Marcin Orłowski

Gastrolog

W dniu 29.06.2023 r. pan doktor wykonał mi badanie jelita grubego bez znieczulenia. Jestem pod wrażeniem fachowości i kompetencji pana doktora podczas badania. Kolonoskopia została wykonana niemal bezboleśnie i komfortowo. Polecam wszystkim pacjentom tego wspaniałego doktora.

Polecam. Kolonoskopia była bez znieczulenia w 2015 roku w Przychodni Nowy Chełm. Można powiedzieć, że komfortowo.

Można powiedzieć, że komfortowo.

Badanie - kolonoskopia przebiegło nie pozbawiając mnie intymności i poczucia godności. Doktor pokazał mi źródło moich problemów (sprawnie i szybko), wiem też już jak zakręca kolonoskopem - a przyznam, że zastanawiałam się nad tym.... Pan Doktor objaśnił mi gdzie się znajdujemy i co gdzie jest więc czuje się uspokojona badaniem i zaspokojona edukacyjnie ... Dziękuje

O Ile trudno powiedziec ze gastroskopia byla przyjemna, to badanie wykonane sprawnie i w bardzo milej atmosferze. Zarowno pan doktor Orlowski jak i Pani asystentka byli mili i profesjonalni, a to co zajelo 3 miesiace biegania od jednego lekarza do drugiego, zostalo zdiagnozowane w 20min. Dziekuje

Dzisiaj mialam kolonoskopie,robiona przez lekarza ze znieczuleniem..polecam szczerze,czuje sie dobrze..jak syn wszedl do pokoju to tylko slyszal jak powtarzalam..Nie,no bez porownania...a chodzi o to,ze mialam juz dwie kolonoskopie bez znieczulenia..to byl koszmar dla mnie..mam drobna budowe ciala..i zle to znosze..tak wiec jak najbardziej kolonoskopia u Pana doktora i ze znieczuleniem

Dr Orłowski to bardzo kompetentny lekarz. Prowadzi mnie od kilku lat. Dzięki trafnej diagnozie mój komfort życia uległ zdecydowanej poprawie. Mam do niego ogromne zaufanie. Dziękuje doktorze.

Niesympatyczny, trzeba z niego wyciągać jakiekolwiek informacje, robi wszystko żeby pozbyć się pacjenta jak najszybciej i przepisuje najdroższe leki. Byłem u niego na gastroskopii i konsultacji - wrażenia tak samo złe.

dziekuję panie doktorze jest pan Wielki...pelen profesjonalizm...a strach wlasny przezylam....polecam pana !

Tytuł lekarza rozdają w paczce od czipsów..... Podejście do pacjenta tragiczne, Pomoc dużo gorsza niż od wujka google. Lekarz chyba myśli że ludzie są sami sobie lekarzami a on jest tam tylko żeby kasę dostawać.

23 marca 2021 roku doctor n.med Marcin Orlowski przeprowadził zabieg kolonoskopii w znieczuleniu całkowitym. Wszystko przebiegło bardzo dobrze. Żadnego bólu w czasie i po zabiegu. Uważam ze jest to najlepszy specjalista gastroenterolog w trojmiescie. Serdecznie polecam.

w znieczuleniu całkowitym.
Wszystko przebiegło bardzo dobrze.
Żadnego bólu w czasie i po zabiegu.
Uważam ze jest to najlepszy specjalista gastroenterolog w trojmiescie.
Serdecznie polecam.