Marcin Paszyński

Ortopeda, Traumatolog

Kiepski operator,nie radzi sobie z komplikacjami,mentalność felczera nie specjalisty,pazerny naganiacz pacjentów z NFZ do swojego prywatnego gabinetu ,gdzie nie leczy wcale lepiej .ODRADZAM!

Świetny fachowiec ,super lekarz z uprzejmy podejściem do pacjenta ,cierpliwy , z sercem na dłoni

Jest rzeczowym lekarzem, i pomimo tego, że na NFZ nie zbywał mnie i moje kolana doprowadził do stanu użytkowego. Konkretny, miły i na pewno kompetentny. Czy drogi nie wiem, ale jeśli jest dobry to uważam, że każde pieniądze są warte tego by ponownie móc chodzić ;) Dlatego jestem mu wdzięczna ;) Dziękuję!!!!

Ja mógłbym go śmiało polecić! Spełnił moje oczekiwania, poświęca pacjentowi dużo czasu i tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Jedynym minusem, według mnie, jest to, że są długie opóźnienia, w sensie że pomimo zapisów na godziny prawie zawsze trzeba liczyć się z opóźnieniem rzędu 40-60 minut. Ale to dlatego, że nie działa na hurra tylko dokładnie zajmuje się każdym przypadkiem.

Nie tylko nie pomógł,ale zdjął opatrunek i nie mógł zrobić nowego bo ZABRAKŁO mu bandaża!!!

Jak nie może pomoc to mówi ze ZUS wyleczy,lekceważy pacjentów!

Jak nie może pomoc to mówi ze ZUS wyleczy,lekceważy pacjentów!