lek. dent.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
12 opinii

Wymieniał mi plombę na jednym zębie dwa razy bo się nie trzymała. Za trzecim razem skorzystałam z wizyty u innego Pana stomatologa najlepszego w Koszalinie. I okazał się, że plomba wypada ponieważ ząb jest pęknięty wzdłuż i nadaje się tylko do wyrwania. Chodziłabym 10 razy i kleił by nadal, może po 15 razie by się zastanowił, że coś jest nie tak. Nie polecam.

bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie. polecam go! bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie. polecam go!

Super lekarz. Byłam u niego z córeczką, bo żaden lekarz nie chciał jej zaplombować ząbka tylko zalapizować czego ja nie chciałam. Pan Marcin zaplombował ząbka, dodał że lapizowanie nic by nie dało, a poza tym zbudza zaufanie nie tylko rodziców ale i dzieci. Dodam, że moja córcia ma 3 latka

Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście, bardzo dobrze naprawiony ząb - byłam u dr. Pesty około 4 lata temu. Zero problemu ze zrobionym przez niego zęba - W 100% polecam!

War mehrfach bei Dr. Pesta in Behandlung. Ausgezeichneter Zahnarzt :vorsichtig und effektiv. Jedserzeit weiter zu empfehlen.

Widac ze jest dentysta z powolania i bardzo sie przyklada do swojje pracy

Mam 28 lat panicznie boje sie dentysty (uraz z dziecinstwa)lecz Pan Pesta jest lekarzem ktoremu mozna zaufac leczy bezboleśnie.Wizyta nie jest koszmarnie droga lecz warta swojej ceny.Pokonuje 2750 km specjalnie po to aby leczyć zeby u dr Pesty bardzo i wątpie abym gdzie kolwiek zalazła tak cierpliwego i dobrego stomatologa.

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Nie mam zamiaru zamieniać go na innego :):):)

W ogóle! Doktor Pesta to mistrz świata! Kanałówka czy rwanie zęba to dla niego pestka! I poczucie humoru ma zarąbiste także jest wesoło i człek się nie boi! :) :)

Jest świetnym i miłym stomatologiem. Polecam wszystki!

jest wspaniałym stomatologiem, każdemu bym Go poleciła!!!!!

Przez wiele lat miałem ogromne obawy przed pójściem do stomatologa. Kiedy się wreszcie zdecydowałem na to udałem się do Dentalmedu i tam trafiłem na dr Pestę. Bardzo miły, fachowo się mną zajął, dokładnie objaśnia co robi i po co, jego działania są praktycznie bezbolesne (kilka razy zdarzyło mi się niemal zasnąć na fotelu w czasie zabiegu). Terminy na które można się umawiać są dosyć odległe a i koszt wizyty jest dosyć wysoki ale zaprawdę powiadam że świadczone przez tego doktora usługi warte są swojej ceny i czekania na nie. W międzyczasie wyjątkowo musiałem się udać do innego stomatologa i poczułem różnicę - już teraz wolę czekać na termin u dr Pesty. Polecam wszystkim serdecznie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny