lekarz Marcin Pasiarski

Hematolog

2,9
2,9

Bardzo polecam <3 W końcu po prawie 2 latach chodzenia po lekarzach, czuję się wysłuchana :) nie pamiętam kiedy spotkałam tak serdecznego, wrażliwego na innych człowieka. Już nie jestem statystyką :) dziękuję.

Ten człowiek przed kamerą w materiale wyemitowanym w "Wiadomości" TVP z dnia 5.08.21 r powiedział że każdy kto nie będzie brać udziału w covidowym eksperymencie medycznym i poddać się szczepieniu warunkowo dopuszczonym preparatem jest jak pijany kierowca z 3 promilami wsiadający do bolidu czym obraził wielu bardzo wielu ludzi. ŻENADA.

Zupełnie nie polecam, wręcz odradzam. Zadaje niejasne pytania niedostosowane do wiedzy rozmówcy!!! Mówił że będzie dobrze, a wyszło fatalnie. Będę go odradzać na każdym kroku!!!

Mąż jest w leczeniu na oddziale Hematologii w ŚCO, jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia do pacjenta i leczenia. Jest zabiegany ale konkretny i rzeczowy, zleży Panu profesorowi na pacjencie podchodzi kompleksowo.

Wspaniały lekarz, doskonały diagnosta, bardzo pozytywny człowiek.Człowiek dla którego naprawdę powołaniem jest leczenie chorych.Nie działa szablonowo, wysłucha i przeanalizuje każdy problem nawet jeśli wykracza poza jego specjalizację, niczego nie lekceważy. Nie załatwia tematu wypisaniem recepty i odesłaniem pacjenta ze stertą leków które na jedno pomogą a na drugie zaszkodzą. Kiedy chory jest pod jego opieką do leczenie podchodzi bardzo skrupulatnie i rozsądnie.Wszystko jest przemyślane a zdrowie pacjenta i jego pozytywne myślenie najważniejsze.Ze świecą szukać takiego lekarza . Można mu zaufać i wyrzucić z głowy czarne myśli bo jest się naprawdę w najlepszych rękach.Tak trzymać Pani Doktorze!

Fatalny. Jezeli ktos chce szybciej wybrac sie na tamten swiat to pana doktora serdecznie polecam. Nie mam pojęcia kto mu dał dyplom.

bardzo kiepski specjalista.traktuje pacjentów jak nr identyfikacyjny,jak sztukę.stanowczo nie polecam!!!!

Polecam. Jestem bardzo wdzięczny temu doktorowi.

Polecam. Jestem bardzo wdzięczny temu doktorowi.

Uważam doktora Pasiarskiego za bardzo dobrego specjalistę. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i nie lekceważył żadnych objawów - co robili inni lekarze hematolodzy. Dzięki niemu teraz cieszę się życiem.

Jest ok. Polecam. Cóż są też inne zdania jak widać, ale to jest onkologia i jedni będą zadowoleni a inni nie, nie zawsze zależy to od lekarza.