkalekarz Marcin Malka - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Malka

Absolwent II Wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 2002r. W 2004r. rozpoczyna specjalizację z chirurgii ogólnej. Nieco później, zostaje pracownikiem Kliniki Chirurgii Naczyniowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Tam styka się na co dzień z problemem owrzodzeń stóp u cukrzyków. Zdobywa niezbędną wiedzę na temat diagnostyki niedokrwienia kończyn i technik rewaskularyzacji.

Zainteresowany tematyką Zespołu Stopy Cukrzycowej i ran przewlekłych systematycznie pogłębia doświadczenie w tej dziedzinie. Czynnie uczestniczy w zjazdach naukowych i warsztatach w kraju i za granicą. W chwili obecnej jest pracownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Bielańskiego. Od 3 lat współpracuje jako konsultant z Pododdziałem Diabetologii Kliniki Endokrynologii CMKP. Prowadzi badania kliniczne m.in. dotyczące stosowania nowych opatrunków oraz warsztaty z leczenia ran dla pielęgniarek i lekarzy. Na wiosnę 2011r. uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej. W Klinice PODOS, realizuję swoją pasję do leczenia ran przewlekłych.

Bardzo kompetentny facet. Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran. Tomek Leśnik

Bardzo kompetentny facet.
Tomek Leśnik