lek. dent. Marcin Pesta

Manta

10.09.2013

Wymieniał mi plombę na jednym zębie dwa razy bo się nie trzymała. Za trzecim razem skorzystałam z wizyty u innego Pana stomatologa najlepszego w Koszalinie. I okazał się, że plomba wypada ponieważ ząb jest pęknięty wzdłuż i nadaje się tylko do wyrwania. Chodziłabym 10 razy i kleił by nadal, może po 15 razie by się zastanowił, że coś jest nie tak. Nie polecam.

rafal

12.06.2013

bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie. polecam go! bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie. polecam go!

polecam go!

polecam go!

03.04.2013

Super lekarz. Byłam u niego z córeczką, bo żaden lekarz nie chciał jej zaplombować ząbka tylko zalapizować czego ja nie chciałam. Pan Marcin zaplombował ząbka, dodał że lapizowanie nic by nie dało, a poza tym zbudza zaufanie nie tylko rodziców ale i dzieci. Dodam, że moja córcia ma 3 latka

15.01.2013

Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście, bardzo dobrze naprawiony ząb - byłam u dr. Pesty około 4 lata temu. Zero problemu ze zrobionym przez niego zęba - W 100% polecam!

12.06.2012

War mehrfach bei Dr. Pesta in Behandlung. Ausgezeichneter Zahnarzt :vorsichtig und effektiv. Jedserzeit weiter zu empfehlen.

War mehrfach bei Dr. Pesta in Behandlung.
Ausgezeichneter Zahnarzt :vorsichtig und effektiv.
Jedserzeit weiter zu empfehlen.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Koszalin"?

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski
Boczna11/5